Latvijas futbola 1. līgas čempionāta 27. kārtas spēlē zaudējumu piedzīvojuši FK Ventspils dublieri, kas viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās turnīra līderei – vienībai BFC Daugava (Daugavpils).

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača septītajā minūtē, kad precīzs sitiens padevās Jurijam Halimonam, bet otrreiz bumbu savos vārtos spēles 57. minūtē raidīja ventspilnieks Ņikita Koļesovs. Zaudējumu šīs kārtas mačos piedzīvoja arī vairāku ventspilnieku pārstāvētā vienība Tukums 2000/TSSSalaspils, kas izbraukumā ar 0:3 piekāpās Rēzeknes BJSS.

Čempionāta kopvērtējumā ventspilnieki ar izcīnītiem 48 punktiem pašreiz ieņem piekto vietu, bet tukumnieki ar 35 ačiem ir vienpadsmitie. Savukārt līdera BFC Daugava kontā ir 72 punkti.

Nākamo spēli Ventspils dublieri aizvadīs 26. oktobrī, kad savā laukumā uzņems 12. vietas īpašnieku FK Auda. Mačs sāksies plkst. 16.