Sabiedrību vienot vislabāk izdotos tieši Lembergam

RihardsMB | 14.03.2019, 18:48:00 | 1808

Lūk, pēc SKDS pētījuma datiem Aivars Lembergs jau ilgstoši atzīts par populārāko valsts vai pašvaldības amatpersonu – viņa pozitīvais novērtējums sasniedzis 51,2 %.

Lembergā ieklausās gan latviski, gan krieviski runājošā Latvijas sabiedrība.

Te pilns raksts - http://www.labdien.lv/petijums-rada-ka-sabiedribu-vienot-vislabak-izdotos-tiesi-lembergam

Komentāri (86)

  • -9
    Tas pats 12.03.2020, 03:18:51

    Pēc visas šīs apvienošanās ar novadu. Es domāju ka Lembergs spēs arī novadu savest kārtībā pa spīti Rīdziniekiem. Jo viņš saimniecisks cilvēks. Lai arī ko te kāds nemuldētu. Tikai ja viņam dos to izdarīt. Te jau daudzi raujas pie visa gatava. Nez vai kāds rautos tā pie varas Ventspilī ja mūsu pilsētā būtu tāda kāda bija gadus divdesmitpiecus atpakaļ. Pat Kristovskis atcerējies ka viņam te ir vecāku mājas. Negribētos man redzēt lai Ventspils pārvērstos tādā stāvoklī kā Kristovska dzimtās mājas. Lai ko nerunātu par mūsu pilsētas mēru un lai kā viņu nenomelnotu. Acis redz visu. Tikai akls nevar redzēt visu to kāda ir mūsu Pilsēta. Un domāju ka arī novads ar laiku mainīsies. Ja būs tāds saimniecisks cilvēks kāds ir mūsu mērs. Un tiem kam tas nepatīk var laisties uz lielpilsētām. Mums šeit novad pilsētā būs vieglāk elpot bez jums.

  • -7
    Soross 14.03.2020, 00:43:12

    Rīgas politiķi aiz spīta nobalsos, ka visus Latvijas novadus apvienot ar Ventspili... un ir tad Vislatvijas Vienotā Novada vēlēšanās uzvarēs smagos noziegumos apsūdzētais un attaisnotais, kļūstot par Latvijas mēru!

  • -7
    Tas pats 14.03.2020, 00:50:44

    Soros: Tu esi slims. Bet ne ar koron vīrusu. Ar smadzeņu istrūkumu.

  • -3
    VERONIKA M 14.03.2020, 11:04:50

    Vai nekā jaunāka nav, ka "jācepās" par veciem (2019.gada 14.marta) jaunumiem? Piemēram, iesūtne "Sabiedrību vienot vislabāk izdodas....." un citiem .

  • -5
    Tas pats 14.03.2020, 12:10:15

    A ko jaunu tu redzi forumā. Vīrusu. Man par to jārunā. Dažas neģēļu partijas un to līdzskrējēji manu valsti pārvērš par Diktatorisku valsti.Par to man jāklusē!!!

  • -1
    Jānis ... 14.03.2020, 14:47:26

    Ventspils politiskā vide jau nu gan ir īstā vieta, kur ņemt demokrātijas paraugstundas....cilvēks-orķestris un paklausīgs līdzzinātāju bars, kurš cilā rokas ...

  • -2
    Tas pats 14.03.2020, 18:19:03

    Orķestris laba lieta. Mēs vismas mūziku klausāmies. Bet jūs JKP līdzskrējēji ar ziepēm kabatā skraidat viņiem pakaļ.Nopērciet auklu gan jau ievajadzēsies.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: