Sabiedrību vienot vislabāk izdotos tieši Lembergam

RihardsMB | 14.03.2019, 18:48:00 | 1808

Lūk, pēc SKDS pētījuma datiem Aivars Lembergs jau ilgstoši atzīts par populārāko valsts vai pašvaldības amatpersonu – viņa pozitīvais novērtējums sasniedzis 51,2 %.

Lembergā ieklausās gan latviski, gan krieviski runājošā Latvijas sabiedrība.

Te pilns raksts - http://www.labdien.lv/petijums-rada-ka-sabiedribu-vienot-vislabak-izdotos-tiesi-lembergam

Komentāri (86)

  • -3
    tara 15.03.2019, 11:36:54

    Par portāla 'Labdien' saturu atbild “Latvijas Žurnālistikas centrs”. Savukārt LŽC komandā ietilpst arī lemberga ilgstoši atbalstītā Neatkarīgā Rīta Avīze. Rakstu par pētījumu ir sagatavojusi autore Renāte Logina, kura nav atrodama neviena soc tīklā. Noslēpumainā Renāte ... :)
    *
    Ļoti vnk faktu ķēde, kuras galā ir lembergs ar savu finansējumu.
    Vai portāls Labdien.lv ir uzticams informācijas avots?
    Ne, nav.
    Nu tad atliek tikai IGNORĒT VISU, ko piedāva lasīt šajā un citos lemberga stutētos smadzeņu skalošanas portālos.

    Jebkurš var pārliecināties aplūkojot pašv. vēlēšanu rezultātus, ka atbalsts lembergam katrās pašvaldību vēlēšanās krītas.
    Jauku nedēļas nogali :)

  • -8
    RihardsMB 15.03.2019, 12:21:46

    Nu gan tu sašūmējies!

    Tie ir pētījuma dati, kur tu te saskati sazvērestības teorijas? Youtube saskatījusies daudz?

  • -3
    cits kurzemnieks 15.03.2019, 11:57:57

    Lūgums A.N.I.T.A.i. Un visiem citiem normāliem foruma dalībniekiem.
    Nereaģēt uz viena te neadekvāta komentētāja rakstīto.Aizgājis jau ir tik tālu,ka iedomājas sevi par gurķi.Tas vairs nav pat smieklīgi.

  • -15
    Normunds Birkhans 15.03.2019, 14:11:17

    Ar Jums drīzumā runās policija .

  • -1
    kaimiņš007 16.03.2019, 07:16:05

    Cits kurzemniek, ko tad jūs tādu esat nodarījis mikke, ka viņš draud jums ar policiju?

  • -11
    Normunds Birkhans 15.03.2019, 14:10:28

    Fani?

  • -1
    cits kurzemnieks 16.03.2019, 08:00:14

    kaimiņam007.
    Neko neesmu viņam nodarījis.Tā kā viņš neatbildēja uz telefona zvaniem,tad sūtīju isziņu,kurā uzrunāju viņu ar attiecīgu vārdu,par kuru kungs uzvilkās.Par to arī draudēja ar policiju.Tajā īsziņā uzdotais jautājums neizskanēja publiskā telpā,kā arī tur nebija draudi.Toties,neviens vien foruma dalībnieks varētu par to personu celt traci par viņa cieņas un goda aizskarošiem komentāriem,kurus bārsta te zem entiem segvārdiem,jo forums ir publiska telpa.
    Tās,kaut kādas tur meitenes piesaukšana ir tukša čiepstēšana.Viņa slimīgais naids ir par to,ka pats atrodas forumā uz zemākās latiņas,pat zem krustmatesflorences.

  • -2
    Arājs 16.03.2019, 08:15:37

    Atbalsts Lembergam no sveštautiešu puses?
    Protams,viņi labāk balso par kompartijas darboni,kaut latvieti,nekā par savām partijām...
    Kur vēl Latvijā atradīsim pilsētu,kurā domes pārstāvji tiešajā translācijā,"atbildot uz iedzīvotāju jautājumiem",runā svešā mēlē,paši būdami latvieši?
    Un diez vai tas notiek,lai taupītu pašvaldības līdzekļus sinhronai tulkošanai...

  • -2
    cits kurzemnieks 16.03.2019, 09:53:53

    Daudz plusi Arājam!!!Tam nepiekrist var tikai latviešu tautas ienaidnieki.

  • -1
    cits kurzemnieks 16.03.2019, 12:15:39

    Arāja kungs,gribu jums vaicāt,kā arī varbūt sagaidīt mazu izskaidrojumi tādai(vēsturē) varbūtībai,ka 2 pasaules kara rezultāts būtu ar Hitleriskās Vācijas uzvaru.Kāds ,uz šodienu būtu dzīves līmenis visām tautām Krievijas federācijā.?Kāpēc jautājums.Vienkārša iemesla dēļ.Man ir regulāri sakari ar Vāciju un zinu kā tur cilvēki dzīvo.Un zinu kā cilvēki dzīvo KF.Salīdzinoši-kaka brokastīs vai brokastis.

  • -2
    Arājs 16.03.2019, 14:09:18

    Nu,nedomāju gan,ka toreiz varētu sagaidīt no vācieša nez kādus labumus.Protams,vācietis bija daudz pieņemamāks ļaunums par žīdiski-aziātiskajiem krievu boļševikiem.Taču,neiedziļinoties sīkumos,vismaz mums,latviešiem nekādi zelta gabaliņi vācieši nebija.Tik vien tās jēgas,ka krievus patrieca,žīdus un čigānus paretināja un deva ieročus cīņai pret utainajiem.
    Un lielākais baltiešu nīdējs esot bijis toreizējais Austrumzemju ministrs Alfrēds Rozenbergs.Nevainosim visās nelaimēs tikai Ādolfu vien.

  • -2
    cits kurzemnieks 16.03.2019, 13:55:42

    Mani vienmēr,kopš esmu apzinājies realitāti (ikdienu),man ,šeit,manā valstī Latvijā visu laiku pie varas ir cilvēki,kuri ir konkrēti tautas ienaisnieki.Regulāri pie stūres apsēžas kaut kādas šahistes,kuras ir pilnīgā atkarībā no mafijas,regulāri vēlēšanās uzvar tautas ienaidnieki.Kad tas vienreiz beigsies?Kad beidzot tam,pie stūres esošam tautas ienaidniekam,LATVIETIS pateiks:"Ej taču ellē ,maita nolēdētātais!!!"

  • -1
    Arājs 16.03.2019, 14:14:53

    https://www.youtube.com/watch?v=_Fb2cuocXM4

  • -2
    cits kurzemnieks 16.03.2019, 15:13:19

    Arāja kungs,man bez Grantiņa kunga paustās patiesības ir saprotama realitāte un viss notiekošais mūsu zemē,Latvijā.Te vajag aizdomāties par citu problēmu,tas ir,par visā pasaulē piesaukto "glābēju"-demokrātiju,kuru savās noziedzīgās interesēs izmanto visas varas visā pasaulē..Krievi,kuri pēc loģikas tādi vispār nav,tandēmā ar ,tā saucamām rietumcivilizalcijām,visu laiku savās cūcībās.. atsaucei tieši uz demokrātiju,"vemj" konkrēti .Te ir jautājums.Kas ir pieņemamāks-kaut kāds fašisms,vai cita cilvēku izdomāta pārvaldes sistēma,kur dzīvot var bez problēmām,vai dažu plānprātiņu varas uzurpācijai,putinizācija,kopsavelkot-diktatūra personiskās interesēs.(?)

  • -17
    Latvija pāri visām! 16.03.2019, 17:08:08

    Kas teica, ka tu, cits trolli, esi rietumcivilizācijā?
    Tu esi vnk kādā tās degradētā novirzienā - liberastijā ar propagandas uzkonstruētas rusofobijas piesitienu, vai sauc kā to gribi, tas pats mēsls vien sanāk.
    Krievu pasaules izpratne ka reiz ir Rietumu kristīgi konservatīvās civilizācijas attīstības izpratne.

  • 0
    Frīdis 16.03.2019, 22:54:18

    Vis tas rakstelis ir tīrais fuflo . Un tāds RihardsMB ir vienkārši korupcijas un noziedzības aizstāvis, Un Ventspilī noziedzības atbalstītāju un to fanu netrūkst , Lemberga pagaldes šakāļus ieskaitot . Tad kad nu topošais centrālcietuma kandidāts sāk sajust sen pelnīto cietuma restu tuvumu , tad nu visi šie troļi , pagaldes šakāļi , roklaižas un citi noziedzības atbalsta elementi, manāmi sanervozējušies....

  • -2
    cits kurzemnieks 17.03.2019, 07:28:02

    Nu bet ja viņu tomēr iesēdina,tad taču ir jārīko jaunas pilsētas pašvaldības vēlēšanas.Tur taču nevar atstāt nevienu no tās vairākuma partijas,kā arī nevienu komunistiski noskaņotu.Vajag vajag jaunas vēlēšanas,vēlams jau tagad-pirms sprieduma.

  • 0
    A.n.i.t.a 18.03.2019, 08:55:19

    Var saprast Default jaunskunga dusmas uz mani ( solās mani atrast un salauzt rokas , lai es nevaru rakstīt) , man nesaprotams, bet tomēr naids vēl no laikem , kad viņš bija Victor Def, bet , ko gan cits kurzemnieks tādu ir sastrādājis pret foruma zvaigzni ,ka aicina tikies aci pret aci ? Paredzama interesanta tikšanās nedēļa, ar mani un tad vēl ar citu kurzemnieku. Turies, puis !!!!

  • 0
    A.n.i.t.a 18.03.2019, 08:58:19

    P>S. Nesaprotams tikai ar ko tieši tikšanās , ar Mikke vai Default ?

  • 0
    Cuca 17.03.2019, 10:09:30

    Traki, ka demokrātiska sabiedrība ir tik degradēta, ka tai nepieciešams vienojošais elements - Persona. Tas nozīmē ka nav nekāda demokrātija, bet autoritārisms. Visi tik tizli un stulbi? Tikai viens ķēniņš zina, kas pareizs, kas ne? Ja ķēniņš saka, jā, tad visiem ķēpas gaisā, vai pillas bikses, ja aizsnaužoties nepareizi ķepu pacēlis?
    Smieklīgi un reizē traģikomiski.

  • -16
    Latvija pāri visām! 18.03.2019, 11:26:33

    Patiesībā nekāds indivīds kā vienojošais elements nav nepieciešams.
    Un uz kāda pamata šis vienos?
    Uz blablabla pamuldēšanas?
    Neies cauri.
    Atdodam atpakaļ krievu bērniem viņu skolas, saglabajot bilingvālo izglītību, piešķiram krievu valodai ne gluži
    valsts valodas, bet kādu visai cienījamu statusu, izbeidzam māžošanos ar nepilsonību un viss būs štokos.
    Krievs jau pēc dabas ir lojālāks pilsonis nekā anarhistiskais latvietis.

  • -1
    cits kurzemnieks 18.03.2019, 11:28:07

    Ne ar vienu foruma zvaigzne tikties negrib.Tas tiek rakstīts,lai citiem rastos iespaids par viņu kā par baigo džeku,kuru visiem ir jāciena un jāuzskata par autoritāti.
    Jau minēju ,ka nevajag uz viņu reaģēt.Ja gribas atbildēt,tad labāk novēlēt jauku dienu.
    Tā diagnoze ir ļoti smaga,un progresējoša.To ir pierādījis laiks.

  • -1
    cits kurzemnieks 18.03.2019, 11:35:10

    Kurzemniekam.Par kādiem krieviem jūs rakstat,ja tādu vispār nav?Un ja arī būtu,tad jādzīvo viņiem šeit ir pēc Latvijas likumiem.Ja grib sev ko pieņemamāku,tad lai brauc uz Putlandi,jo tajā rašistiskā zemē viņi būs savējie.Starp citu,arī jūs tur būtu savējais.

  • -1
    .Barons. 18.03.2019, 15:05:29

    Cit kurzemniek kung.
    Nu galig nau vaidziks vispār reaģet uz TO kurzemniek.
    Te jau iekš vien citt Tēm bij rakstit Araj kung.Le viš driķķe,kamēr nosprāgt.
    Nebūs pievērst uzmanib.Le sarunaties Pac ar Sev.

  • -14
    Latvija pāri visām! 18.03.2019, 14:51:06

    Es visur būtu savējais,
    bet tu kaut kāds destruktīvu ideju pārņemts trollis.
    Un, ja tev te kaut kas nepatīk, dosies, piemēram, uz Madagaskaru.)
    Bet arī tur tu nebūtu savējais...

  • -1
    cits kurzemnieks 18.03.2019, 16:10:22

    .Baron.,vispār jau nu jums ir taisnība.

  • -10
    Latvija pāri visām! 18.03.2019, 17:41:53

    Pareizi, trolli!
    Tas, ka tu slimīgi reaģē uz realitāti, tikai lieku reizi apliecina ka esi trollis.
    Tāpēc, ja vari paciesties, labāk paklusē un netroļļo.

    Lai gan, man patīk kad mans troļļu bariņš spiedz un kauc.)))

  • -1
    MG 11.03.2020, 16:19:46

    https://www.lsm.lv/raksts/zinas/zinu-analize/asv-sankciju-del-lembergam-mazak-naudas-bet-ne-ietekmes-ventspils-dome.a351143/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: