Robežu iela

Ragnar | 22.09.2018, 22:18:10 | 2989

Paziņoju,ka neskatoties uz solījumu atjaunot man iespēju iebraukt savā īpašumā 2.jūlijā vēl līdz šim brīdim nav tādas iespējas. Sakarā ar to lūdzu man neuzbāzties ar muļķīgām prasībam ziemā tīrīt sniegu no trotuāra va rudenī grābt lapas. Es to apsolīšu izdarīt un pēc trim mēnešiem izpildīšu.

Komentāri (58)

  • -3
    Ens 24.09.2018, 15:46:02

    priežu čiekurs drīzak būs tavs kucēns!

  • -2
    Andris R. 25.09.2018, 08:22:57

    Man gan šķiet ka ar Robežu ielu viss kārtībā, intereses pēc braucu uz Pilteni.Pilnīgi nepiekrītu tam, ka mašīnas jaatstāj gar ceļa malām.Skatos kā tas ir pilsētā, piemēram, Krišjāņa Valdemāra ielā, tik spēj apbraukt malā esošās mašīnas.Es par to, ja ir sēta, tad sētā, noteikumi japilda.Un nezin kāpēc man kā šoferim ar stāžu nelikās ka dreb aku vāki vai asfalts viļņojas. Daudz tik neapmierināti, man patīk.

  • -2
    Nif nifs 25.09.2018, 10:02:50

    Piekrītu tavam viedoklim, Matīs. Pa lielam ir labi.

  • 0
    Spītniece 25.09.2018, 08:42:47

    Atvainojos,ka iejaucos. Tā tēma par ietvju tīrīšanu man arī nav vienaldzīga.Par ko te uztraucas tie ,kas piesauc DP un SAB? Vai tad tiek apdraudēta pastāvošā vara. Reizi par visām reizēm pašvaldībai būtu jāparēķina , kas būtu labāk , piespiest visus namīpašniekus tīrīt pieguļošās teritorijas vai par nodokļiem ( NĪN un zemes nodokli) lētāk nav iegādāties ielu tīrāmās mašīnītes un mazos traktoriņus, kuri ietves ātri un viegli notīrīs, pie reizes rudeņos savāks lapas , bet ziemā nošķūrēs sniegu .

  • 0
    Nif nifs 25.09.2018, 09:54:45

    Starp citu, tur, kur veloceliņu notīrījis traktoriņš, bet blakus gājēju ietvi sētnieks, iet ir daudz patīkamāk pa veloceliņu, jo traktorītis notīra tīrāk līdz segumam. Ar lāpstu ne vienmēr tā var.

  • -1
    MC 25.09.2018, 12:57:43

    Par to iebraukšanu sētā.īpašnieks iebrauks sētā,bet ja atbrauc ciemiņi (dzimene,vai kautkādi svētki)visi nevar sabraukt sētās.iela gara,mājas daudz,dauz cilvēku,tatad daudz radu un paziņas un ari auto tur būs uz ielām vienmēr.

  • 0
    Freds 25.09.2018, 15:18:02

    Nu tas būtu attaisnojums :), bet ne tiem kuriem paši savu auto sētā iebraukt nevar :)

  • -2
    Andris R. 25.09.2018, 15:27:05

    Ziemā traktors stumj sniegu,bet ja daudz auto gar malu,tik viegli nemaz nav nostumt tīru un tad atkal bļauj ka nav notīrītas ielas.

  • -2
    vai man dieniņ!!! 25.09.2018, 15:48:35

    Autora sašutums ir saprotams, jo kaut kas ir apsolīts, bet nav izdarīts.

    Bet pārējie... Kā parasti, tālāk par savu pakaļu nedomā un neredz, vajagot auto novietot ceļa malā, lai ciemiņi var iedzert... , ietve kādam traucē..., veloceliņš lieks utt..

    Robežu iela ir reģionālās šosejas P122 turpinājums jeb tranzīta iela, kas savieno pilsētas un ir tikai normāli un pašsaprotami, ka gar tādām ielām ir ietves un ja iespējams arī veloceliņš, kas nodalīts no ceļa un nekāda mašīnu novietošana ielu malās. Zvaigžņu, Kustes dambī, Kurzemes ielā u.c. ir kautkādas auto novietošanas ielu malās? kukū - prātiņ nāc mājās.
    Ja visus šitos gudriniekus - tālāk par savu resno pakaļu neredz, ņemtu vērā, tad joprojām dzīvotu viduslaikos ar zirgu ratu iebrauktām takām, jo viss jaunais viņiem traucē.

  • -1
    MC 25.09.2018, 16:37:00

    Vis jaunais traucē!man piemēram netraucē.vai man dieniņ te nosauca tādas ielas kur mājas pagalmos ir stāvlaukumi,robežielas mājas sētas ir tik lielas,ka tur var labi ja divi auto ietilpt.man tas netraucē,-pats dzīvoju nedaudz pirms Tārgales.

  • -1
    brideja 26.09.2018, 13:34:13

    Ļoti atvainojos par sagādātajām neērtībām.
    Varbūt kāds ,kam ļoti traucē mūsu mašīnas, varētu parādīt,kā es varētu iebraukt savā iebrauktuvē.Mans braukšanas stāžs ir tikai 15 gadi, bez neviena soda punkta,bet šobrīd pagalmā iebraukt neprotu. Man ir tikai kadijs,nav tanks.
    Vēlreiz atvainojos!!!!!

  • -4
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 28.09.2018, 15:47:00

    P/i “Komunālā pārvalde” informē, ka tranzīta iela, kurā notiek sabiedriskā satiksme, nav paredzēta lai ielas malā novietotu stāvēšanai automašīnas jo tās traucēs citu braucēju un sabiedriskā transporta plūsmu. Arī pirms pārbūves uz ielām, nebija ļauts novietot automašīnas uz ielas. Iedzīvotājus lūdzam automašīnas novietot savu privātīpašumu sētās.
    Atbildot uz komentāru par sniegu tīrīšanu ziemā - “Ventspils pilsētas labiekārtošanas noteikumi” nosaka kārtību, kādā ir jāveic sniega tīrīšana ziemas periodā. Noteikumi pieņemti saskaņā ar Latvijas Republikas likumu "Par Pašvaldībām" 43.pantu. Šādi noteikumi ir visās Latvijas pilsētās un Eiropā. Izņēmuma gadījums ir veloceliņi, kuru uzturēšanu veic pašvaldība.

  • -5
    Ens 28.09.2018, 15:52:40

    zb jūsu ropažu iela! Pasaules centrs jb! dzīvojiet laimīgi savās dāčās!

  • 0
    vietējā iedzīvotāja 28.09.2018, 18:59:15

    Kad es interesējos par ietves tīrīšanu un teicu,ka ir likums ja blakus gājēju celiņam ir velo celiņš tad jātīra pašvaldībai,tad man atbildēja,ka Ventspilī ir citi likumi.Teicu,ko lai dara cilvēki kam ir veselības problēmas....jāslēdz līgums ar tīrīšanas firmu,jāmaksā katru mēnesi ,lai firma tīra. Tik tiešām lielākā daļa sētas šajā rajonā ir nu 2-3 mašīnām,citiem nav iespējams ko mainīt,kad atbrauc kāds ciemos tad kaut kādās attālās ielās laikam jāatstāj mašīnas,kur atkal jāskatās ,ka kādiem citiem kaimiņiem netraucē un tad jāiet ciemos,jo tik tiešām Robežu ceļš ir tranzītceļš un te nevienam neinteresē tādu sīkvienību,kā iedzīvotāji,viedoklis.Es redzu tikai skaistu ceļu,kurš ir pacelšanās skrejceļš lidotājmašīnām un galvenais tas taisīts fūrēm,kuras arī brīžiem nesas kā nenormālas,brīžiem bail vai paspēšu izgriezt vai kāds sānu nonesīs.Bet neskatoties uz visas garās vasaras murgu,bija arī laipni vadītāji kuri palaida un izprata situāciju.

  • -3
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 02.10.2018, 08:18:25

    Informējam, ka veloceliņu mehanizēti tīra pašvaldība, savukārt gājēju ietves tīrīšana ir jānodrošina blakus esošās teritorijas īpašniekam. Iedzīvotājiem kuriem ir nepieciešams atbalsts, kuri veselības stāvokļa dēļ nespēj uzturēt ietves daļu tīrību, Ventspils sociālais dienests izvērtējot statusu sniedz atbalstu iedzīvotājiem.
    Pateicamies visiem tiem nekustamo īpašumu īpašniekiem, kuri savlaicīgi veic īpašuma un tam piegulošās teritorijas uzturēšanu kārtībā.

  • -3
    Būvniecības administratīvā inspekcija 04.10.2018, 10:33:03

    Būvniecības administratīvā inspekcija norāda, ka Ventspils pilsētā gājēju ietves jāuztur atbilstoši Ventspils pilsētas saistošajiem noteikumiem Nr.7,,Ventspils pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi’’, kuriem, pirms to apstiprināšanas, rīkota publiskā apspriešana.
    Ventspils pilsētas pašvaldība, atbilstoši saistošajiem noteikumiem sniedz vairākām iedzīvotāju kategorijām atvieglojumus īpašumam piegulošās publiskā lietošanā esošās teritorijas uzkopšanai.
    BAI pateicas visiem mūsu pilsētas iedzīvotājiem, kuri jau ikdienā kopj savus īpašumus, par ieguldījumu pilsētvides uzturēšanā.

  • 0
    Anita 04.10.2018, 11:58:37

    BAI pateicas visiem ,kuri ikdienā kopj savus īpašumus, bet kurš teiks paldies tiem ,kas piespiedu kārtā tīra pašvaldībai piederošo īpašumu? Ne jau visās privātmājās dzīvo pensionāri ap gadiem 65-70 ,kam vēl ir spēks un ir brīvais laiks ,lai tīrītu ietves ,kuras izmanto visi pilsētas iedzīvotāji un viesi . Neviens jau nestrīdas ,ka ir tādi noteikumi,kas to uzliek par pienākumu, bet vai tas ir pareizi un godīgi , tas vēl ir liels jautājums. Par NĪN ,protams, neviens neaizmirst , bet tad esiet tik laipni , atbrīvojiet no tā nodokļa visus ,kam jāpilda klaušas jūsu ,pašvaldība, īpašumos.Privātmāju īpašnieki ne visi ir "biezie" un kuri ,ja paši nevar ,tad algo cilvēku,kas dara šo darbu. Vēlēšanās uzvarētu tā partija, kura solītu valstiskā līmenī atcelt šos noteikumus.

  • 0
    Nezināmā 04.10.2018, 12:10:51

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/rezekne-nenotiritus-trotuarus-apkaro-ar-jaunu-kartibu-ielu-tirisana.a217960/

    Rēzekne var un bagātā Ventspils nevar? Tā vietā, lai veidotu darba vietas, iedzīvotājus padarītu apmierinātākus, pašvaldība tik maļ savu.
    Runājot par velo celiņu tīrīšanu - traktoriņš uz vienu pusi brauks tīrot veloceliņu, bet atpakaļ pa tukšo? Tā vietā, lai uz vienu pusi braucot tīrītu veloceliņu un atpakaļ braucot gājēju ietves pusi? Interesanta pieeja.

  • 0
    Simia 05.10.2018, 01:35:54

    Šodien visu dienu, smagā tehnika, traktori braukāja pāri manam privatīpasumam, lai pievestu zemi, Robežu ielas apzaļumošanai. Vai tagad tā drīkst darīt, kā gribas? Stabu ielai nolika betona blokus priekšā, lai neizbraukātu, bet pa manu privāto zemi var braukt, kam nav slinkums!? Kā man pēc tam pļaut savu zālāju, ja tur viss izbraukāts? Un vai elementāri atļauju paprasīt arī nevajag? Diezgan bezkaunīgi!

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 05.10.2018, 10:40:11

    Informējam, ka šorīt nekavējoties informējām būvdarbu pārstāvi - uzņēmējs ļoti atvainojas, ka apzaļumojot Robežu ielu tehnika ir braukusi pāri privātīpašumam un vēlas tikties ar zemes gabala īpašnieku. Lūdzam sazināties ar būvuzņēmēju pa telefonu 29420781, lai vienotos par iespējamiem risinājumiem.

  • 0
    Simia 05.10.2018, 10:12:43

    Šodien pazvanīja no,, Labiekārtošanas kombināts'', atvainojās un vienojāmies par visu.! Viss kārtībā, tagad varu atsaukt savu iepriekšējo komentāru.

  • 0
    tery 06.10.2018, 09:11:40

    Ja jau ir izbūvēts veloceliņš, tad kāpēc velosipēdisti brauc pa ceļu un traucē pārvietoties automašīnām? Ceļš jau tā ir šaurs. Citās pilsētās ir saliktas zīmes, ka jābrauc pa veloceliņu, nevis pa braucamo daļu.

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 08.10.2018, 16:08:14

    Informējam, ka Graudu ielas posmā veloceliņš vēl nav pilnībā pabeigts, kas tiks drīzumā izdarīts, līdz ar to iespējams, ka kāds velobraucējs izbrauc uz brauktuves, lai apbrauktu konkrēto vietu.

  • -1
    Nif nifs 06.10.2018, 15:43:17

    Paklau, vai man kā vienkāršam lauku sivēntiņam vienam šķiet jocīgi, ka Robežu ielā uzlikto JAUNO asfaltu...atkal griež augšā un LIEK IELĀPUS!!!!! Jo jāierok ceļu norādes vai kaut kas tāds! ??????

  • -1
    vietējā iedzīvotāja 07.10.2018, 19:08:27

    Vai Komunālā pārvalde lūdzu varētu izskaidrot,kur cilvēkiem,kas atbrauc ciemos ,novietot savas mašīnas,ja gar malām tagad ir nepārtrauktās līnijas abās pusēs.Sanāk,ka ciemiņš noparkojās vai uz graudu ielas,vai kur griežas uz venta 1 vai rotas ielā un vico ar kājām līdz vajadzīgajam objektam,ja sētā nav kur noparkoties ?

  • 0
    majsaimniece 08.10.2018, 12:30:36

    Vismaz BEIDZOT var normāli braukt. Sen jau vajadzēja šādi. Jo novietotās mašīnas tiešām traucē. Ir laika periodi, kad ir paliela satiksme un novirtotās automašīnas tur traucēja un veidoja nevajadzīgu mašīnu rindu un apdzīšanas manevrus. Tikai par šīm līnijām :)

  • 0
    P/i "Ventspils Komunālā pārvalde" 08.10.2018, 16:02:46

    Informējam, ka Robežu iela ir tranzīta iela, kuras būvniecība ir veikta par piesaistītiem līdzekļiem no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Valsts un Ventspils pašvaldības. Tranzīta ielas malā automašīnu novietošana nav atļauta, lai netraucētu satiksmei, tādēļ automašīnu novietošana ir jāplāno savā īpašumā esošajā teritorijā vai piegulošajās ielās.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: