Lai tiesātu, jāpierāda vaina

Katja | 11.03.2019, 13:52:42 | 1148

Šorīt tv24 intervija ar Lembergu, pēc kuras noskatīšanās visa tā tiesvedība liekas nožēlojama. Un aizlaisties? Nopietni? Kādu vēl iemeslu atradīs, lai tik varētu apcietināt. Izskatās, ka nagi tā vien niez - vainu pierādīt nevar, bet apcietināt vajag par katru cenu.
https://xtv.lv/rigatv24/video/blmNmo4JGOP-11_03_2019_dienas_personiba_ar_veltu_purinu

Komentāri (59)

  • -11
    kaimiņš007 12.03.2019, 19:54:45

    Man tieši pats Lembergs nav pāri nodarījis, fiziski nespētu, es tādu paņēmu padusē, par morālu pāridarījumu vēl varētu pafilozofēt, bet ne šeit.

  • -5
    Frīdis 13.03.2019, 20:16:59

    Svētais eņģelis Lembergs! Diez kapēc neviens neizmeklē Lemberga krimināllietās , tik daudzus pēkšņi bezvēsts pazudušos un pēkšņās mistiskās nāvēs mirušos lieciniekus?

  • -6
    keda 14.03.2019, 09:54:39

    A kā tu zini, ka neizmeklē? Es tomēr drusku vairāk uzticos mūsu likumsargiem un, ja vien bija kādas aizdomas, tomēr bijusi arī darbība.... Teorētiski jau visas nāves, kas nav dabiskas, jāizmeklē, tikai tur laikam jābūt mediķu/patanatoma atzinumam, ka ir kaut kas aizdomīgs. Nez, man tā skaļā klaigāšana par šo liecinieku nāvi, nemaz nerunājot par to vienu murgaino dokumentu, kas te ceļoja un kurā bija pieminēts gan krietni pirms Aivara lietas sākuma mirušais Zalāns, gan Bespalovs, kas tik saukts par Aivara šofera, liek arī domāt, ka patiesībā jau tur nekā nav... Katrā ziņā, ja būtu iespēja arī te Aivaru pieķert, tiešā proķene to nedarītu?

  • -6
    Frīdis 13.03.2019, 20:27:34

    Apbrīnojami daudz Ventspilī ir korupcijas un noziedzības aizstāvju un atbalstītāju Arī Aivara pagaldes šakālu gana dadz, kuri sajūsminās , par kunga apgrauztajiem kauliem un gatavi tā priekšā līst uz vēdera kaut uz Maskavu.

  • 0
    A.n.i.t.a 16.03.2019, 05:57:35

    Ir labi ,ka VB cenzē tēmas, bet tagad ir tā stipri saraustīti , doma pārtrūkst.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: