Tautas panorāma

Karīna Sleja | 19.04.2021, 10:25:27 | 1509

Interesanti skatīties, kā mēģina saveidot negatīvu raidījumu, bet nesanāķ, tāpēc jāpieliek pašiem no sevis.. Jo īpaši, kad kundze teica, ka gribētu galdiņus, kur piesēst un iedzert kafiju, jo iekštelpās jau nevar.. Varētu jau, bet valdība jau neļauj terases atvērt, kur piesēst un to kafiju izdzert vai pusdienas apēst.

Komentāri (51)

 • -15
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Lai man piedod tā meitene, kas gribēja dot iespēju citam prezidentam, tomēr Tautas panorāmas līmenis arī ir "labs".. Vismaz kāds saka, ka vajag dot iespēju citam, tas nekas , ka tas kāds vispār nesaprot, par ko runā, iekļausim sižetā!

 • -23
  ^^—^^ Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Ideja par Lembergu kā prezidentu nav slikta! Žēl, ka nav tautas vēlēts prezidents...

 • -14
  Justinete Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Kad meitenei gribas ko modernāku, piemēram boulingu un fast food, nevis tādas nemodernas iespējas, kā sports, kultūra un veselīgs dzīvesveids. Protams, katram izpratne par atpūtu un izklaidi ir atšķirīga, bet joprojām - izklaižu vietu veidošana nav pašvaldības darbs. Pašvaldībai ir jārūpējas par iedzīvotājiem, nevis jātaisa vietas, kur tiem tērēt naudu.

 • -1
  Kukurūza Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Tad kāpēc pašvaldībai ir Lemberga hūte, Hercogs Jēkabs, mazbānītis, ūdens atrakciju parks un citi?

 • -7
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  raidījums ir labs ,jūsu amats ir visu nopelt,cilvēkiem uzdeva jautājumu un kā varēja tā arī atbildēja,ne visi prot runāt kamerā..un ventspilnieki arī baidās atklāti runāt,mums taču tikai vienam cietumniekam taisnība.un par kundzi gados kura nebaidījās un pateica ka ir pret cietumnieku? ja es būtu trāpījies vai mani atbalstītāji-visa latvija dzirdētu patiesību.to saku es -tiešām suns.

 • -17
  Andris Lapukoks Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Vai tad tu tas nebiji , ar kakla siksniņu ap kaklu ?

 • -20
  Karīna Sleja Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Nav runa prot vai neprot runāt kamerā! Cilvēkiem viedokļi bija dažādi, katram gribas ko vēl labāk, tas protams, bet kopējais viedoklis jūtams, ka cilvēki redz to, kas apkārt ir padarīts! Un tas, ka sliktās lietas bija jānosauc pašiem, jo nebija neviens, kas to pasaka - nu tas ir līmenis..

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  lai cietumnieks prezidentē cietumā-tur tam īstā vieta.citādi vēl vairāk cilvēku izbrauktu.kāds absurds.vai vēl kāds cietuma kaimiņš arī nestartēs vēlēšanās?vai tikai vienam atļauts.šitos likumus steidzīgi jāmaina citādi vēl lielākās auzās iebrauksim.

 • -4
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  raidījums parādīja cilvēku teikto.kādi bija tādi bija... boulings-bija divi pilsētā,dārga izklaide-pilsētā ar ,,rītdienu,, nobankrotēja abi...āra galdiņi kafijai - smieklīgi-laikam televīzijā skati no francijas redzēti,,, kas mums ir-bezdarba līmenis augsts,lai dome maksā mums vergiem par pašvaldības zemes tīrīšanu-mēs būsim visi ar darbu...

 • -22
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Suns! Kā Talsos ir ar to zemi? Ir kādi jauni noteikumi, kas kaut nedaudz iet kopā ar Tevis teikto? Vai turpini demagoģēt ar saviem izdomājumiem un meliem?

 • -16
  Justinete Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Boulings moderns bija senāk, tagad tam pieprasījums īsti nav nekur.. Nevar uztaisīt izklaidi šauram lokam un cerēt, ka tā plauks un zels.
  Redzot, kā cilvēki agrāk, kad tas bija atļauts, plūda uz to pašu klondaiku un kā pielējās - nu, ja nav naudas, tad to tā nevar izdarīt. Tas, kur cilvēki izvēlas savu naudu tērēt ir atkal cits jautājums. Ir virkne cilvēku, kuri labāk to atstās klondaikā un pēc tam sūdzēsies par to, ka izdzīvot ar tādu algu nevar, bērnam apģērbam nepietiek... Bet kādas summas tiek ieguldītas alkoholā, cigaretēs un tamlīdzīgās izklaidēs..? Kas tad ir ģimenes prioritāte - izklaite, alkohols, cigaretes vai tomēr bērni un ģimene?

 • -4
  Ronalds@ Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Justinetei

  Var redzēt ka nekad neesi boulingu spēlējusi. Kad atkal varēs aizbrauc līdz Liepājai un aizej uz" Dzintara boulingu". Tad tu redzēsi kā nav pieprasīts viņš.

 • -12
  Justinete Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Nu šobrīd jebkas, kas ārpus mājas ir pieejams, tas ir pieprasīts. Tomēr boulings, katrā ziņā manu draugu un paziņu lokā jau sen ir noiets etaps.
  Protams atšķiras no tā, kādā vecuma grupā esat- katram vecumam savas izklaides! Mums labāk patīk sportiskas aktivitātes - braucieni ar velo, pārgājieni utt.

 • -2
  Virsliga Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Mēs laikam dažādus sižetus skatījāmies :) Man šamējais šķita nu tik komplimentārs Ventspilij, ka vēl slavinošāk būtu grūti. Arī par novadu stāsts kā pasaka. Sāku domāt, vai Oditai Krenbergai pa ceļam nav kaut kas zaļi zemniecisks iebarots :)))

 • -14
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Netipiski labs priekš LTV nu viņš bija, jā. Bet tas tikai pierāda, ka reālais iedzīvotāju viedoklis par pilsētu ir labs, ir katram kaut kas, ko gribētos uzlabot, vienmēr jau gribas labāk un vairāk. Bet jāsaka kā ir - pilnvērtīgai un labai dzīvei šeit viss ir. Jā, nav kur tusēties un nodzerties, bet vai tas ir vajadzīgs pilsētā, kur vērtība ir ģimene?

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  talsos viss ir vienkārši- domes sēde un jautājums par sniegu izlemts cilvēkiem par labu...nepatīk - būs jānorij . mums arī būs tikai viss noņemts...tīrīs pašvaldība bez darba palikusi pēc vēlēsanām ar slotiņām rokās...

 • -14
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Kurā sēdē tad tas bija? tām jābūt publiskām - gan audio ierakstiem, gan lēmumiem. Padalies ar konkrēto lēmumu!? Vai jau atkal izplati melus!?

 • -13
  Soross Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Sakāt, ka TV nolažojuši un uztaisījuši labu sižetu gan par Ventspili, gan novadu? Nekas, vēl ir laiks!

 • -20
  Lāsma Veckrāce Pirms 3 nedēļām, 6 dienām

  Piekrītu Justinetei. Vai tad boulings savā laikā nepiederēja aktīvai dāmai Zeltiņai, nu jau nelaiķei ?Būtu smieklīgi un nesaprotami sevišķi mammām ar bērniem un senioriem, ja Dome viņu vēlmes, pakalpojumus vai atpūtas iespējas atstātu pēdējā plānā, bet "Tiešām suņam " par par prieku un par nodokļu maksātāju naudu atvērtu , teiksim, spēļu zāli, kazino, striptīzklubu vai vēl ko "modernāku"? Tev neviens rokas nav sasējis, tas ir privāto lauciņš, darbojies un nerej.Kā ,pirmkārt, ventiņi uz to skatīsies. Izrādās, ka papildus Covida ieviestajām korekcijām mums ir par maz?Bet, ja Sunim tas ir gandrīz dzīvības jautājums, tāpat kā savas mājas priekšas sakopšana, tad, lūdzu, uz priekšu.Man Talsos dzīvo māsīca, un tieši šodien piezvanīja, ka gājusi vakar ar draudzeni staigāt un gandrīz "nožāvusies" izdangātās ielās. Un draudzenei teikusi, ka tāda bijusi Ventspils pirms Lemberga, un tāpēc ōme ar mums pārcēlās uz 7 pakalnu pilsētu Talsiem. Toties regulāri visos svētkos pirms Covida uz Ventspili.

 • 0
  <>< Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  "Hercogs Jēkabs" tagad pieder valstij.

 • -5
  Kriska Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  Cilvēki kameras priekšā runa par to,ko redz. Kas ir aizkulisēs - to var runāt virtuvē vai forumā zem segvārda. Ventspilniekiem vispār patīk sēdēt mājās- cik esmu dzirdējusi no svešiniekiem, kuri atbraukuši strādāt . Vēl pirms kovidam. Vakaros ielas tukšas. Mani pat jautājuši- vai pie jums ir bīstami staigāt vakaros?

 • -18
  Justinete Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tukšas ielas? Kur? Pilsētas nomalē? Var būt pilsētas nomalē vēlākos vakaros ielas ir tukšas. Bet dzīvojamajos rajonos un pilsētas centrā ir cilvēki, līdz tumsai ir cilvēki gan rotaļu laukumos, gan sporta laukumos, pastaigājas ģimenes, cilvēki ar saviem sunīšiem. Pastaigu celiņi, kas ved pa mežiņu pat ziemas tumšajos vakaros ir apdzīvoti, ir gan skrējēji, gan velo braucēji. Jā, var būt netiek gāzti apkārt klubi un bāri, bet tas tikai liecina, ka pilsētā dzīvo cilvēki, kam sava dzīve, ģimene un veselība ir nozīmīga un tie labāk laiku pavada saturīgi! Un par to man prieks un ar to es lepojos -ka dzīvoju pilsētā, kur ģimene un veselība ir vērtība, ko lolo un attīsta!

 • -3
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  striptīzs tas jums lāsmiņ svarīgi un kas tur vēl samurgots,,,kad kaut kas svinēts labāk staigāt nevajag,tiešam var nenoturēt līdzsvaru...un jungem astkartoju -interesējaties talsu domē,zvaniet un jums paskaidros, ka par sniegu pieņemts grozījums, par citu spriedīs vēlāk,,,mūsu murmuļi pavisam kaunu zaudējuši ,tikai ko paši grib bīda,pat pamēģināt negrib pat aptauju veikt negrib-interesē tikai savi projekti...esmu sakustinājis lapseņu pūzni?

 • -12
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Tu jau mums te kladzini par tiem Talsiem, tad padalies. Bet ja jau nevari atrast neko ar ko padalīties, tad tik pierādi, ka atkal melo!
  Tev vien dien jau iedeva visus noteikumus, kas Talsos spēkā un punktus pateica, kuri parāda, ka esi melīgs trollis, kurš tikai ceļ šūmi.
  Pagaidām neko , kas to varētu kaut druscītiņ apšaubīt, neesi te pateicis.

 • -4
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 5 dienām

  un ja melojat ka nekur nenāk pretim iedzīvotājiem ---nu labi-būsim pirmie-pilsēta ar rītdienu varēs lepoties ka esam vienoti ka varam paveikt... katra cilvēka labā...nu tad darām,,,, tāda reklāma ventspilij...

 • -17
  Lāsma Veckrāce Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Vai Tu, Suņuk, tiešām neredzi, ka šeit tiek darīts vairāk kā citās pilsētās visās jomās visu vecuma ventspilnieku labā, un arī viesi daudz ko var var izmantot . Bet Tu ieciklējies tikai uz savas mājās priekšu. Tu jau droši vien neesi dzirdējis un nemaz negribi zināt, ka Ventspils ir Eiropas līmeņa pilsēta. Tad jau labāk runāt ar sienu nevis ar Tevi. Atvaino, bet no nodokļiem un cilvēku stulbuma mēs nekad laikam neizmuksim .

 • -4
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  veckŗāce -šeit ir zagts vairāk nekā citās pilsētās, šeit viens duraks kurš sēž un kuru vajadzētu tur turēt 99 gadus kā asv-izdarījis visu lai sagrautu ostu mūsu dzīves bet sev sagrābtu miljonus ,cerēsim ka tagad ir aizrijies...gudri cietumā nesēž bet strādā un dzīvo...un mūsu pilsēta uzplaukst jo vārds dokers -jūrnieks- locis -kapteinis būs tikai romānos lasāms, muļķe jūs esat sieviete-mazgājat traukus tas jums varbūt sanāk labāk nost ar nelgām ceļu jaunajiem ,,,

 • -17
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 4 dienām

  Osta sāka grūt tik brīdī, kad tajā vairs nebija pašvaldības pārstāvji,. tagad vispār ostas tiks iztirgotas! Nejau domes dēļ, bet gan dažu atsaldēto dēļ, kam nerūp ne valsts, ne iedzīvotāju labklājība, vien pašiem savi maciņi!

 • -18
  Lāsma Veckrāce Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Arni Junge - kam Jūs to sakāt? Tiešām sunim? Tas jau tikpat kā runāt ar sienu. Viņš ne redz, ne dzird, ne saprot, tik maļ to vienu pašu iemācīto pantiņu. Vai tik ar Krustmāti nav dvīņi?Tagad būs forši, ostas iztirgos, jūru aizbērs, sliedes nojauks, jo Kariņpaps pārliecināts, ka tranzīts traucē mums attīstīties.Tagad vajag koncentrēties uz "gudro ražošanu". Paši vien esam vainīgi. Nobalsoja par JKP , un tad brīnās par transporta nozares sabrukumu.It kā nebūtu skaidrs, ka šīs nozares interesē JKP. Pēc vēlēšanām atdeva tādas svarīgas nozares kā satiksme un tieslietas. Tas nevarēja palikt bez sekām. Latvija pēdējos gados zaudējusi pozīcijas transportā kopumā, biznesa u.c. veida tūrismā.Valdība parāda bezbēdīgu izšķērdību un atbaidošu mazspēju.Varbūt pēc 2 gadiem vēlētāji ņems vērā un nebalsos par nejaušamiem garāmgājējiem un politiķiem klauniem. Turamies! Latvijai jābūt plaukstošai.

 • -3
  Oskars123 Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Tika naidīga pret JKP! No lielā medus poda atrāva vai draud atraušana? Laimīgās dienas beidzas? Tik daudz melu! Ļaunums un meli tak atsitās un atgriežas, saēd iekšēji, tas izpaužas uz ārējo izskatu, jeb jau nav vērts par to rūpēties! Tad gan turpiniet!

 • 0
  еs Pirms 3 nedēļām, 3 dienām

  Pat A.K. skaidri pateica:
  "Vairāk cilvēku pieaicināt, piesaistīt vairāk iedzīvotāju, lai Ventspils būtu tāda apdzīvotāka, būtu vairāk, teiksim tā, dzīvīgums pilsētā."

 • -10
  Arnis Junge Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  Jā, vēl vairāk kā ir!? Kas tur slikts? Gribat teikt, ka ir slikti, ka pilsēta strādā un grib attīstīties, piesaistīt ar vien jaunus cilvēkus, ģimenes!? Un tas, ka iedzīvotāji ir ieinteresēti tajā, lai pilsēta turpina attīstīties? Kas tieši tajā visā ir slikts?

 • -2
  tiešām suns Pirms 3 nedēļām, 2 dienām

  tā atsaldētā dēļ, junge osta tā arī ir nolaista.ostas apkalpojošie kuģi novesti līdz sabrukumam,noveda cietumnieks ar savām dullām ambīcijām bez remontiem bez kapitāliem remontiem kā minimums reizi četros gados,,,-neptūns-kapteinis orle,,-užava- venta-dzelme-loču kuģi-nošaut viņu par šito ko izdarījis.kopa ar nelieti sarmuli.cietumā uz 99 gadiem.kāpēc jūs tā melojat? pāris gadu pagājis kad šitos amerika uzdeva izmest no ostas pārvaldes laukā un ne no turie nes vien.....tuvu ventspilij laist nevar,maitas rūpē savi maciņi...nost ar veco kliķi...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: