18.6 °C

Vējš 2.66 m/s

Pirmdiena, 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piciš
Vēlēšanu rezultāti

ZZS izgāzās kā veca sēta?

Views
1234
15.06.2024, 00:13
Kurzemniece S
Ziedu dobes!

Andreja ielā 5 mazajā skvēriņā (dzimtsarakstu nodaļas otrpus ēkai) pavasarī bija skaistas tulpes, kuras vēl līdz šim brīdim nav pārstādītas, izskatās pēc izmiruša ziedu lauka. Līdz ar izmirušajām tulpēm parādījās arī pudeļu cilātāji, kas kopskatu padara vēl traģiskāk bēdīgāku. :(

Views
980
14.06.2024, 17:03
Eeeeeeeeee
Vai! Dieniņ!

Stalti ziedēja mana pilsēta ar lepnumu un godu! Cerību stari cauri spraucās, ka vienu dienu rītdiena tik laimes pilna pienāks!

Tagad pilsēta ar rītdienu ir vakardiena tikai un viss plaukums vīst acu priekšā!

Jūs akli esat, ja izliekaties to neredzam!

Vismaz uz soliņiem vēl pļēguri ar prieku sēž, jo aizlietās acis bēdu neredz!

Views
600
11.06.2024, 09:57
H
H
Herberts 007
Prezidenta ēdināšana!!!

Pagājušajā nedēļā pie mums Ventspilī viesojās Valsts Prezidenta kungs! Rādījām viņam visu ko, ar ko varam lepoties. BET... liels bija mans pārsteigums, kad uzzināju, ka pusdienās viņu aizveda uz Meisonu (to, kas blakus Amatu mājai pie Promenādes).

Vai tiešām lepojamies ar ēdināšanas iestādi, kas nemitīgi ir nodokļu parādos gandrīz 10 000 eiro apmērā? https://company.lursoft.lv/lv/meisons-kvii/40203313290
Ventspils Dome - Vai tiešām nebija labākas vietas, kur Prezidentu vest pusdienās?! Kaut vismaz uz tādu vietu, kur iet paši ventspilnieki: Skroderkrogs, Dzirnavas, Rātsgalds utt. un visi šie bez parādiem!
Vai tiešām uzņēmums ar nodokļu parādiem ir tas, ar ko mēs lepojamies???

Views
2753
30.05.2024, 17:53
Piciš
Vai tiešām?

Vai tiešām vakar Rinkevičam bija jauzdod jautājums klātienē, vai dievs viņu mīl? Vīrietis speciāli gaida, lai viņam iedod mikrofonu un varētu iztirzāt bībeli. Vai tiešām tāpēc speciāli ir jānāk klātienē apkaunot sevi?

Views
1800
25.05.2024, 21:11
N
N
Nobody
Paldies dārgajiem Ventspils vadītājiem!

Paldies, ka atļāvāt ieiet muzeju naktī T I K A I divas studas plkst. 21-23 Pils izstāžu zālēs (arī tikai daļēji, visu skatīties nedrīkstēja- zāles galā,kur izlikti apģērbi apskatei nrobežojums- slēgts) un tad precīzi 23 izdzina kā suņus. Pietiek- paskatījies, nesanāca, nepietieka laika- ej prom, slēgts!
Dārgie Ventspilnieki, vai tiešām mūs, nodokļu maksātājus pašvaldībai, ciena? Tūristi atbrauc, izbauda, aibrauc. Bet mums drūmā Ventspils ikdiena.
Koncerti gan bija smuki- tas paglāba no kauna, ka atkal mūs iz... un pa.... .

Views
4883
25.05.2024, 08:38
Pēdējās komentētās

Poruka ielas Rimi šis jau ir gadiem. Vasarā nekas, bet rudenī un …

Pirms 7 stundām

Kašķēties(i) man gribās(i) visu cauru vasariņ...

Pirms 7 stundām

Kašķēties(i) man gribās(i) visu cauru vasariņ...

Pirms 7 stundām