JKP pārkāpj jau robežas

Andris Lapukoks | 31.05.2021, 19:52:57 | 1801

Nu ziniet visam ir savas robežas.
Mana paziņa, kura dzīvo Užavas ielā man atsūtīja bildi, ka viņas kāpņu telpā pielikta zīmīte, ka " Ja kāds balsos par Latvijai & Ventspilij , tad tas var meklēt citu dzīvesvietu. Un kā zīmītē norāda pats Māris Kalniņš tad viņš balsos par JKP . NU es viņai ieteicu griezties valsts policijā, par drauda izteikšanu.

Komentāri (41)

  • -6
    Latvija pāri visām! 31.05.2021, 19:55:38

    Vai tik nebūs pīle?
    To jau var noskaidrot vien prasot uzrādīt atlikušos biļetenus.
    Un pat tad var mierīgi palūgt no citiem, lai iedod vajadzīgo un balsot par ko vēlas.

  • -4
    Pritchetts 31.05.2021, 23:31:01

    Ejot ārā taču vari iegrābties kaut 54 lapeles. Lai gan tas jau sejā rakstīts kurš par cietumnieka partiju balsos, ja ne sejā tad pēc tā ar ko dalās feisbukā

  • -7
    Arnis Junge 01.06.2021, 15:57:44

    Varēt jau var, bet kādam var būt negribas melot un tad, ja ir šādi draudi par dzīvesvietas zaudēšanu.. tur ir jāiesaista policija, jo šis jau nu galīgi vairs nav normāli!

  • -6
    SolvitaP 31.05.2021, 21:05:31

    Nu ko, tas jau Māris Kalniņš no bijušās Kaimiņa partijas. Tam ar JKP nekāda sakara. Ja viņš grib balsot, lai balso par Saskaņu, Lembergu vai JKP. Neviens nevienam neko nevar pavēlēt. Izskatās pēc tādas provokācijas.

  • 0
    domāju 03.06.2021, 10:24:12

    bet viņš jau pats atzīstas, ka ir to rakstījis un līdz ar to veicis socioloģisku aptauju :)

  • -3
    sranskis 03.06.2021, 10:39:04

    Tnav nekada socioloģīskā aptauja! Tie ir draudi par savu vēlēšanu tiesību izmantošanu.

  • -5
    Pipars 31.05.2021, 21:58:15

    Tas ir tas pats kas iepriekšējās vēlešanās ar Kaimiņa suņu būdu pa pilsētu vizinājās?

  • -8
    Pipars 31.05.2021, 22:00:55

    Suņubūdas partija

    Interesi izraisa arī politprojekta KPV LV saraksta kandidāti, piemēram, astoņas klases beigušais pašnodarbinātais Māris Kalniņš, kurš pazīstams arī kā bēdīgi slavenās suņu patversmes Rembo vadītājs. Kad Ventspils iedzīvotāji pagājušajā ziemā ieraudzīja, kādos apstākļos suņi patiesībā tur tiek turēti, dome suņus no turienes izglāba un pārtrauca maksāt Kalniņa patversmei. Suņi tagad nodoti patversmēm citur Kurzemē, bet Kalniņš grabēdams braukā pa pilsētu ar autoevakuatora platformu, uz kuras uzmontēta mazmājiņa, kas laikam taču domāta esam suņubūda.

    iesniegumā prokuratūrai norāda: Kaimiņa raidījuma Suņubūda finansēšanai dibinātā SIA Suņubūda saņēmusi tradicionālos 5000 eiro mēnesī no Meroni ietekmē esošās SIA Airtech (tā pieder vienam no Meroni ofšoriem). Tātad KPV LV savā attīstībā nogājusi pilnu loku: ar raidījumu Suņubūda saistīta simboliska suņubūda braukā apkārt pa Ventspili reālas suņubūdas (t.i., suņu patversmes) nesekmīgā īpašnieka politkampaņas labā.

  • -7
    Arnis Junge 01.06.2021, 16:00:11

    Nu kad nav pilns rublis un izglītība, tad ir vot šitādi izlēcieni! Nevar saprast - domas nesniedzas līdz loģikai vai uzmanība čalim trūkst..

  • -1
    Spīdola 31.05.2021, 22:52:53

    Gan jau Ventspils vēlētājs ir sev atbildējis uz jautājumu, par ko balsos. Vismaz ir skaidrs tik tālu, vai tās būs kādas no trim Lemberga partijām, vai kāda no trim šī brīža opozīcijas partijām. JKP, Čeporjuss vai Apvienotais saraksts- gan pēc ievēlēšanas šīs partijas sastrādāsies, jo pamatnostādne ir skaidra. Tieši tāpat sastrādāsies Saskaņa, NA (tā gan ir NA hm kā lai solīdāk pasaka...) un L un V. Tā kā tik ļoti vairs aģitēt nevajag, mīļie ventiņi zin, ko grib, tāpat kā, ko negrib. Atliek aiziet 5. jūnijā un godīgi pašam sev atbildēt: KAS IR SVARĪGI MAN. Mums viss izdosies.

  • -12
    SolvitaP 01.06.2021, 00:20:00

    Es gan atturēties NA nosaukt viennozīmīgi par Lemberga atbalstošo partiju. Pāris interesantu kandidātu NA sarakstā gan ir, bet tos gan jau neievēlēs, pārāk zemu saraksta tie atrodas.

  • -11
    Marta P 01.06.2021, 16:03:09

    Galvenais ir iet un vēlēt! Un izvēlēties to, kam uzticas un kas veidos pilsētu tādu, kādā pats grib dzīvot. Jāskatās un jāņem vērā padarītais, vai ir radītas darba vietas, vai palīdzēts, vai kas veidots.. Ja sēdēts rokām klēpī - jāvērtē, vai tās tiks liktas darbā.. ja darīts, bet ne virzienā, kur tīk, tad jādomā, vai grib to pieļaut.

  • -8
    Annna 01.06.2021, 08:38:39

    Lai kā arī būtu, arī manā mājā ir šāda lapiņa. Man blakus dzīvo pensionāre un ticiet vai nē tante ir ļoti satraukusies. Īstenībā tie ir reāli draudi. Ļoti gribētos dzirdēt JKP līderu komentārus, kuri savā programmā ir akcentējuši atbalstu tieši šai grupai- mazākais ko viņi varētu publiski atvainoties un virzīt iesniegumu policijai, šīs lietas izmeklēšanai.

  • -3
    Ciemiņš 01.06.2021, 14:54:16

    Pēc like skaita pie M.Kalniņa komentāra mēs varam izdarīt secinājumus.

  • -6
    Marta P 01.06.2021, 16:05:33

    Tur jau tas trakums, ka vecīši, kam godīgums ir svēta lieta, šādas lapiņas var uztvert nopietni! Melot negrasās, bet dzīvesvietu zaudēt bail!

  • -3
    Kriska 01.06.2021, 08:43:55

    Es visas lapelītes uzreiz metu uz konteineri. Kāda jēga tos lasīt un tērēt tam laiku

  • -6
    Maris Kalnins 01.06.2021, 10:44:58

    Sveicināti. Manam aicinājumam ar JKP nav nekāda sakara, es vienkārši izteicu savas domas. Tā teikt - socioloģiskā aptauja. Man ir žēl manu īrnieku, kuri pārsvarā ir pensionāri vai trūcīgie un dzīvo pie manis ilgus gadus, ka viņiem sūri grūti strādājot nav dota iespēja nopelnīt vismaz 1 istabas dzīvokli kaut vai sociālajā mājā. 30 gadu laikā Ventspilī nav uzcelta neviena sociālā māja. Katrs domā un izdara izvēli pats.
    Marks Tvens ir teicis:;; ja vēlēšanām būtu kāda nozīme, viņi neļautu mums to darīt;;.
    Satiekamies pie urnām.

  • -11
    Marta P 01.06.2021, 16:10:18

    Un tu pie tā tā kā vaino pilsētu, ne kopējo valsts attieksmi? Dome jau nerēķina pensijas!!! Vajag vispirms saprast par ko runājat! Tā pat kā dome nerēķina pensijas, tā pat dome nevar dāļāt cilvēkiem dzīvokļus. Vajag jau arī domāt!!!

  • -9
    keda 02.06.2021, 10:39:05

    Hahaha, tā jūti līdz nabaga vecīšiem, ka gatavs izmest ārā no mājām. Lai dzīvo zaļā pļavā, svaigā gaisā,

  • -9
    Latvija pāri visām! 01.06.2021, 10:52:29

    Vēlēšanām noteikti ir nozīme, jo finansiāli nenodrošināti, bet sociāli pietiekami aktīvi ļaudis var tikt pie siltām vietiņām...)

  • -7
    Ciemiņš 01.06.2021, 14:06:14

    Žēl pensionāru un tāpēc draud ar izlikšanu? Īpaši gudrs Kalniņš nekad nav licies, tagad skaidrs, ka tur vispār galvā caurvējš svilpo.

  • -13
    Vietējā Klačotāja 01.06.2021, 22:58:59

    Man ir jautājums , kurš balsos par šo partiju? pēdējā laikā par šo partiju vien ir dzirdami skandāli, slepenās aģitācijas un šokolādes došanu nākotnes vēlētājiem, smieklīgi gan.

  • -4
    SolvitaP 02.06.2021, 05:30:41

    Interesanti, kurš jums maksā par šo melu izplatīšanu?

  • -12
    Marta P 02.06.2021, 15:27:05

    Tas jau būtu jautājums jums! Tiem, kas ir Ventspilī ir redzamas šīs pārspīlētās aģitēšanas. No malas izskatās traki izmisīgi, jo nu jau ar draudiem...nu tas nav normāli!

  • -3
    Vietējā Klačotāja 03.06.2021, 00:42:44

    Diemžēl man neviens NEmaksā, bet es tikai izsaku savu subjektīvo viedokli , es pati nebalsošu par JKP un LuV , atklāti sakot es nezinu par ko balsošu...

  • -7
    Pipars 02.06.2021, 06:29:01

    "Šodien pilnsabiedrība "JKP" Jelgavā sāks piegādāt atkritumu tvertnes ":)))

  • -2
    SolvitaP 02.06.2021, 07:32:50

    Savukārt Kompānija NA Mārupē ceļ ražošanas, noliktavu un biroju kompleksu, kurā paredzēts investēt 3 milj.

  • -6
    Virsliga 02.06.2021, 12:31:49

    Cienījamie LunV troļļi! Jūsu pārmešanos no Kristovska&Landmaņa uz JKP ļoti , ļoti var redzēt. Saprotu, ka ir dota komanda cīnīties pret lielāko konkurentu (itkā), bet nu kaut kādai gaumes sajūtai tak arī troļļu fermās jāvalda :)))

  • -2
    Virsliga 02.06.2021, 12:36:20

    Bet sekojot loģikai, ka slaveno melnā pr avīzi esot izdevuši tie, par kuriem tur rakstīts; tad tās zīmītes ir Māris Kalniņš rakstījis LunV uzdevumā :)))))

  • -10
    Marta P 02.06.2021, 15:34:05

    Kas tā par mistisko apgriezto psiholoģiju vai sazvērestības teorijām!? To, kas ir troļļi un kas cilvēki, kas vienkārši seko līdzi varēs manīt nākamnedēļ, kad jūs te , ļoti iespējams, vairs nekomentēsiet, jo nebūs vairs aldziņas! Bet turpinās komentēt ventspilnieki, kuriem interesē pilsētā notiekošais, jo šeit dzīvo, veido ģimenes un ikdienu pavada šeit. Tad, redziet, ir svarīga gan infrastruktūra, gan skolu un dārziņu tehniskais nodrošinājums un arī to stāvoklis. Tad redz un novērtē infrastruktūras uzlabojumus un notiekošos pasākumus, un to, ka domā par mūsu iespējām apmeklēt augstas kvalitātes kultūras pasākumus, jo arī tas mums ir vajadzīgs!

  • -1
    Virsliga 02.06.2021, 19:40:48

    Varbūt ļaujiet nu Marta man pašai izlemt, kur būšu nākamnedēļ. Vispār jau tepat, jo es te dzīvoju ar jūsu atļauju. Un man vismaz pagaidām par nožēlu neviens par personīgā viedokļa paušanu nemaksā :D :D :D Kāds valdošās kompartijas melnā pr avīzēm ar skolām un infrastruktūru, un kultūras pasākumiem, nesapratu. Bet pieņemu, ka esat pastrādājusi.

  • -8
    Marta P 03.06.2021, 14:35:42

    Vai es jums liedzu ko izlemt!? Es tik izsaku savas prognozes, tas taču vēl nav aizliegts!? Vai jūs tomēr atbalstāt visa veida cenzūru, kur publicēt drīkst tikai vienas puses viedokli un komentāriem un viedokļiem būtu jāsaņem apstiprinājums??? Ja tā, tad ir skaidrs, kā viedokli jūs šeit pārstāvat! Gribētu strādāt pēc ierastām metodēm, kā Kristovska lapā, kur katrs komentārs tiek apstiprināts un tikai tad pieejams publiski.

  • -9
    Soross 02.06.2021, 12:57:39

    Informācija apstiprinājusies.
    https://www.pietiek.com/raksti/_sunu_bende__draud_izlikt_no_dzivokliem_iedzivotajus,_ja_velesanas_balsos_nepareizi_/

  • -1
    Ēriks Leimanis 03.06.2021, 22:28:39

    Zilā kalna marta atkal atsākusi pareģot....

  • 0
    Ziņkārīgs 03.06.2021, 22:34:40

    :))))

  • -1
    Ziņkārīgs 03.06.2021, 22:50:57

    Labāk nagus iebāzt mēslu čupā nekā otra naudas makā. Ši vecā teicienā ir sava gudrība un vēstījums. Partijai "Latvijai un Ventspilij" uzticības vairs nav un ko tagad darīt?! Jānomelno un jāapmelo konkurentus!

  • -6
    Marta P 04.06.2021, 14:40:15

    Vienīgie, kas kaut kādā mērā nomelno JKP dalībniekus un darbus ir viņi paši!

  • -7
    ritvars12346 04.06.2021, 15:34:25

    Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Lībekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu, ka “Jurševicam (Bruno Jurševics, Jaunās Konservatīvās partijas Ventspils nodaļas vadītājs) ir pietiekami liela politiskā pieredze, jo viņš pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas, kandidējot pirmajās neatkarīgajās vēlēšanās no Latvijas Tautas Frontes, tika ievēlēts par Augstākās padomes deputātu un arī par Ventspils pilsētas padomes priekšsēdētāju”. Tātad vajadzētu secināt, ka Jurševica kungam būtu bijis jāpiedalās arī balsojumā par Latvijas neatkarību. Lai arī kā mēs necenstos, mēs neatradīsim Bruno Jurševica vārdu ne Latvijas Augstākās padomes deputātu, ne par Latvijas neatkarību balsojušo, sarakstos. Paliek jautājums, par kādas valsts Augstākās padomes deputātu no Latvijas Tautas Frontes Bruno Juršvics ticis ievēlēts.
    Kādai partijai un kādiem cilvēkiem uzticēsim Ventspili.

  • -1
    SolvitaP 04.06.2021, 19:40:02

    Melot arī troļļiem jāmāk ar mēru.
    Tikko apskatīja to pašu LA 25.05. laikrakstu, kur rakstīts: "Jurševicam ir pietiekami liela politiskā pieredze, viņš ir kandidējis pirmajās neatkarīgajās vēlēšanās no Latvijas Tautas frontes un bijis pirmais Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs.

    Toreiz Lembergs bija izpildkomitejas priekšsēdētājs."

    Par AP rakstīts par Kristovskis.

    Nomelnotaju čempioni!

  • -6
    ritvars12346 04.06.2021, 23:06:50

    Ak Priedīt, Priedīt. Paskat vēlreiz to avīzīti un padomā, ko esi sarakstījis. Izskatās ka Tu esi labi apmācīts B.J. un A.J. dibenlīža. Par V.K. kā AP deputātutur vispār nekas nav minēts. Kaunies, dēliņ, un proties goda.

  • -1
    Frīdis 05.06.2021, 00:27:10

    Neko nepārkāpj - vienkārši kriiminālnoziedznieka A.Lemberga pērkamās prostitūtas sāk gaudot !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: