kā nolaupīt miljonus ,un iztukšot valsts kasi ... .

krustmateflorence | 22.05.2018, 10:54:21 | 1723

Vakardien ar lielu intresi izlasiju kārtējo rakstu- Dienas Biznesā .
Un taisnība vien tur ir rakstīta.
Ja nenotiks radikālas pārmaiņas,pēc pāris gadiem -mēs visi baudīsim šo rūgtos ''augļus''

Komentāri (147)

  • -2
    Mike 23.05.2018, 19:42:40

    Vot to arī saki,Frīdi,tam daudzniku lietotājam kurš vienmēr un visur ne pa tēmu raksta.

  • -3
    snaiperis999 23.05.2018, 19:44:21

    Ko tu,Mike vari pērties ar to e pastu?Priekš kam tev tas?Sameklē mani un nekāds e pasts nebūs vajadzīgs.Varu iedot aptuvenas koordinātes,kur mani meklēt.No Ventspils braucot,sākot no Lodēm,ceļa kreisā pusē,līdz Zūru mežniecības pagrizienam,paķemmē pa lauku mājām,protams,ieskaitot attālumu līdz bijušai Zūru mežniecībai.Varētu jau tev pateikt konkretu adresi,bet tas krimināls jau tad nebūs man labvēlīgs.Ja būs lemts tikties,tad tas tevis pieminētais mīzelokunls tevi arī apmīzīs no galvas līdz kājām.Morāli nomīzies jau tu esi tagad,ja gribi būt reāli apslapināts,tad meklē.

  • -3
    Mike 23.05.2018, 19:49:34

    Perdeli mani neinteresē aptuvenā vieta kur atrodies.Man personīgi atšķirībā no tādiem dīkdieņiem kā tu ir ar ko nodarboties ,nevis dirnēt visu laiku un pļūtīt idiotiskus komentārus,kā arī aizskart citus cilvēkus.Tev atgādināt ko? Tāpēc raksti konkrēti uz e-pastu atrašanās vietu.Tad arī aizbraukšu pie pirmās izdevības.

  • -4
    Mike 23.05.2018, 19:52:23

    Cerams,ka esi iepazinies pa šo laiku ar likumdošanu arī.Smagi Tev būs.Tu jau man vairāk kā dib=vas reizes esi draudējis ar fizisku izrēķināšanos.Otrkārt arī aiskarot ļoti netiklos izteicienos.Atgadināt tos arī? Pateikt kuri panti tev draud dīkdieni ko?

  • -1
    snaiperis999 23.05.2018, 20:09:14

    Nu ko lai tev saka?Nožēlojams tu esi,Mike,e pasta parazīt.Labāk jau nu lūdz dievu,lai mēs netiktos.Beigsim niekoties,lai gan bija mazliet jautri,bet ne tik jautri kā ar florenci.

  • -4
    Mike 23.05.2018, 20:27:53

    Mīkstais mīzalonkul,piever savu maujamo.Atceries visu - kā uzbrūc visiem,kā aizskar sievietes,kā iedomājies kā esi visuvarens,Napoleoniņs no mucas! Palasi likumdošanu.Par maz? Raksti tad uz e-pastu un paātrinās tikšanos momentāli.Tieši šajās dienās būšu mājās - Ventspilī! Tur kur esmu dzimis un audzis un zinu vēsturi.Nevis kā tu mucā augušais debiloīds komunists no laukiem lien uz Venstpili ar savām skaudībām un absurdi prātuļo.Tad arī varēšu piebraukt.Raksti! ;) Gaidu.

  • -5
    Mike 23.05.2018, 20:32:15

    P.S. Jā es esmu sieviešu aizstāvis,jo viņas ir jāsaudzē lai kādas arī būtu.Taču tu jau kā viriešmīlis vari iet uz saviem praidiem un tērpties varavīksnēs.

  • -1
    Spītniece 23.05.2018, 20:25:21

    Atkal sākas , nu cik var ņemties? Itkā lieli cilvēki, bet ākstās kā piena puikas. Mike tāds pats kā snaiperis, ar rupjībām neskopojas. Bet par tēmu, Latvijas valsts jau sen ir izzagta, tagad , lai glābtu valsts kasi, plēš no cilvēkiem visu un ko tik var, visa dzīve sastāv no maksājumiem un nodokļiem. Interesantākais, ka tiem miljonāriem nav un nav diezgan. Kad beidzot aizrīsies?

  • -5
    Mike 23.05.2018, 20:28:54

    Nesalīdzini mani ar zemiem intelektiem kā mucā augušajiem.Skaidrs?

  • -1
    Spītniece 23.05.2018, 20:37:12

    Atvainojos,laikam uzkāpu uz varžacs, bet vai tad jūsu tekstā nekur nav rupjību vai aizvainojumu? Man viss ir skaidrs.jums nevajag iesaistīties forumā, ja nervi netur un visās tēmās arī nevajag piedalīties, kaut esat par sevi augstās domās, ja jums šķiet,ka pārējie ir dumjāki par jums, nevajag komunicēt ar tādiem. Noteikti būs vieglāk dzīvot un mierīgāk naktī gulēsiet.

  • -3
    Mike 23.05.2018, 20:44:08

    Jūs to man adresējat ? :) Visās tēmās un ne pa tēmu piedalās daudznikaina personība jau gadiem ilgi.Nemaz nešaubītos ka pat no iepriekšējā gadsimta atsaldēts marasmains praidnieks,jo viņam vīriešipatīk cik var manīt .Man personīgi ar nerviem ir kārtībā,kā arī zinu etiķeti. Un ne Jūs man norādīsiet ko darīt vai kur būt.

  • -1
    Spītniece 23.05.2018, 20:53:38

    Neko jums nenorādu ,tikai un vienīgi ieteikums, bet ja jums patīk šādā veidā komunicēt un gūstat no tā baudījumu, tad - uz priekšu.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 09:45:06

    Nu ja jau Jums patīk ka viens indivīds visas meitenes uzskata un saukā šeit par mačkām tad laikam esat kaut kāda sado mazohiste?

  • -2
    snaiperis999 23.05.2018, 21:14:14

    Nu jau sāk tas Mike galīgi parādit savu gļēvo natūru.Nekādu pretargumentu normālu nav manis teiktam,tarkšķ kā debīls tīnis,kuram meitenes visu laiku vidējo pirkstu rāda.Galvā tik pediņi,praidi un varavīksnes krāsas.
    Kā jūties,neveiksminiek?Tā iet.ja bāž savu šņurķi kur nevajag.
    Vari elpot mierīgāk, ,,afgāņu rembo,, ,ar tevi es vairs nekomunicēšu.Tas jau sāk palikt zem mana goda,vai krieviski būtu,zapadlo.

  • -3
    Mike 23.05.2018, 21:47:13

    Klau aptaurētais dauni,lasi savas ziņas un iedziļinies kaut reizi ko raksti. Konkrētu adrsi mīkstmiesi.Nesaproti vai kā? Debilio ko putinio? Komunist tevi nesīs drīz.

  • -2
    Mike 23.05.2018, 21:49:19

    Ja nemaldos tad 271 pants tev jau ir ;) Vēl vēlies kādu klāt ko?

  • -4
    Mike 23.05.2018, 21:52:21

    Atšķirībā no visādiem mīkstiem čaļi dienēja un gāja armijā.Arī karstos punktos.Tu debiloid nebii nekur jo esi garā atpalicis komunists kurš tikai lokās laikiem līdzi.

  • -3
    Mike 23.05.2018, 21:55:20

    Nedomā vecais pizdrila ka tu te dzīvosi gadiem ilgi nesodīti.Visam reiz pienāk gals.Arī tev praidniek.Sāk apnikt konkrēti jau.

  • -2
    Mike 23.05.2018, 22:09:25

    Ups..Rembo pavisam neesmu.Esmu vienkārš čalis kuram nav vienalga kad kaut kāds piders praidnieks kā tu uzlec virsū meitenēm. Jo tādiem kā tu vienkārši vieta ir viena.Saprati kur? Vai uzrakstīt lauķi dumjais?

  • -2
    Anita 24.05.2018, 06:34:09

    Malacis Mike!!!!Parādīji savu īsto seju . Ja esi dienējis Afganistānā , tad droši vien esi kontuzēts, tādu ir daudz, bet tie ,kam nācās tur dienēt , ar to neplātās un vēl - šiem cilvēkiem ir ap gadiem 50 un tie audzina bērnus un mazbērnus, tie neraksta šāda veida komentārus . Tas tā - manas pārdomas izlasot tavus neskaitāmos komentārus.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 09:09:34

    Pilngi gaam un absurdas domas ir Jums.Labak brīžiem palasiet savas kontuzētās prātulas.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 09:43:13

    P.S.Tev cik ir profesiju? Vai vadi lielu uzņēmumu?Palīdzi daudziem tūkstošiem cilvēkuLV?Ir bijuši raidījumi kurus labprāt klausās liela auditorija? Ir savs bizness arī ? :)

  • -2
    Anita 24.05.2018, 10:24:33

    Mike- vai tas komentārs domāts kā jūsu pašreklāma, jums ir vairākas profesijas, vadāt lielu uzņēmumu, uzstājaties ar lekcijām lielas auditorijas priekšā? Man dzīves laikā ir iegūtas vairākas profesijas,kuras ir vajadzīgas cilvēkiem , tās ļauj man nopelnīt sev iztiku un ne tikai , es radu paliekošas lietas ,daru darbus,kur ir redzams rezultāts . Vai tikai jums nav kāda kaite ,ko sauc par lielummāniju ? Būs jārunā krustmatesflorences vārdiem : jums ar galvu viss nav kārtībā . Jā , lai Dievs atpestī no tāda nesavaldīga un rupja uzņēmuma vadītāja, kurš darba laikā komentē forumā.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 10:46:56

    Atkal pilnigi aplam.Man nav lielummānija.Vienkārši tika tādā veidā norādīts ka cilvēki ar aprobežotu prātu nevarētu darboties attiecīgās jomās.Kāpēc nebija tas skaidrs?Man zinies arī dzīves laikā ir vairākas profesijas un citas no tām priecē gan iedzīvotājus gan tūristus,tāpat arī citas jomas. Es personīgi sāku strādāt no 12 g.vecuma vasarās.No 15 man jau bija un darbojos savā pirmajā profesija.Mani darbi ir zināmi ne tikai šajā valstī pie tam.Tāpat palīdzot daudziem citā jomā arī zin ne tikai šajā valstī. ;)

  • -2
    Mike 24.05.2018, 10:49:13

    Es rupjš? Nu balsojiet par savu snaipirdi tālāk. Otrkārt man savs bizness ir un esmu jau to ziņojis.Jums arī atmiņa švaka.Bye! ;) Lai Jums veicas. ;)

  • -2
    Mike 24.05.2018, 11:39:17

    P.S.Es nedienēju Afgānā,taču biju izsaukts uz turieni reizi... Doma ko raksti reiz.

  • -3
    snaiperis999 24.05.2018, 07:03:35

    Anita,tas cilvēks laikam visu nakti nogulēja ar slapju dvieli uz galvas.
    Jā.izgāzās tas Mike vakar kā veca sēta.Šitāds psihopāts ar konkrētu lielummāniju sirgstošs cilvēks vēl forumā nav bijis.
    Tos uzbrukumus meitenēm viņš laikam domā manus komentārus par florenci,lai gan,kas to zin ko viņš domā,ja viņš vispār domā.
    Pats vien ir vainīgs pie vardienas vārdu apmaiņas šeit forumā.Saprotu,ja kāds kristietis izrādītu asu reakciju uz manu komentāru par to baznīcu nakti.Lai gan ir jau ari starp kristiešiem visādi jocīgie,bet šitāds diez vai ir.
    joprojām uzjautrinos par to viņa vienu komentāru,kur pats komentē galīgi nepieņemamā formā,nobeigumā brīdina mani,la es nerakstu neko aizvainojošu.Nu vai nav kukū?

  • -1
    Mike 24.05.2018, 09:48:13

    sīkpirdi palasi savus komentārus piemēram kur viena meitene interesējas par darbu.Ko tu viņai ieteici? Tev atgādināt jefiņ? Vai pakustināsi mazliet savu tukšo bieti pats?

  • -2
    Spītniece 24.05.2018, 07:32:15

    Snaiper, tu nekaitini Miki, jo viņš priekš tevis jau atradis krimināllikuma pantu , tikai ,par nožēlu viņam, šāda panta tur jau nav. Ko nu???

  • -2
    snaiperis999 24.05.2018, 07:50:16

    Nu neko,Spītnieces kundze,nāksies viņam meklēt citu pantu.
    Viņam pašam jau vispār nedraud neviena panta piemērošana,jo jebkurš normāls izziņas izdarītājs viņu nosūtīs uz attiecīgu eksepertīzi,kur tiks pieņemts lēmums par nepieskaitāmibu,tad varēs vienā iestādē abi ar florenci dziedāt slavas dziesmas pilsētas domei.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 09:11:00

    Klau mīzalonkul.Joprojām nekā nav no tevis.Tas nozīmē tikai vienu,kā arī sen tas ir zināms - mīzalis esi un vārgulis tikai.

  • -2
    Mike 24.05.2018, 09:13:50

    Un nav runa par kaut kādām florencēm.Acīmredzot tev arī atmiņa nav .Nu jā saprotama lieta - ja jau nav intelekta tad atmiņa arī nebūs,tas ir loģiski.Tu mīzal uzbrūc visiem.Tev kā redzams dzīve smagi apbižojusi un ar galvu esi sen sastrīdējies uz visiem laikiem,tupais lauķi.

  • -3
    snaiperis999 24.05.2018, 10:08:57

    Anita,redzi kā intelekta ,,gigants,, peras kā muša mēslos.Ilgi nebūs jāgaida,ka tas jocīgais te vēl ar kādu citu gribēs e pastā sazināties.Vispār interesanti,kāpēc viņam tas e pasts pielipis kā pirts lapa?Kārtīgs vecis aizbrauktu un to snaiperi atrastu,bet šis tik kladzina kā ālava vista uz svešu olu.
    Vai ievēroji,kundzīt,ka tavā virzienā jau tiek vērsti aplami izteicieni?Iespējams,tie ir tikai ziediņi.Sakarā ar viņa psihisko stāvokli,odziņas varētu būt.

  • -2
    Anita 24.05.2018, 10:27:04

    Ja esi nolēmis nekomunicēt ar Mike, tad tā arī dari ,jo šitas pasākums tikai atņem dārgo laiku, kuru labāk pavadīt laukā, baudot skaisto dabu, jo ilgi jau vairs neziedēs tik koši .

  • -3
    Mike 24.05.2018, 10:33:27

    Kārtīgs vecis arī dotu konkrētu adresi un piebraukšu,taču tu jau tikai varonis esi kad uzklūp visiem sēžot un piržot pie datora.Savādāk jau mīzalis vien esi.Ja nevari rakstīt uz e-pastu nu tā arī saki nevis tirlini savu praida dziesmu.Pie reizes iesaku vēlreiz padomā ko raksti .Pakustini savu bieti kaut reizi dzīvē .

  • -3
    Spītniece 24.05.2018, 10:40:00

    Kas notiks ,ja tiešām ar Mike satiksies? Viņš taču tāds varens vīrs, bezmaz Rembo , Afganistānā karojis... diez kas nav, tev kā pensionētam dakterim var plāni klāties.

  • -3
    Mike 24.05.2018, 10:42:03

    Var redzēt ka tev darīt nav ko dīkdieni,kā vērot mušas savos sūdos . Būtu reiz strādāt sācis nevis dīkdieņot te un brukt visiem virsū,Napoleon!

  • -3
    Mike 24.05.2018, 10:51:59

    Spītniece,neesmu es ne Rembo ne Švarcenēgeris :) Nevajag visu tik asi uztvert. Taču tu jau kopā ar Anitu varat skriet pie snaipirdi un lūkoties kā mušas sūdos peras.Jo viņš ar to caurām dienām nodarbojas kā vēro savus sūdus un savus "uzbraucienus" forumā.

  • -3
    snaiperis999 24.05.2018, 10:52:51

    Spītnieces kundze,gribi zināt,kas notiks?Vienīgais variants ir tāds,ka tas Mike mani atrod manā dzīves vietā.Tas nav nereāli,un nekas nav pret viņa vizīti.Tas galīgi būs nepieņemami maniem suņiem,kuri tādu ,,ciemiņu,, saplēsīs lupatās.

  • -4
    Mike 24.05.2018, 11:37:36

    Es jau varētu vilku savu paņemt līdzi,taču varu tikt galā pats.Nekad neiesaistu dzīvniekus,jo tas būtu smieklīgi Petrosjāni! Oi psaki kādu "foršu" joku atkal.Sen nav lasīts.Tu taču tāds super "humorists" esi :)Pilnīgi no smiekliem jakrīt ko paziņo.

  • -2
    Spītniece 24.05.2018, 12:33:01

    Nu ,nu , gluži jau saplosīšanai nevajag cilvēku atdot suņiem , bet, ja jau ir tik pārdrosmīgs ,ka par varēm grib tikties, lai jau tā būtu , bet ar galvu domājošs cilvēks gan parasti neriskē . Man būtu vienalga ,kas slēpjas aiz katra segvārda , nav nekādas vajadzības iepazīties. Ja gribas var debatēt , ja nepatīk , paklusējam. Ne velti ir teiciens - klusēšana - zelts, runāšana - sudrabs. Vispār mazāk runāt , vairāk klausīties , jo ne jau velti radīti esam ar divām ausīm un vienu muti.Mēle ir cilvēka lielākais ienaidnieks.To visiem vajadzētu atcerēties , jo palaistu vārdu vairs nenoķersi, tāpat kā putniņu .

  • -4
    Mike 24.05.2018, 10:57:56

    Re kā ... Tev ir kā ну кто против нас с гришей !!! Tu nespejnieks slēpies aiz citu mugurām. Jā tādus esmu redzējis pietiekoši.Taču tas jau nemaina būtību ,ka esi mīzelis vienkārši.Raksti adresi un rīt būšu klāt. Vai lien savā būdā snaipirdeli un aizver savu jebalu.

  • -2
    snaiperis999 24.05.2018, 11:46:21

    Anitas un Spītnieces kundzes,šeit esošā,viena aptaurētā ļerkšķešana pierāda to,kādi neadekvāti un garā vāji ir lielālākā daļa tie,tā saucamie uzņēmēji un citi parazīti.Saprotams būtu,ja tā uzvestos kāds atsaldēts tīnis,bet šamējam esot kaut kādas tur izglītības un lieli,ievērojami darbi.Un dūša arī ir liela,vai tik visu laiku nav kaut ko salietojies.(?)Daudzi šeftmaņi gan osta,gan vēnas moca,gan ar zālīti niekojās.Savā lielummānijas iespaidā pat kaukāziešiem ir gatavs rīklē līst.

  • -4
    Mike 24.05.2018, 11:54:27

    Labak pajoko kaut ko? Sen neesmu pasmējies par taviem "izciliem" jokiem ;)

  • -3
    Mike 24.05.2018, 11:57:47

    Nu piemēram - Saules Laiviņas formējumu veidoju
    Glābšanas stacija arī....Tas nepriecē cilvēkus?

  • -4
    Mike 24.05.2018, 12:30:46

    PetrosJāni kur joki ir? Man tā "patīk" tavi domgraudi vienkārši,ka gribas vēstures lapās ielikt.

  • -2
    snaiperis999 24.05.2018, 12:53:03

    Spītniece,ja mani suņi saplosītu cilvēku,kurš par sevi lika saprast ka ir slepkava,tad to suņu darbības rezultāts būtu pat apsveicams,jo viņš pats lika saprast,ka Afganistānā esot skatījies caur optisko tēmēkli,tātad,svešā valstī šāva tās valsts iedzīvotājus Ja cilvēkam ir veselais saprāts un sirdsapziņa,tad viņš nekad tādas lietas nedarīs.Protams,šeit man var iebilst,ka pastāv tāda pavēle,kura jāpilda,bet pavēli var nepildīt,it sevišķi idiotisku.Pats zinu divus cilvēkus,kuri nosēdējuši savus 5 gadus par atteikšanos brauk uz Afganistānu,dzīvo ar tīru sirdsapziņu,nevis ar kauna traipu līdz mūža galam.

  • -4
    Mike 24.05.2018, 13:07:05

    Tevi vienkārši meitene tā ievilks ka lidosi ļoti tālu un tavi taksīši i nemanīs.

  • -1
    kaimiņš007 24.05.2018, 13:46:12

    tu mike labak piebremze
    es to cilveku pazistu
    nezinu kas tu par kaulu lauzeju esi bet ar tevi vins gala tikt var
    ja ies gruti tad tie tiesam suni palidzes
    pats uzsaki skandalu nomierinies
    par kludam atvainojos neesmu foruma tarps

  • -4
    Ens 24.05.2018, 14:54:51

    Pa lielam jau mēs visi pazīstam šo cilvēku. Pa lielam viņš ar savu personīgo galvu draudzējas loti ieturēti..

  • -1
    snaiperis999 24.05.2018, 14:13:26

    Tu,Žanel,jau nu varēji te nelīst.Bet pa lelam malacis esi ka vismaz beidzot saņēmies.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: