Demokrātijas variācija

Arnis Junge | 02.06.2021, 16:40:06 | 741

Es aizeju uz vienas lapeles elektronisko versiju, kuras saturu ģenerē viens Rīgas kundziņš (vadošos Brīvostas amatos), un tur es redzu spilgtāko "demokrātijas" piemēru viņa izpildījumā. Es tač nezināju, ka kaut kur kas tāds vēl legāli notiek! Tur var nokomentēt reģistrēti lietotāji, ja.. Var arī (it kā) nereģistrēti, nu anonīmi.. Bet tas komentārs tad redzams tikai tev pašam, ne Sašam ne citam svešam. :D Var jau būt, ja vēlāk kāds redaktors apstiprina, tad var , bet nu katrs komentārs iziet cenzūru pirms parādās publisks! Tāda nu mums tagad demokrātija un viedokļa brīvība!
Būtu jau smieklīgi, ja vien tas nebūtu tas pats kundziņš, kas bļaustās, ka nepastāvot vienlīdzība, kamēr viņš vienkārši savas iespējas neizmanto, bet citiem liedz!

Komentāri (12)

  • 0
    Tārps 02.06.2021, 19:44:11

    Kāda cenzūra demokrātiskā valstī vispār var būt?Ja kāds man tūlīt sāks skaidrot ,ka cenzūra ir vajadzīga,tad visi kuri tā domā ir debīliķi.

  • -3
    _Ģirts_ 03.06.2021, 15:05:22

    Ej tu *^&*! Es šitā nekur nebij redzējs! Čista nevar nokomentēt, kamēr kāds nav apstiprinājis komentāru! :D Tas Kristovskis ir viens "demokrāts". Pat komentārus cenzē. Mans i šokā

  • -2
    tiešām suns 02.06.2021, 20:52:49

    kundziņš ir cietumā.bet varbūt tā nav taisnība? opozīcijas deputātu apmelojums--nu kā tā var---

  • -10
    Marta P 03.06.2021, 08:57:08

    Cietumā liek tad, ja spriedums nolasīts un stājies spēkā vai likums paredz, ka par attiecīgu apsūdzību jāpiemēro noteikts drošības līdzeklis. Tā tam būtu jābūt tiesiskā valstī. Turklāt apsūdzētajam ir tiesības uz aizstāvību..
    Pie mums, tiek mainīti likumi atbilstoši apsūdzībām, lai ierobežotu aizstāvību un cietumā liek tāpēc, ka kādam valdībā gribās, nevis dēļ apsūdzībām vai kāda sprieduma!

    Kas attiecas uz cenzūru - tas ir kaut kas vēl cits, tomēr joprojām populārs veids, ka ietekmēt to, kāda izskatās sabiedrības nostāja! Protams, jauki jau izskatās, ka viņu tenku lapā komentāri tikai labi, bet - nu nav tā, ka kāds var savu patieso viedokli tur ielikt.. Un ja vēl tas nebūtu tas pat Kristovskis, kas traki sūdzas, ka viņam netiek dota iespēja izpausties pašvaldības portālā, kaut nav mēģinājis, jo tur atšķirībā no viņa lapas cenzūra tādā līmenī nepastāv. Protams ir noteikumi, kas regulē likuma normu ievērošanu, bet nu katrs var izteikt savu viedokli.

  • 0
    Gunārs Pētersons 03.06.2021, 09:08:10

    Nevajag jaukt vārda brīvību ar anarhiju. Kādēļ gan, lai reģistrēts lietotājs nevarētu brīvi izteikties? Var, bet dažiem bažas, jo uzskata, ka anonīmi drīkst un var gvelzt melus, dezinformēt, apvainot, aizskart un pazemot. Bail no atbildības, ko radītu šādu viedokļu un izteikumu paušana mazāk anonīmā vidē. Visi ērgļi, līdz jāsāk atbildēt likuma priekšā.

  • -9
    Marta P 03.06.2021, 15:07:57

    Ar to "ērgli" jau joki mazi, jo sankcijas atradis kā pievilkt bez iemesla! Bet nu jā, attieksme skaidra, ja jau pat komentāri iet caur cenzūru!

  • -3
    Soross 04.06.2021, 12:14:11

    Konkurss: uzminiet, vai šis kandidāts ir vai nav no maniem stipendiātiem?
    https://www.pietiek.com/raksti/ka_nav_kauna_kandidet_uz_domi_un_turklat_vel_ventspili_kandidata_atbildes_uz_jautajumiem/

  • -3
    visvaldisbalamute 04.06.2021, 12:21:32

    Iedomājos tādu skatu..
    Amerikas atklājēji izdala indiāņiem vēlēšanu bukletes par to lai viņi izvēlas, kurš saimniekos viņu zemē..
    Skats būtu uz rubuli! :D no neta dziļumiem, toties domugrauds labs

  • -7
    Latvija pāri visām! 04.06.2021, 22:27:22

    Nevajag jaukt vārda brīvību ar anarhiju.
    ----
    Ne jau gunārpētersōnveidīgie iderasi noteiks, kas ir vārda brīvība un kas anarhija.
    Tam viņiem intelekta par maz.

  • -2
    Alberts 06.06.2021, 14:02:45

    I am an anarchist
    Don't know what I want but
    I know how to get it
    I wanna destroy the passer by cause I

    I wanna be anarchy!
    No dogsbody!

  • 0
    Ina Fominova 07.06.2021, 11:58:00

    Albert - bullshit

  • -3
    keda 07.06.2021, 16:14:48

    Interesantākais, ka viņiem arī vēlēšanas vēl nav bijušas - nevienas ziņas par rezultātiem, norisi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: