Pētera iela 3

Tētis | 09.06.2021, 07:03:24 | 759

Sveiki! Vai kādam nav zināma kāda info par daudzīvokļu māju Pētera ielā 3? Cenšos pilsētā atrast lielāku dzīvokli, un pēdējā laikā tiek pārdoti vairāki dzīvokļi tieši no šī nama. Kaut kā aizdomīgi ka pēkšņi uzrodas pārdošanā vairāki dzivokļi no vienas mājas?
Varbūt kāds ko zina?

Komentāri (4)

 • 0
  macro-x Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu 2 dzivokli 3istabu. Kas ta tur tik traks? Bet nu ja maja nav siltinata un balkoni nolaisti, gan jau ari jumta tek. Vienam logi nav mainiti, kas laikam liecina ka maja nepieder VNĪ.

 • 0
  Ome Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Saimnieks no Kuldīgas,bet uzstāda tādus noteikumus un cenu,ka izpaužas prom!

 • -1
  Martins. B. Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  VNĪ šī māja nekad nav piederējusi un nepiederēs, jo mājai ir īpašnieks, kurš jau ir 3 pēc Patērētāju Biedrības. Dzīvokļi ir jāskatās uz vietas, jo pēc bildēm tā nevar pateikt stāvokli. Mājai zeme nepieder, tā tiek nomāta. Taka spriediet paši, dzīvokli nopirksiet bez zemes. Jumts ir nomainīts. Mājas kopējais stāvoklis ir slikts.

 • 0
  Bite12 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Māja nepieder pilsētai bet privātfirmai SIA V7A kura ir Liepājā. Arī mēs iekritām nopirkām no domes izsolē ar domām par privatizāciju bet tādu iespēju nebija,jo par šo laiku mainījušies 3 īpašnieki. Labākais bija Katriserviss jo centās kaut ko darīt cilvēku labā,nomainīt jumtu,durvis,logus. Daudzi dzīvokļi atbrīvojas jo saimnieks pieliek īres maksu vai spiež pirkt ja nē tad vācies prom. Varu piebilst ka mēnesī zemes nodoklis 1istabu dzīvoklim vien ir ap11 eiro. Katra cilvēka izvēle ir pašu ziņā kur pirkt, bet par šiem 50 gadiem kad māja celta nekas atjaunots un uzlabots nav. Dzivokli atbrīvoju uzdāvinot tagadējam īpašniekam. Jums pašam lemt,bet pašreizējie īpašnieki nav no tiem kam rūp tie kas tur vēl dzīvo.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: