Krima = Krievija! Vai ne!)

Latvija pāri visām! | 09.11.2016, 21:20:11 | 2018

Atzīšana vai neatzīšana, bet Krima = Krievija!
It kā skan nepolitkorekti, bet tā IR patiesība.
Vai mums ir svarīgi, ka Krima nav vairs Ukrainā?
Nē taču!
Svarīgi ir tas, kā ir labāk Krimas iedzīvotājiem!
Tāpat kā Latvijas politiķiem būtu laiks domāt par savu iedzīvotāju labklājību,
ne Krimu vai ko citu...
Iedomāsimies, kā Latvijā pēc 25.neatkarības gadiem ir iespējama pensija zem 100 eiro,
ar ko taču nevar izdzīvot.
Kauns!
Bet tai pat laikā LR politiķi murgo par Krimu un grib ko vēl izdomāt krimiešu vietā, kā viņiem būtu labāk !
Vēlu LR tā saucamās elites politiķiem Hilarijas likteni...

Komentāri (315)

  • -8
    Latvija pāri visām! 10.11.2016, 21:28:48

    Ja skatāmies objektīvi - Latvijas Republikas Valsts un Ministru Prezidents K.Ulmanis kapitulēja bez jebkādas militārās pretošanās pēc J.Staļina izteiktajiem okupācijas draudiem.
    Var to saukt par okupāciju, ja tas kādam ir mierinājums.
    Jāņem gan vērā Latvijas mazturīgo sākotnēji lielais atbalsts Padomju Savienībai.
    Protams, boļševiki nebūtu boļševiki, ja ar slepkavībām, represijām un izsūtīšanām paši nebūtu šo atbalstu totāli samazinājuši.

    Rezultātā te tika izveidota cita valsts - PSRS, pilnīgi leģitīma pēc starptautisko tiesību normām, viena no Apvienoto Nāciju Organizācijas dibinātājām un tās dalībvalsts,
    kuras pilsoņi devās labākas dzīves meklējumos savas valsts ietvaros.
    Saukt tos par okupantu pēctečiem ir vienkārši apsaukāšanās.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 10.11.2016, 22:07:57

    Nemuldi, okupanta mēsls, ka tika LR atdota bez upuriem.

    Masļenku robežincidents bija PSRS īstenots provokatīvs uzbrukums Latvijas robežsargu posteņiem 1940. gada 15. jūnija rītausmā. NKVD kaujinieku vienības īstenoja uzbrukumu Latvijas Robežsargu brigādes 3. Abrenes bataljona 1. rotas 2. un 3. sardzei Augšpils pagasta Masļenkos un Šmaiļos. Trešais uzbrukums 7. sardzei Žuguros tika atcelts. Lai gan būtībā incidents sastāvēja no trim atsevišķiem uzbrukumiem, vēstures literatūrā tas parasti tiek apzīmēts ar Masļenku vārdu. 3. Sardze Šmaiļos tika pārsteigta un visi robežsargi sagūstīti un aizvesti uz PSRS. 2. Sardze Masļenkos izrādīja pretestību, kā rezultātā 3 robežsargi un divi civilisti tika nogalināti, sardzes ēka nodedzināta un vēl vairāki cilvēki sagūstīti. Kopumā abos uzbrukumos tika nogalināti 5 cilvēki (tostarp viens pusaudzis) un 37 tika sagūstīti un aizvesti uz PSRS.
    Uzbrukums Latvijas robežsargiem bija Latvijas un PSRS līguma par neuzbrukšanu pārkāpums, kas ievadīja pilnīgu Latvijas okupāciju.

    Protams, okupantu mēslu trollis Kurzemnieks tūlīt galantā intelektuālā stilā apgalvos, ka Latvijas robežsargi centās okupēt PSRS sūdbedri, un PSRS varonīgi aizstāvējās.

  • -2
    Novadnieks 10.11.2016, 22:23:20

    Kurzemniek,ja man būtu iespēja,tad es uz tevi labprāt paskatītos caur optisko tēmēkli.Tava tālāka eksistence nav vēlama.Tie nav draudi un nav arī vāvuļošana tā pat vien.Es izsaku savu viedokli,uz to man ir tiesības.

  • -6
    Latvija pāri visām! 10.11.2016, 23:22:58

    Zimbabves izlūkdienestā aģentiem psihoze iznākusi:)

    ārprāc,
    Latvijas pilnīgu okupāciju ievadīja, boļševiku ļaunīgā vēlme aplaimot visas tautas ar savu "priecas mācību" mācību, bet, diemžēl, to veicināja tautas Vadoņa Dr.Kārļa Ulmaņa faktiski valsts nodevība, kapitulējot PSRS ultimāta priekšā,
    ne jau kāds atsevišķs, protams, nosodāms komunistu armijas uzbrukums Masļenku robežpostenim. "Pateicoties" Ulmanim skaidri nav redzams pat okupācijas fakts, kas būtu acīmredzams militārās pretošanās gadījumā.
    Nez ko Ulmanim komunisti bija sasolījuši, kad šis sauca - es palikšu savā vietā, jūs paliekiet savējās?
    Palika...kā jēri uz kaušanu.

    Novadniek,
    mana esamība ir pat ļoti vēlama un tā nu nekādi nav atkarīga no viena vāvuļotāja draudiem.:)

  • -6
    Latvija pāri visām! 10.11.2016, 23:34:18

    Draugi,
    šādi bļaustoties, jūs nu nekādi nevarat pārstāvēt latviešu tautas cienīgus dēlus, tikai tās lumpenīgākās padibenes. Sistēmas upuri, tā teikt:) Leitnanta Šmits dēli.

    Atgādinu,
    diskusija ir par Krimas piederības faktu Krievijai,
    nevis jūsu apšaubāmā alkonacionālisma izpausmēm.

  • -1
    Novadnieks 11.11.2016, 05:58:18

    Kā redzi pēc komentāriem,tavu nenormālo domu atbalstītāju skaits ir niecīgs,tā kā brauc pie Benesa Aijo un cīnies ar biedru par cilvēces gaišo nākotni(plecu pie pleca).Varat ari biedreni Enu paķert līdz.Būs kas kāšu uzvāra un blakām paguļ.

  • -1
    Anita 11.11.2016, 06:18:20

    Jautājumā par Krimas piederību Krievijai viss ir skaidrs , Krimas iedzīvotāju vienas daļas vēlmi pievienoties Krievijai pasniedza kā visas tautas vēlmi ar apšaubāma referenduma palīdzību .Vai tad Lielbritānijas referendums par izstāšanos no ES arī parāda visas tautas vēlmi ?Vai gan tik ļoti vēloties pievienoties Krievijai, daudzi jo daudzi aizbēga no Krimas?Un tagad tie ,kas palika , kož sev pirkstos ,jo solīto laimi tā arī nesaņēma tāpat kā pensijas, jo Medveģevs pateica ,ka naudas nav , bet pacietieties, droši vien ka debesīs labāk būs.

  • -6
    Ena 11.11.2016, 02:24:15

    Hei, ventspilnieki! Klusāk un korektāk! Neaizmirstiet, ka tagad ASV prezidents ir Tramps. Daudz te izleksiet, skatieties, ka Tramps, kā jau Latvijas saimnieks (jaunais), nepārceļ jūs visus uz Zimbabvi. Ieteica taču pārcelties tiem, kam nepatīk.
    P.s Kā iedomājos rindu uz ryanair ļoteni Ventspils lidostā - Arājs, No malas, Anita, arprac, Pilsonis, Novadnieks un citi :)

  • 0
    Anita 11.11.2016, 06:28:13

    Vai tikai tu neesi sēdējusi viena solā ar Kurzemnieku, jo kur gan citur ,ja ne Kremļa skolā kaut ko māca par Zimbabvi (pat nav saprotams ,kādā sakarā te min šo valsti). Un vai tu pati neesi no tiem ,kuri skrien uz pirmo lidmašīnu , lai aizceļotu uz turieni ,kur labāk , tā teikt ,kur labi ,tur Dzimtene.Kas attiecas uz mani , netaisos savu zemi pamest labākas dzīves meklējumos, kaut arī šeit nav tā labākā dzīve, nemetu kažoku uz otru pusi ,lai izpatiktu okupantiem, tā mani audzinājuši senči ,kuri cieta no komunistiem -okupantiem.Būtu savā Anglijā sēdējusi klusa un nedziedātu līdz Kremļa troļļiem.

  • -5
    tā viš i 11.11.2016, 08:47:58

    Labrīt visiem! Jauku dienu!

  • -5
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 10:01:37

    Anitai,
    atkal gribi būt gudrāka krievu lietās par krieviem Krievijā:)
    Daudzi aizbēga?
    Tātad, cik aizbēga un cik palika?
    No Latvijas aizbēguši~ 400 000.
    Cik procenti tas ir no LR valsts iedzīvotāju skaita?
    Bet cik procenti no Krimas iedzīvotāju skaita aizbrauca pēc referenduma?

    Arī pensijas krimiešiem joprojām maksā.

  • -4
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 10:04:42

    Labrīt! Labrīt!

  • -3
    Citizen 11.11.2016, 10:14:17

    Kurzemniek, lūdzu kravā mantiņas un brauc prom no Latvijas, tavi vecāki, tev laikam neko nav mācījuši, vai arī bijuši nodevēji?

  • -7
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 10:15:08

    Tā ir tā lielā Rietumvalstu problēma (,kuru te mikro variantā pauž Zimbabves izlūkdienesta aģents 'Aņuta':),
    rietumnieki kopš 90.tajiem līdz absurdam metušies mācīt Krieviju,
    ko tai darīt, kā tai vēlēt, utt.u tjpr.,
    bet tas bijis atšķaidīts ar tik lielu liekulības un dubultstandartu devu,
    ka krieviem izveidojusies stingra un droša imunitāte pret visiem šiem pamācītājiem.
    Paši kungi savā zemē!

    Un Vikileaks iegūtā un nopublicētā sarakste un dokumenti pārāk precīzi atklājuši,
    kas it kā pieglaudīgo un smuki sapucēto politiķu "lācītim vēderā".)
    Alkatība, lielummānija, augstprātība, agresivitāte...

  • -7
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 10:18:30

    Pilsoni, ,izdomā kaut ko oriģinālāku. :)
    Pārsteidz šādu novazātu saukļu domu nabadzība...
    Ne jau tas mūžām par okupantiem bļaujošais tipāžs ir nez kāds latviskuma etalons, vai ne...

  • -1
    Citizen 11.11.2016, 10:44:32

    Es par okupantiem nevienu nēsmu saucis, neuzskatu, ka okupantu nākošās paudzes būtu dēvējamas tā pat kā viņu senči, protams ar dažiem izņēmumiem.
    Un nevienu saukli nēsmu iztecis.
    Kapēc neatbildēji uz jautājumu?
    Tu arī esi vien no tiem, kuram bail par čekas maisu atvēršanu?
    Spriežot pēc taviem izteikumiem, tu pat būtu lepns par tajos rakstīto.

  • -1
    Parteigenosse 12.11.2016, 08:44:07

    Pilsonim.
    Okupantu nākošās paaudzes tā arī būtu dēvējamas-civilokupantu palieku pēcteči!

  • -7
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 10:23:08

    Ena,
    pareizi,
    Trumpja kungs dos vadošas norādes un rinkeviči-end-vējoņi draudzīgi vienā balsī nobrēks:
    Tak točna! Rad staratsa, tavarish amerikanskij prezidjent!!!
    :)

  • -1
    Anita 11.11.2016, 10:51:08

    Kurzemnieks galīgi saputrojies , tagad vairs nesaprot ar ko baidīt, ar to ,ka nu Trampa dēļ jāmūk no Latvijas vai tomēr Tramps kopā ar Putinu okupēs Latviju un tad te neviens neiebruks, jo būsim labvēlīga valsts Krievijai .Te nu ir tā - jo dziļāk mežā ,jo vairāk malkas,apdomā labi ,kad ko sāc rakstīt.Par tiem notikumiem Krimā tu tā esi informēts ,ka šķiet sēdi Sočos kādā kūrortā un visu labi zini , gan par aizbraukušo skaitu ,pensiju izmaksām , bet ja esi Latvijā, tad pacenties atrast kādu ukraini ,kuram radi dzīvo gan Krimā gan citur Ukrainā , viņi tev pateiks ,kā ir patiesībā, nevajag tikai no Krievijas propagandas izdarīt secinājumus un tos tiražēt kā neapgāžamu patiesību.

  • -1
    Citizen 11.11.2016, 10:58:51

    Viedi vārdi!
    Kā jau augstāk izteicos, izskatās, ka Kurzemnieks lasa, satās, klausās tikai Krievijā veidotus ziņu materiālus un pārējos uzskata par propogandu, bet mēs esam naivie latvieši, jo uzskatām ka Krievija veido lielu jo lielu propogandu.

  • -1
    Novadnieks 11.11.2016, 11:56:54

    Kurzemniek,uzraksti,kādas tautības cilvēks tu esi.Grūtu noticēt,ka tava gada gājuma latvietis var būt tādā sajūsmā par Krieviju,zinot,kāds ļaunums ir bijis mūsu zemei un daudziem citiem Krievijas kaimiņiem no Kremļa izdzimteņu īstenotām nelietībām.
    Varbūt pietiek izrādīt to pretīgo un pret Latviju nodevīgo attieksmi.

  • -7
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 12:43:22

    Draugi, esmu runājis ar Latvijā dzīvojošiem ukraiņiem, un viņi nav sajūsmā ar Kijevas valsts apvērsumu.
    Par Krimu viņi daudz 'necepās',
    tur viss notika miermīlīgi.
    Nevienam jau nav patīkami, ka samazinās valsts teritorija.
    Īpaši zaudēt tādu pērli kā Krimu...
    Bet pie tā diemžēl noveda agresīvs ukraiņu nacionālisms,
    ko izmantoja par triecienspēku Maidana valsts apvērsumā.

    Novadniek,jā, bija ļaunums Latvijai - no gruzīna, ebreju, krievu, ukraiņu u.c.tautību vadītās boļševiku internacionāles,
    no kuras tā pati Krievija veiksmīgi atbrīvojās 1991.gadā.

    Tā kā Latvijas nodevēji ir agresīvi revanšisti nacionālisti, kas visu mūžu bļauj par sen notikušu okupāciju,
    nevis tie, kas domā kā veidot dzīvi tālāk.

  • -6
    Latvija pāri visām! 11.11.2016, 12:53:29

    Anita,
    nabadzīte, nu cik var dzīvot propagandas inspirēta blēņu mīta un masu psihozes par "gaidāmo okupāciju" ēnā???)

  • -1
    Novadnieks 11.11.2016, 15:40:33

    Bedris Kurzēmņiks,tures.Bēdri Kaskāva tevi ņiaizmirsis.Varbut bus tev zvezda par varoņibu.

  • -4
    tā viš i 11.11.2016, 16:33:47

    Novadnieks malacis! Super! Piedod,biju par agru tevi norakstījis-tu man vēl noderēsi pavasarī mazdārziņā,nu-arkla vietā!

  • -5
    Ena 11.11.2016, 21:49:54

    Ai, ai, Anita... tikai stulbus komentārus raksti, bet vai tu lasi kaut ko arī par aktuālo pasaulē? Laikam jau nē, citādi zinātu, ka 45. ASV prezidents Donalds Tramps ieteica tiem baltiešiem, kam nepatīk tās kaimiņvalsts Krievija, braukt prom uz Āfriku, āfrikāņi ar prieku samainīsies. Es tikai piedāvāju Zimbabvi - bijušo Rodēziju, savulaik bagātāko un attīstītāko Āfrikas valsti, kas arī atbrīvojās no saviem okupantiem - baltajiem cilvēkiem un nodzīvojās tik tālu, ka par vienu kilogramu naudas tur nevarēja nopirkt kilogramu maizes.

  • -1
    Anita 12.11.2016, 06:29:05

    Ena- tu gan laikam raksti gudrus komentārus ,nesatraucies , es gan skatos ,gan klausos ,gan lasu to , ko piedāvā ne tikai Tramps , bet arī Putins u.c , tāpat sekoju līdz tam ,kas notiek Latvijā , bet es nepieņemu par neapgāžamu patiesību visu ,ko kāds runā , bet tu gan redzi un dzirdi tikai to ,kas tev ir pa prātam.Uz Āfriku jau varēsiet pārvākties, kad UK jums parādīs durvis, jau rakstīju , klaidoņiem kur labi ,tur Dzimtene.Izbrīnīja tikai tas ka gan Kurzemnieks, gan tu zina tikai Zimbabvi, bet Āfrikā taču ir arī citas valstis.Atkārtošos , neviens ne Tramps ne Putins un ,vismazāk ārpus Latvijas dzīvojošie ,nepiespiedīs mani pamest savu zemi un nekļūšu par pretīgu žurku ,kas bēg no grimstoša kuģa.Ceru ,ka saproti ,kāpēc nevaru un negribu piekrist ne tev ne Kurzemniekam un nepakļaušos Kremļa propagandai.

  • 0
    reku 12.11.2016, 08:01:23

    Un vispār-labāk būtu,ja nebūtu ne tādas Krievijas,ne Amērikas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: