Pārbaudes maču treniņnometnē Turcijā aizvadījis FK Ventspils otrais sastāvs, tiekoties ar Krievijas kluba Rubin dublieriem.

Lai gan pirmie labu momentu sarūpēja ventspilnieki, turklāt jau mača devītajā minūtē, atklāt rezultātu izdevās Kazaņas otrajam sastāvam, kas ar 1:0 savā labā arī noslēdza pirmo puslaiku. Pirmajās 45 minūtēs bija daudz cīņas, bet maz momentu, taču pēc pārtraukuma jau parādījās asums uzbrukumos, turklāt jāuzteic arī ventspilnieku centieni.

Diemžēl bumba lidoja visur kur, tikai ne vārtos. Kādā epizodē sāncenšu laukuma spēlētājs jau nocēla bumbu no vārtu līnijas. Lai gan Ventspils 2 spēlētāji bija pelnījuši neizšķirtu, šoreiz to neizdevās izraut. Jāpiebilst, ka dublieru rindās laukumā devās arī divi pārbaudāmie spēlētāji.

Savukārt pamatsastāvā spēlētāju dienas kārtībā ir pārbaudes spēle ar Uzbekistānas klubu Neftchi no Ferganas.