Tautas panorāma

Katja | 19.04.2021, 10:25:27 | 1549

Interesanti skatīties, kā mēģina saveidot negatīvu raidījumu, bet nesanāķ, tāpēc jāpieliek pašiem no sevis.. Jo īpaši, kad kundze teica, ka gribētu galdiņus, kur piesēst un iedzert kafiju, jo iekštelpās jau nevar.. Varētu jau, bet valdība jau neļauj terases atvērt, kur piesēst un to kafiju izdzert vai pusdienas apēst.

Komentāri (51)

  • -2
    tiešām suns 23.04.2021, 09:14:22

    veckrāce arī domā ka visi muļķi- raksta par transporta nozares sabrukumu- kad likums uzliek vairāk par 5 milj eiro dzelzceļa vadībai sodu jo tur tādi paši nelieši kā mums sēž un dara ko grib. muļķa desa- kāds tūrisms ? autobusi tukši ar dažiem vien pasažieriem braukā pa valsti....attopieties- pandēmija zemeslodes mērogā- viss apstājies ,protams to pārdzīvosim,taču neturiet par muļķiem visus...

  • -15
    Arnis Junge 23.04.2021, 14:26:49

    Suns! Jums, protams šķiet, ka no Talsiem visu labāk redzat un zināt, tomēr esot šeit pat Ventspilī, dzīvojot uz vietas, ikdienā dodoties uz darbu, vedot bērnus uz skolu bija skaidri redzams, ka viss notika, osta aktīvi darbojās līdz brīdim, kad tika pārtraukta sadarbība ar domes pārstāvjiem! Osta apklusa.. Pat sūdzības par tiem pašiem putekļiem kļuva mazāk.. Pagājušā gada vasarā nemanīju nevienu, kas par to sūdzētos!

  • -10
    Tā viš i! 23.04.2021, 14:29:23

    Iespēju mūs paindēt jau nelaida garām, vēl nesen bija, ka nedēļu no vietas smirdēja neciešami, nebija iespējams ne istabas izvēdināt, ne pastaigā iziet. Un brīvosta vispār āksti - saka, lai ziņo vides dienestam. Bet tie jau tik var piefiksēt ka smird. Ostas noteikumos ir teikts par tām iekārtām, ka jāuzstāda, ostai būtu jākontrolē, lai tās ir, lai tiek izmantotas un nesmird. Bet nē..iedzīvotāji jau nav viņu interesēs!

  • -18
    Lāsma Veckrāce 23.04.2021, 15:31:07

    Suņa kungs -tu mums te esi "galvenais politologs", bet tev visapkārt muļķi, blēži, kas neko nesaprot ...un pandēmija.Tu laikam kāro ieņemt Finka vietu, bet tu - taisnība ir tikai tā, ko tu saki vai izdomā. Varbūt Tvaika ielā esi Napoleons, bet parādi sevi stipri aprobežotu, kas vārās tikai runāšanas pēc un galvenais -pret Lembergu. Tas nekas, ka vienā mierā bez sirdsapziņas pārmetumiem izmanto visas iespējas un pakalpojumus, ko šī pilsēta var dot. Nākamreiz, kad dala prātu, centies lai tev nepaiet garām.

  • -3
    tiešām suns 23.04.2021, 18:35:23

    jūs abi esat napoleoni domē, balstāt viens otru ,protams paliksiet bez darba ,tā nu izskatās ,tāpēc tā cepaties,,,nedarat kļūdas -mēs taču jūsu nedarbus arī redzam- nevācat parakstus atbrīvošanai- aplauzās- šeit varat būt karaļi? nu -nu... es protams pret cietumnieku ,es neatbalstu likuma parkāpējus ,bet jūs tā turpināt- lai vēl mazāk balsotu par jums...kā nav kauna rakstīt ka man godīgam pilsonim jāsaceļas pret latvijas krimināllikumiem un jāfano par nosodītu cilvēku...

  • -12
    Alberts 24.04.2021, 00:01:00

    Artusiņ,tas tu ,no suņu būdas???
    Prieks tevi dzirdēt comiņ.............

  • -13
    Lāsma Veckrāce 24.04.2021, 13:07:25

    Kāpēc tev, Suņuk, nepielec. Es nefanoju par Lembrgu, bet gan par to, kas viņa vadībā ir izdarīts. Es jau tev sen esmu teikusi, atvaino, nejauc zapti ar kakām.Esmu ļoti priecīga, ka te visu vecumu ventspilniekiem un arī ciemiņiem dotas lieliskas iespējas izmantot, ko grib un ko sirds vēlas.Liec tai viņa naudai vienreiz mieru. Tiesa taču pateica- tu un neviens cilvēks nev apzagts. Es neparko negribu atpakaļ veco Ventspili pirms mēra valdīšanas, bet tu vienmēr ar to naudu.Domē nestrādāju , bet gan foršā privātfirmā jau 19 gadus.Negribētu arī, tur esot baigā kārtība. Var dabūt "iekšā" pat par sīumiem, draudzene saka.Ir tāds izteiciens - par tavu gadīgumu un zināšanām gan vēl zinātnieki strīdās.Esi laimīgs un vesels un kādreiz arī pozitīvs, Suņuk.

  • 0
    Krišs Daugulis 24.04.2021, 16:38:26

    Lāsma, bet varbūt Laima?

  • -6
    Arnis Junge 26.04.2021, 15:18:00

    Veckrāces kundzē, Jūs tērējat savu laiku mēģinot kaut ko jautāt vai skaidrot sunim. Norāde uz Artusu, gan jāsaka, ir ļoti pievilcīga.. Redzamas būtiskas līdzības - jēla bļaušana bez seguma, nekādas kultūras jeb pieklājības.. Nekādas izpratnes par argumentētu sarunu ar konkrētiem faktiem..

  • -2
    tiešām suns 24.04.2021, 15:51:54

    +es jums atbildēju ko cietumnieks izdarīja ar ostu-nolaida uz grunti,,,portālie krāni apstājās ja vējš bija 20 m. sekundē kas tagad? un maizes kombināts un piena komb. utt. baigais muļķais saimnieks -tagad par godu saviem darbiem sēž cietumā... un par to dome- sapuvusi organiz ascija pašā saknē vēl aicina balsot? kapteiņi dokeri matroži utt tikai filmā- kapteiņA ENRIKO PULKSTENIS...BEIDZIET PAR TO NAUDU -ZAGTAI UZLIEK ARESTU-NE NOPELNĪTAI...

  • -10
    Arnis Junge 26.04.2021, 15:20:30

    Atgādināšu, ka visas nelaimes ostā sākās līdz tikai pēc tam, kad tajā vairs nebija pašvaldības pārstāvju.
    Tikai lieta, ko tā arī nesapratu, ja bija OBLIKĀTI jāizslēdz visi pašvaldības pārstāvji, kāda velna pēc Kristovskis tur varēja palikt.. Viņš taču arī ir Ventspils pilsētas domes deputāts.. Izskatās, ka vietiņa bija nopirkta jau.

  • -8
    sranskis 26.04.2021, 15:52:17

    Arnim Jungem- ir politikā tāds termins "noderīgais idiots" + Šķēles teiciens par lielāko kretīnu. Ja kāds saskata līdzības ar minēto personāžu, tad tā ir nejaušība!

  • -2
    Alberts koks 26.04.2021, 18:22:51

    >Junges k-gam
    Osta grūzt jau sen. Tu to pamanīji tikal tad, kad tur vairs nebija pašvaldības pārstāvju.

  • -4
    Arnis Junge 27.04.2021, 15:50:39

    Kas tad liecina, ka tā grūst jau sen?? Tas, ka bija stabils kravu apgrozījums, ja bija kāds kritums, tad līdzvērtīgs kopējām izmaiņām tirgū. Un tad pēkšņi no 20 gada viss jūk un brūk! Haoss it visā - darbos, runās, lēmumos!

  • 0
    Alberts koks 27.04.2021, 16:12:16

    >Junge k-ngs
    Domāju ka tas nebūs nekāds noslēpums, ja pateikšu, ka ostas ir atkarīgas no kravām, tāpat noslēpums nav arī tas, ka Ventspils osta jau būvēšanas stadijā kā arī vēsturiski ir orientēta no lielās Krievzemes uz Rietumeiropu un tālāk uz visām pusēm. nezinu gandrīz nevienu kravu izņemot atsevišķus gadījumus, kad osta būtu strādājusi otrā virzienā - tās ir zivis un pēdējā laikā ir attīstījusies prāmju satiksme. Pārējais, nu nav, neesmu dzirdējis par kompānijām kuras gribētu šeit turēt kravu un nogaidīt cenu. Ja arī tādas ir tad tās gribēs daļu vismaz 50+1, lai varētu būt drošas par savu kravu. Bet te vairāk par tiesas procesiem nekā nav. Gaida uz Krieviju, bet tur nav ko gaidīt - nekas tur nebūs. Krievi ir investējuši savās ostās un ES , kurā esam mēs, ir attiecīgās attiecībās ar Krieviju. Neizlems Ventspils ostas likteni neviena personālija, tikai skaidrība un caurskatāmība var ieinteresēt citus tirgus dalībniekus.

  • -1
    Varis Paijs 28.04.2021, 09:13:51

    Albertam Kokam - nevar gan zināt un laikam nekad neuzzināsim, kā būtu viss attīstījies, ja pirms 30 gadiem dažam labam partijas funkcionāram nebūtu bijusi jūra līdz ceļiem, dolāri acīs un nekaunība ar kāju durvis Maskavā spert; ja pēc vietējie bāleliņi nebūtu sākuši karot savā starpā; ja kāds alkatīgs alkašs no Šveices nebūtu ielikts par "pārvaldītāju", bet vietējais partijas funkcionārs nebūtu darījis visu un vēl vairāk, lai Šveices advokātam arī nekas nesanāktu... Te ir daudz jautājumu no sērijas "kas būtu, ja". Bet tiem, kam šķiet, ka problēmas sākās līdz ar pašvaldības pārstāvju izmešanu no valdes, ar atmiņu pašvaki, ar zināšanām vēl švakāk.

  • 0
    tiešām suns 26.04.2021, 18:59:55

    jungem būs no domes jāaiziet,lai tik pamēģina rakstīt to ko nedrīkst...melo .zina ka melo ...bet algu maksā pašvaldība....lūk kur nekaunība reālā skatā...

  • -4
    Arnis Junge 27.04.2021, 15:48:51

    Būs grūti aiziet no turienes, kur neesmu.. Bet ja tas Tev ļauj mierīgāk gulēt savā Talsu mājā - domā ko gribi!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: