Normāla diskusija par vēlēšanām

Ņurka | 31.03.2017, 16:45:03 | 1178

Būtu forši padiskutēt normāli par vēlēšanām.
Kas labs, kas slikts ,ko kas piedāvā, ko gribam.
Vajag mainīt varu, nevajag.

Tātad zinām, ka kandidēs:
- AL svīta Latvijai un Ventspilij
- Kristovska apvienotais saraksts - NA, LA, LRA, Vienotība
- Saskaņieši
- Kaimiņa partija ar vai bez Kaimiņa.

AL troļļi un mārketinga daļa - ejiet prom. Pārējie - davai, parunājam?

Komentāri (91)

  • -3
    Vita 04.04.2017, 15:19:28

    Es gan joprojām nesaprotu - kas tur ar tām tiesām? Aivariņš domi maz drīkst vadīt? Pēc vēlēšanām drīkstēs? Kā viņam tas sanāk?

  • -7
    keda 04.04.2017, 17:02:43

    Kandidēt drīkst, ievēlēts tikt drīkst, iecelts par domes priekšsēdētāju drīkst. Nedrīkst pildīt pienākumus, bet pienākumi ir aprakstīti likumā - tos arī nepilda. Laikam jau tiesa nevar vēl vairāk ierobežot, tāpēc i nemēģina.

  • -2
    Vita 04.04.2017, 17:27:32

    Var jau būt, ka varēt varētu, bet visi ir uzpērkami. :)

  • -5
    Arnis 04.04.2017, 15:42:38

    Trīs partiju saraksts uzņem apgriezienus. Vispār jau tur daudzi jēdzīgi kandidāti, forša dome varētu sanākt! Vēl kopā ar vecajiem Lemberga bukiem opozīcijā, tur jau varētu kalnus gāzt.

  • -12
    Гроссмейстер 04.04.2017, 17:33:37

    Uzņem apgriezienus? Vai tie ir tie vēji, kas sākot pūst stiprāk? Ka tik vējš nepaliek par tornado, un neizmeta pašus vēja pūtējus.

    Esot daudz jēdzīgu kandidātu? Kristovskis, kurš ielika sev jumtu par valsts naudu? Vai brauca uz Ēģipti ka producents? Slavens Kristovskis ir arī ar interešu konfliktiem.

    Landmanis - runā garus monologus, vienu brīdi skrēja ar kameru uz domi, kur vēlāk taisīja sižetus ar rupju vārdu izmantošanu.

    Rēvalde - ieviesa haosu Ventspils Augstskolā, sadalīja savējiem augstskolas 700k Eiropas fondu naudu. Izmantoja autoritāru vadības stilu, izdzina IT dekanātu no viņu kabineta, atteicas atskaitīties par paveikto darbu VeA Satversmes sapulcei, gribēja visus VSRC darbinikus aizsūtīt uz Irbeni. Pirmā augstskolas rektore Latvijā, ka ir atstādināta no amata.

    Ratnieks - Rēvaldes labā roka. Iebīdīts VeA pēc Rēvaldes draudzenes - Ratnieka mātes lūguma. Ar Rēvaldes gādību ielikts finanšu prorektora p.i. , lai gan Senāts viņa kandidatūru noraidīja. Kliedza uz darbiniekiem, ka pat dažiem pasliktinājās veselība. Lika administrācijas darbiniekiem turēt durvis vaļā, un pats staigāja garām kabinetiem, un noklausījās, ko kur runā. Pēc izmešanas no VeA sāka ar kameru staigāt uz augstskolu, un taisīt izsmejošus video par tas darbiniekiem.

    Grīnbergs - zaudēja tiesu par personas koda nenorādīšanu dokumentos. Protams, pats nemaksāja, ne arī kurators Kariņš, maksāt nācās nodokļu maksātājiem.

  • -2
    evans 04.04.2017, 20:53:52

    Гроссмейстерs gan baigi informēts. A cilvēkiem pofig.

  • -4
    Latvija pāri visām! 04.04.2017, 18:04:16

    Tā jau ir.
    Bet šo pašu metodoloģiju var piemērot arī citiem.
    Partijas nosūtīts uz Ventspili,
    pilsētas galvas amatā kļūst par ietekmīgāko un bagātāko cilvēku Latvijā lai arī nav pazīstams kā veiksmīgs biznesmenis...

    Kas viņš ir?)

  • -7
    marsis 04.04.2017, 19:08:11

    Lai ir kā nu ir un būs, tik no vilka mūkot uz lāci netrāpīt...

  • -1
    Dzērvene 05.04.2017, 07:35:07

    Neviena vara nedomā par tautu,bet tikai par savu kabatu pildīšanu.Tā tas ir bijis no laika gala.Tautai pašai jāperas kā nu māk.Un jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem.Tā kā stiprus nervus novēlu visiem vēlētājiem izturēt šos 2 solījumu mēnešus un tad dzīve atgriezīsies tajās pašās sliedēs.cīņā par izdzīvošanu,maksājumi,zāles,pārtika utt.Jo vara būs sadalīta un miers būs mājās.

  • -4
    Arnis 05.04.2017, 09:32:11

    Es atkal dom'aju, ka vajag izmantot 'so laiku un tur'et sol'it'ajus pie saviem sol'ijumiem. Ja reiz jaunais partiju veidojums sola, ka pal'idz'es ar soci'alajiem jaut'ajumiem, b'us atkl'ata p'arvald'iba, tad pras'it lai sol'ijumus ar'i pilda. Es dom'aju, ka jaunais sp'eks grib'es sevi par'ad'it no lab'ak'as puses un 's'ada iesp'eja vinjiem ar'i j'adod, lai par'ada.

  • -6
    marsis 05.04.2017, 10:43:01

    Arni, Jums smiekli nenāk...
    parādiet vienu, kas pilda, pildīja savus solījumus dotos pirms vēlēšanām??
    Jo īpaši tagad , ka visa valsts kase tukša un meklē kam tik var uzlikt nodokli , lai naudu dabūt.. neskatoties, ka cieš cilvēki; vai neredzat, kas ikdien notiek Latvijā , kur un kā tiek meklēta nauda uz cilvēku rēķina...

  • -5
    Liena 05.04.2017, 10:44:47

    Veči, nu nevajag visu uztvert tik nopietni. Labāk paskatieties multenīti https://www.youtube.com/watch?v=orTpy_eU_R0

  • -1
    es 05.04.2017, 12:27:46

    ''Grīnbergs - zaudēja tiesu par personas koda nenorādīšanu dokumentos. Protams, pats nemaksāja, ne arī kurators Kariņš, maksāt nācās nodokļu maksātājiem.''

    Grinbergs bija un paliek ''mazais cilvēks''.

    PIETIEK raksta: ''„Grinberga lietas” būtība bija – 2005. gadā toreizējais ekonomikas ministrs Kariņš, vēloties iecelt Ventspils Brīvostas valdē Ojāru Grinbergu, neparko negribēja oficiālajā dokumentā norādīt Grinberga personas kodu, lai būtu iespējams šo personu identificēt. KNAB un pēc tam arī prokuratūra pakļāvās toreizējā Jaunā laika politiskajam spiedienam, sāka kriminālprocesu un lietu aizvirzīja uz tiesu, taču tajā Loskutova vadītais KNAB un pazīstamais prokurors Māris Leja visās trīs instancēs piedzīvoja sakāvi.''

  • -1
    Vita 05.04.2017, 14:23:29

    Arguments "no vilka muku, uz lāča uzskrēju" neiztur kritiku. Nu, un ko tad darīt? Zem tā paša vilka sēdēt? Nebalsot, jo tāpat viss slikti? Muļķības! Tāpēc jau pastāv demokrātija, ka mums ir tiesības iet un vēlēt. Nepatīk pašvaldība? Dodam vietu citiem. Bet paši kāpjam uz grābekļiem, jo visu laiku vienus un tos pašus purnus ievēlam.

  • -2
    Anita 05.04.2017, 14:30:39

    No vilka bēgot var nekam neuzskriet, bet uz vēlēšanām tiešām ar skaidru prātu un apdomu ,lai nav jācieš vēl daudzi viena kunga valdīšanas gadi, jo sāta sajūtas šiem nav un kamēr vien būs ko grābt , tikmēr arī grābs.

  • -7
    Liena 05.04.2017, 14:33:33

    Blefs par kāpšanu uz tiem pašiem grābekļiem. Cilvēkam tāpēc ir galva, lai domātu un salīdzinātu, nevis tupi kaut ko mainīt. Kristovskis ar šveicieti azotē visu vēl pasliktinātu.

  • -7
    Liena 05.04.2017, 14:33:35

    Blefs par kāpšanu uz tiem pašiem grābekļiem. Cilvēkam tāpēc ir galva, lai domātu un salīdzinātu, nevis tupi kaut ko mainīt. Kristovskis ar šveicieti azotē visu vēl pasliktinātu.

  • -2
    Ņurka 05.04.2017, 16:08:20

    Liena, a vari paskaidrot, kāpēc saki, ka Krisvoskis ar šveicieti azotē visu pasliktinās?
    Normāls jautājums, es tiešām gribu saprast.

    Man piemēram no domas par vēl simts gadiem svētmocekļa "jūgā" reāli šķērmi paliek. Mums ir mūsu pašu Putlers, mūsu pašu Lukašenko. Sit man nost, nesaprotu kāpēc lai viņu gribētu vēlreiz iebalsot. Viņš taču pat pienākumus nedrīkst pildīt.

  • -3
    Vita 05.04.2017, 16:29:30

    Draudzīgs atgādinājums - šobrīd oficiāli zināms, ka startēs četri saraksti. Tas nozīmē, vismaz trīs citas personības, kurām obligāti nav jābūt Lembergam, varēs pildīt mēra pienākumus. Trīs personības, kurām, atšķirībā no Aivaronkuļa, tas ir ar likumu atļauts. Bāc, kā mani kaitina attieksme - "ierastais slikti, bet jaunais vēl sliktāk, tāpēc labāk balsošu par to pašu veco". Viņš savu laiku ir nokalpojis. Viss, pietiek, lai tiek galā ar tiesu darbiem un pensionējas savā Puzes karaļvalstī. Pietiek taisīt Ventspili par izsmieklu uz starptautiskā fona!

  • -6
    Liena 05.04.2017, 17:52:18

    Ņurka, kustini smadzenes, tad sapratīsi, ka skaidrojums pavisam vienkāršs. ĢVK nolasa šveicieša vēlēšanās no naudas devēja acīm, pārējie kandidāti lielākoties ne ventspilnieki un vispār nav uzskatāmi kā domājoši cilvēki (re, Antāne tik par ogļu kalniem stāsta, kad ventspilniekiem rūp tīrs gaiss). Meroni 1 darījumā nospēris vairāk kā Lembergs pa 25 gadiem kopā. Ceru, ka pats vari izsmadzeņot, kas mūs sagaidīs pie solītā uzplaukuma.

  • -7
    keda 05.04.2017, 17:24:55

    Es ne tik daudz balsoju par konkrētu cilvēku, kā visu komandu. Ir nācies dzirdēt no cilvēkiem, kuriem bija jāsadarbojas ar Vpils domi vai kuri te bija kādā pieredzes apmaiņā, ka pat grūti esot noticēt, ka tā te darbs noorganizēts. Un tas nav tikai AL nopelns. Tā pati Sudraba, kad vēl kontrolēja, izteicās, ka, kad Ventspils saņem kādus aizrādījumus vai ieteikumus, tad uzreiz arī ķeras tos pildīt, kamēr daudzi citi tikai palaiž gar ausīm. Es zinu, ka Landmanis vai pat abi, spēja hokeja klubu pacelt, bet ko darījusi, piemēram, Korna, man nav ne jausmas. Un par pašu Ģirtu Valdi to pašu var pajautāt. Būtu kaut te uz kādiem pasākumiem parēgējos, kā Truševics to dara :)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: