Rīgā notika Latvijas Vingrošanas federācijas pēdējās reitinga sacensības – „Vingrošanas Olimpiskā centra” atklātās meistarsacīkstes sporta vingrošanā sievietēm, juniorēm un pre - juniorēm.

Pēc sešu šādu sacensību rezultātiem m tiek komplektētas 2014. gada valsts izlases komandas startam Eiropas un pasaules čempionātos. Atzīstamus rezultātus daudzcīņā sasniedza ventspilnieces. Sievietēm Liene Parijenko izcīnīja sudraba medaļu, bet Katerīna Žuravļova bronzu. Juniorēm uzvaru izcīnīja Sabīne Goša, bronzas medaļa Aleksandrai Kurčenko, Sabīne Kornijānova bija sestā bet Aleksa Blanka – astotā.

Meistarsacīkstēs piedalījās arī paši mazākie ventiņi – zēni, sākot ar 1. sporta klasi līdz 5. sporta klasei. 1.sporta klasē Aleksis Soopargs izcīnīja pirmo vieta, Madis Urbāns bija trešais, bet Rūdolfs Jansons ieņēma astoto vietu. Citās sporta klasēs labāko trijniekā iekļūt neizdevās, bet augstākajās vietā ierindojās Bruno Bartkevičs (8.vieta) un Dāvids Lerhs (9.vieta; abi 2. klase).

Latvijas Vingrošanas federācijas tehniskā komiteja apstiprināja sieviešu izlases sastāvus 2014. gadam un tajā aizmirsts nav arī mūsu pilsētas labākajām vingrotājām,