Robežu iela

Ragnar | 22.09.2018, 22:18:10 | 2986

Paziņoju,ka neskatoties uz solījumu atjaunot man iespēju iebraukt savā īpašumā 2.jūlijā vēl līdz šim brīdim nav tādas iespējas. Sakarā ar to lūdzu man neuzbāzties ar muļķīgām prasībam ziemā tīrīt sniegu no trotuāra va rudenī grābt lapas. Es to apsolīšu izdarīt un pēc trim mēnešiem izpildīšu.

Komentāri (58)

  • -3
    guntis 403 23.09.2018, 08:08:54

    Šobrīd, kad redz rezultātu, atklājas kārtējais projektētāju stulbums. Vai tiešām nevarēja brauktuvi izveidot vismaz metru platāku, lai pie privātmājām atstātās mašīnas netraucētu satiksmei? Vietas tur, kā redzams, pilnīgi pietiktu. Arī gājēju un riteņbraucēju plūsma tur nav un nebūs tik liela priekš tā milzīgā skrejceļa.

  • -3
    Margrieta. 23.09.2018, 08:36:07

    Privātmāju īpašniekiem slinkums savus automobiļus iebraukt sētā?

  • -6
    yolo 23.09.2018, 20:24:37

    ventspilī nav tādas satiksmes, lai ielas malā atstāta automašīna kādam traucētu vai aizkavētu..

  • 0
    guntis 403 23.09.2018, 21:05:34

    Yolo, pabrauc pa šo ielu 7:30. Līdz 8:30 un vakarā ap kādiem pieciem, tad sapratīsi kāda te satiksme...

  • 0
    prof.Preobraženskis. 23.09.2018, 08:26:55

    Gājēju/riteņbraucēju plūsma-tikai līdz veikalam.Atpakaļ-kā kurais.

  • -1
    tery 23.09.2018, 08:47:56

    un kas tad tīrīs tās platās nevajadzīgās ietves no sniega? Tie privātmāju iedzīvotāji, kuriem nebūs kur likt savu mašīnu. Vai nav smieklīgi, ka cilvēkam nu 3reiz dienā tagad būs jābrauc sētā iekšā ārā. Tas vēl vairāk traucē satiksmei. as ceļš, protams ir par šauru uztaisīts. Arī ja brauc divas smagās automašīnas viena otrai pretī - tā tik ir izbraukt. Sāksies sniegi un ledus , nedaudz saslīd un gatavs. Katru dienu braucu pa to ceļu. Ir redzēti pāris gājēji un neviens riteņbraucējs, kas brauktu pa to veloceliņu. Kur būs tie cilvēku pūļi, kas tur pārvietosies, gribētu zināt. Žēl, ka tik labu ideju par jaunizbūvēto ceļu ir tik neprasmīgi un neefektīvi realizējuši. Ceļš par šauru, ietve kā aerodroms.

  • -3
    cits 23.09.2018, 11:18:11

    Vai Robežu ielas privātmāju īpašnieki nevarētu iesniegt prasības tiesā,jo šis "labiekārtojums" pasliktina viņu stāvokli?Konkrēti-kur līdz šim nebija tikpat kā nemaz darba piegulošās teritorijas uzturēšanai,tur tagad ir nopietna,visai plata ietves daļa,kas "brīvprātīgi-obligāti" būs jāattīra no lapām un sniega.
    Ar šādu problēmu saskārušies arī daudzu iepriekš grantēto,bet vēlāk nobruģēto ieliņu iedzīvotāji.

  • -2
    Freds 25.09.2018, 10:08:40

    Kur problēma setā iebraukt?

  • -5
    Anita 23.09.2018, 09:47:45

    Piekrītu , ietvi vajadzēja daudz šaurāku , bet ielu platāku ,lai Robežu ielas iedzīvotāji var nolikt auto , netraucējot satiksmi. Tas ,kas bija pats svarīgākais , nav novērsts , vienīgais gājējiem vieta , pa kuru pārvietoties, un ar riteņbraucējiem var sadzīvot arī uz gājēju ietves, bet ko tad nu , kas padarīts tas padarīts. Kā jau viss- gribēja kā labāk , sanāca kā vienmēr.

  • -1
    tery 23.09.2018, 10:38:31

    tikai nesaprotams, kam tas bija izdevīgi? Jau sākumā bija redzams, ka nav labi. Ja iedzīvotāji nebūtu kūtri, varbūt vēl kautko varētu arī piespiest un pārtaisīt to ceļu?

  • -4
    snaiperis999 23.09.2018, 11:06:49

    Kas attiecas uz sniegu un lapām,tad jums ir visas iespējas izdarīt,lai šāds cilvēka cieņas pazemojošs saistošais noteikums tiktu atcelts.Izejiet ielās ar plakātiem un pieprasiet.Esiet taču vienoti tur,kur tas tik tiešām vajadzīgs.Tas attiecas uz visu pilsētu,ne tikai uz Robežu ielu.Lai algo sētniekus un no pilsētas budžeta lai viņiem maksā.Izdariet to,lepnie Ventspilnieki par savu pilsētu.Tas būtu kā pozitīvs impulss arī citur valstī.Kurš tad te ir saimnieks,kaut kādi parazīti kabinetos vai tauta.Varu jums garantēt,kad vairāki tūkstoši paralizēs satiksmi un daudz ko citu pilsētā,tad kabinetos sēdošie pieslēgs smadzeņu krokas un neizmantos tikai to vienu,kas ir zem mugurkaula.Paskatieties kas notiek Krievijā sakarā ar iespējamo jauno pensiju reformu.Tata savu panāks un viņu apspiedēji pakaļkājas aptaisīs.

  • -8
    Mikess 23.09.2018, 21:54:16

    Nav saprotama lieta kad šļupst lauķis kurš pat nezin kur atrodas pilsēta Ventspils. Pāķi kad apklusīsi?

  • -7
    Mikess 23.09.2018, 21:55:22

    tizls trolis esat bijis un būsiet Maigoni

  • 0
    nomaļnieks 23.09.2018, 20:38:25

    Interesanta lieta - pieguļošā teritorija(domāju trotuāru). Nav jau tā, ka tā domātā teritorija pieguļoša ir tikai privātmāju teritorijai. No otras puses tā ir pieguļoša arī pašvaldības īpašumam(ielai). Tad jautājums ir: kāpēc vienam tas ir saistošs,bet otram nē?

  • -1
    Vampīrs 23.09.2018, 20:43:16

    Satiksme uz robeźu ielu ir ļoti intensiva un lai katrs iedzivotajs savu auto dzen sava pagalma,pietiek ka valsts no mums pañem pedejo kreklu,vel man jadelde kalotkas,jatere degviela no jauna uzsakot braukt,tikai tapec ka kadam uz braucamas dalas metasies mašinas.Neies cauri ta tas lietas.katrai privatmajai ir savs iekspagalms un tur lai atstaj savu dampi,ja grib nodarboties ar uznemejdarbibu tad lai taisa savu stavlaukumu.

  • 0
    Nif nifs 25.09.2018, 09:58:26

    Jā, tiešām, tās malā nomestās mašīnas ir pamatīgs traucēklis braucējiem. Bet veloceliņš un gājēju ietve šai posmā bija ļoti nepieciešami, jo tumšie bez atstarotājiem gājēji un riteņbraucēji uz Robežu ielas agrāk bija biedējoši. tagad gan gājējiem drošāk, gan velosipēdistiem. Varbūt vienīgi tik plats tas celiņš nebija nepieciešams.

  • -7
    Edmundo 23.09.2018, 22:21:44

    Ko! jūs visu laiku ñaudat!! Šis nav labi , tas nav labi!!! Ejat mežā dzīvot!! Iela izbūvēta godam!!! Tad ejat caur płavu uz vidusceła!!

  • -1
    guntis 403 23.09.2018, 23:20:59

    Edmundo, kur tu te redzi godu? Tajā viļņainajā asfaltā, grabošajos aku vākos? Tas jūtams jau tagad. Kas būs pēc gada? Protams ja vien tu pats nestrādā sia via.

  • -6
    Edmundo 23.09.2018, 23:25:28

    Neesmu nekads sia via!!! Kas kas būs pēc tam!!! Remontēs!!! Galvenais ka ir ietve un veloceliñš!!

  • -4
    snaiperis999 24.09.2018, 08:03:20

    Edmundo,strādājat jūs labi,tikai priekšnieki jums ir lubraki.

  • -7
    Ens 24.09.2018, 12:09:23

    Es, snaiperis99 ,skatos ka tev ir tāds slimīgs mērķis-citus kūdīt uz nemieriem un sacelšanos,bet pašam padoties daža laba komentētāja priekšā. Rādi mums, parastai tautai,klasi-kā tad īsti ir jācīnās!

  • -8
    Ens 24.09.2018, 12:14:39

    Izskatās,ka Mikess tevi ir morāli nokautējis. Tā tam arī vajadzēja būt. P.S. Mikess nebūt nav mans domu biedrs , un daudzas lietas mēs uztveram atšķirīgi. Bet,kas attiecas uz tevi,šņukuri999,tur esmu vienisprātis.

  • -7
    Ens 24.09.2018, 12:27:04

    Citāts no snaiperis999 komentāra- "Izejiet ielās ar plakātiem un pieprasiet.Esiet taču vienoti tur,kur tas tik tiešām vajadzīgs.Tas attiecas uz visu pilsētu,ne tikai uz Robežu ielu." Vai DP neseko līdz VB foruma norisēm?? Tātad,drīkstam kūdīt tautu un aicināt uz nemieriem??

  • -2
    Anita 24.09.2018, 13:35:55

    Jā, ja tauta sāks protestēt pret piespiedu darbiem , tīrot pašvaldībai piederošu īpašumu (ietves) ,tad valsts sabruks kā likts. Tu esi malacis, Ens, ka pievērs Drošības policijas uzmanību, te izskatās pēc valsts apvērsuma mēģinājuma. Varbūt vajadzētu paziņot SAB ???

  • -8
    Ens 24.09.2018, 13:47:14

    Anita paldies! Sapratu savu kļūdu. Pašā sākumā man vajadzēja gries(z)ties pie S.A.B.-Stulbās Anitas Burkšķīšiem.

  • -4
    Ens 24.09.2018, 13:51:08

    Vēl viens ,valsts nodevības komentārs: Anita-"ja tauta sāks protestēt pret piespiedu darbiem , tīrot pašvaldībai piederošu īpašumu (ietves) ,tad valsts sabruks kā likts."

  • -2
    Anita 24.09.2018, 14:02:03

    Vispirms izdomā labi ,kas esi Ens, Mikess, krustmateflorence, lai ar kuru segvārdu nekomentētu , laukā lien specifisks naids pret mani, pats neesi ievērojis???

  • -7
    Ens 24.09.2018, 14:12:07

    Jā,man ir zināms naids pret tevi Anita un tavu sabiedroto,snaiperis999. Jūs abi esiet gļēvi kūdītāji.Tu Anita,esi reti viltīga kuce,ja kas. Tavs snaipers nemaz netiek tev līdzi. Ta lūk!

  • -2
    Anita 24.09.2018, 15:41:52

    Varbūt vari piesaukt variantus ,kur un uz ko esmu kūdījusi, kucēn?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: