Lai tiesātu, jāpierāda vaina

Katja | 11.03.2019, 13:52:42 | 1149

Šorīt tv24 intervija ar Lembergu, pēc kuras noskatīšanās visa tā tiesvedība liekas nožēlojama. Un aizlaisties? Nopietni? Kādu vēl iemeslu atradīs, lai tik varētu apcietināt. Izskatās, ka nagi tā vien niez - vainu pierādīt nevar, bet apcietināt vajag par katru cenu.
https://xtv.lv/rigatv24/video/blmNmo4JGOP-11_03_2019_dienas_personiba_ar_veltu_purinu

Komentāri (59)

  • -19
    B. Jurševics 11.03.2019, 15:03:49

    Būsim pacietīgi un sagaidīsim tiesvedības beigas. Pirmo reizi pēc daudziem, daudziem gadiem tiesībsargājošās iestādes sajūt atbalstu savam darbam... atbalsts nav jāmeklē "dāvinājumos", "iepriecinājumos" un tml. lietās. Pilsoņa vaina ir pierādīta! Šobrīd tikai pilsonis lasa savu apsūdzību un centīsies novilcināt laiku, bet arī tas būs ierobežots, likumdošanas aktos paredzētā kārtībā... Ja Lembergam pajautātu par jebkuru citu personu, ja tā būtu apsūdzētā pilsoņa vietā, ar visiem pierādījumiem, apsūdzībām un arī ....naudu.... miljarda vērtībā, viņš jau sen būtu šo personu apcietinājis... bet lembergam LĪDZ ŠIM bija "apmaksātās" privilēģijas.
    Your Time is over, mister Lemberg! (Jūsu fani stāsta, ka Jūs pārvaldot vairākas svešvalodas...)

  • -12
    arcus 11.03.2019, 16:59:22

    Jau vienreiz uzdevu līdzīgu jautājumu,neuzskatījāt par vajadzību atbildēt vai arī ne nezinājāt ko atbildēt!!! Atkārtošu- kā tik smalki zināt tiesas materiālus un kā varat apgalvot, ka vaina pierādīta. Jums ir kāda speciāla atļauja iepazīties krimināllietu????

  • -7
    tara 11.03.2019, 18:30:41

    arcus
    Lietas materiālus smalki pārzin prokurors.
    No viņa teiktā var izdarīt secinajumu, ka ir tiesas procesā ir sniegts pietiekošs pierādījumu kopums, kas balstās uz liecinieku liecībām.

    Skat. Ir.lv interviju: https://ir.lv/2019/03/07/prokurors-lembergam-ludz-piemerot-8-gadu-ieslodzijumu-un-64-500-eiro-naudassodu/

    "Vienlaikus, pēc Jurisa paustā, prokuratūra nopratinājusi virkni personu, tai skaitā neitrālas personas, kurām nav nekādas ieinteresētības lietas iznākumā. Šīs personas raksturojušas apsūdzētos pretēji tam, kā norādīts pozitīvajos raksturojumos, proti ļoti negatīvi. “Kopumā vairākas liecinājušās personas ir norādījušas, ka apsūdzētajam Aivaram Lembergam ir bijusi tieksme uzurpēt varu un izmantot šo varu savos savtīgos nolūkos, raksturojot viņu kā mantkārīgu personu,” sacīja Juriss.

  • -9
    arcus 11.03.2019, 19:18:22

    Pirmkārt, nejautāju Tev, jo tu neapgalvoji, ka vaina pierādīta. Otrkārt, savā nemaz tik īsajā dzīvē neesmu ne reizi dzirdējis prokuroru pirms tiesas sakām, ka ar pierādījumiem ir švaki. Vēl viena līdzvērtīga tiesas procesa dalībniece ir aizstāvība. Vai arī tā saka, ka vaina pierādīta??? Katrs saka to, kas tai jāsaka, bet galavārdu teiks tiesa nevis prokurors vai aizstāvis. Tāpēc to vai vaina ir pierādīta var teikt tikai tiesa nevis B.Juršrvics. Tāpēc arī jautājums- kāpēc viņš secina, ka vaina pierādīta? Par cik atbildes kārtējo reizi nav, tad viss ir skaidrs.

  • -6
    Opaps 11.03.2019, 23:07:29

    Bruno ! Tu jauc miljonus ar miljardiem Tā kā Tev ir augstākā izglītība , tad jāsaprot , kas ir miljons un miljards. Miljards fiziskai personai var būt citā valstī , ne tikai Latvijā, jo valsts budžets ir tikai nepilni 9 miljardi EUR. Ja ko raksti , tad mazliet padomā. Plāna galda urbēj ! Man ir kauns , ka Tu esi ventspilnieks.

  • -1
    SiltaSirsnina 14.03.2019, 15:41:06

    Diskusija interesanta, bat kāpēc dažiem grūti atzīt, ka par smagiem noziegumiem var gadīties sēdēt?

  • -14
    cits kurzemnieks 11.03.2019, 15:25:26

    Vaina pilnīgi būs pierādīta,vai arī nebūs,kas tiks uzrakstīts spriedumā.Pēc definīcijas un likuma,vaina jau ir pierādīta un atrodas tiesvedībā,kuru tiesa gan velk kā vecu bumbierenes gumiju,bet kaut ka jau virzās uz finišu.Kas attiecas uz arestu ka drošības līdzekli,tad sen jau vajadzēja,lai netaisa Latviju par izsmieklu pasaulē.Sašmucējies konkrēti,bet no sevis pilsētas mēru atlaiž.

  • -8
    Dajūsko 11.03.2019, 18:40:35

    Pasaulē tādu Latviju un kur nu vēl Ventspili ar Lbergu pat dzirdējuši nav. Nedirs. Paliec savā Piltenes novadā, droš vien, ka Landzes nespējnieku namā, un tur izpaudies, kā gribi.

  • -10
    tara 11.03.2019, 19:42:54

    Dajūsko
    Par Ventspili un lembergu zin biznesa cilvēki, investori, diplomāti, etc.
    Rodas jautājums kā pēc tik ilgas patiesības noskaidrošanas tiesā jutīsies vairāku valstu vēstnieki, kuri tikās ar lembergu, apsprieda valstu sadarbības iespējas, etc. Un nu izrādīsies, ka lembergs ir korumpants, izspiedējs, draudējis cilvēkiem ...
    Manuprāt, tas radīs stipru nepatiku un neizprati. Kā šādu cilvēku vairākas reizes pārvēlēja mēra amatā?

  • 0
    Nif nifs 12.03.2019, 11:20:47

    Tur jau tā lieta, ka pietiekami daudzi viņu šai mēra amatā tomēr vēlas redzēt, ja par spīti visam tomēr par viņu vēlē.

  • -10
    Nah Nahs VI 12.03.2019, 16:46:04

    Nif nifam.
    Bet to skaits,kuri viņu vēlētos redzēt baltās čībiņās,arī nav nekāds mazais...

  • -11
    Kristers 11.03.2019, 16:16:21

    Tajā pašā sižetā Lembergs stāsta, ka gribētu atklātu tiesas sēdi t.i. interneta tiešraidi, lai visa tauta redzētu, kas tur notiek...
    Un iedomājaties prokurors ir PRET! Skaidrs, ka viņiem ir bail vai ir ko slēpt, ka negrib, lai tauta redz.

  • -18
    B. Jurševics 11.03.2019, 16:20:04

    Tiesa nav cirks un prokurors at's'kir'ib'a no Lemberga nav ne 'sovmenis, ne klauns, t'ad'e'l tiesas s'edes ir sl'egtas nevis tiek transl'etas k'a 'sovs leettic'igajiem... Attopaties tachu!

  • -15
    Kristers 11.03.2019, 16:22:52

    No kā viņš baidās? Iepriekš jau Lembergs teica, ka tiesas sēdē nedod vārdu apsūdzībai. Kāpēc jābūt klaunam, lai būtu tiešraidē? Tur viss nav tik tīrs vienkārši

  • -6
    tara 11.03.2019, 17:48:35

    Krister, ja Jūs būtu liecinieks tiesā, vai Jūs vēlētos/piekristu, lai Jūsu liecību skatās visa valsts?
    Tieši tāpēc lembergs vēlas "atklātību". Šādi var ietekmēt liecinieku liecības.
    Lai neietekmētu lieciniekus, tiesnesis (nevis prokurors) pieņēma lēmumu noraidīt lemberga ierosinājumu.

  • -8
    Opaps 11.03.2019, 23:15:17

    Brono ! Vai Tev rokas trīc , ka tik nesaprotami raksti ?

  • -1
    Solvita 11.03.2019, 16:34:53

    Tāpēc, ka daži, tiekot pie vārda, neprot apstāties.

  • -9
    tara 11.03.2019, 16:50:42

    Vēlos vērst jūsu uzmanību uz faktu, ka aivars lembergs ir apsūdzēts noziegumos, kuru galvenais motīvs ir MANTKĀRĪGI NOLŪKI.

    Šai sakarā ...
    ... prokuratūra nopratinājusi virkni personu, tai skaitā neitrālas personas, kurām nav nekādas ieinteresētības lietas iznākumā.
    ***
    "Kopumā vairākas liecinājušās personas ir norādījušas, ka apsūdzētajam Aivaram Lembergam IR BIJUSI TIEKSME UZURPĒT VARU UN IZMANTOT ŠO VARU SAVOS SAVTĪGOS NOLŪKOS, RAKSTUROJOT VIŅU KĀ MANTKĀRĪGU PERSONU,” sacīja Juriss.
    https://ir.lv/2019/03/07/prokurors-lembergam-ludz-piemerot-8-gadu-ieslodzijumu-un-64-500-eiro-naudassodu/
    ***
    Es varu tikai pievienoties lieciniekiem. Jo īpaši daļā par 'tieksmi uzurpēt varu'. Kā reiz teica kāds ventspilsnieks: lembergam nedrīkst teikt vārdu "nē".

  • -12
    Kristers 11.03.2019, 16:53:39

    ir bijusi tieksme,
    mantkārīga persona,

    Šie ir liekākie pierādījumi? :D Tagad skaidrs kāpēc prokurors negrib tiešraidi. Riktīgs cirks

  • -7
    tara 11.03.2019, 17:39:40

    Kristers
    Par pieradījumiem.
    Tiesā liecinieka liecība ir pierādījums.
    "Liecība, ko liecinieks sniedzis kriminālprocesā, ir pierādījums, tāpēc tai tāpat kā citiem pierādījumiem ir jāattiecas uz lietu un jābūt iegūtai likumīgā ceļā."
    http://www.cilvektiesibugids.lv/lv/temas/taisniga-tiesa/kriminalprocess/apsudzetais/pieradijumi/liecinieka-nopratinasana

    Kristers, Jūs laikam neesat pazīstams ar ar teicienu: Mantkārība ir visa ļaunuma sakne. Nespēja atšķirt labu no ļauna jauc prātus lielai sabiedrības daļai. Diemžēl ... :(

  • -2
    Minkāns 12.03.2019, 09:22:38

    Es nu gan tam par to nē nepiekrītu. Teikt un oponēt Tu vari, tikai tad savs viedoklis ir arī jāpamato. Viņš ciena cilvēkus ar savu viedokli, bet, ja tas ir pamatots

  • -4
    tara 12.03.2019, 13:11:33

    kaktuss: Es nu gan tam par to nē nepiekrītu. Teikt un oponēt Tu vari, tikai tad savs viedoklis ir arī jāpamato. Viņš ciena cilvēkus ar savu viedokli, bet, ja tas ir pamatots
    _____
    Šos vārdus reiz teica kāds paziņa, ventspilnieks, Kālija parks darbinieks. Paziņa, protams, pēc 'nē' pateikšanas no darba bija spiests aiziet.

    Un vēl viena mana paziņas slavenā frāze bija:
    Mēs (t.i. uzņēmums) nodokļus nemaksājām un nemaksāsim! Šķiet, ka viņš par to ļoti priecājās ...
    Tās bija 90'gadu beigas šķiet ...
    *
    Šīs ir tikai manas atmiņas, no kurām varu spriest, ka lembergam bija divas sejas.
    To vienu lembergs rādīja vnk tautai - smaidīgais, veiksmīgais pilsētas mērs. To otro - padotajiem, partneriem, tiem, kuri runāja pretī.
    *
    Piem. frāze: "TU TO NOŽĒLOSI!" skan diezgan neticami daudzām ausīm.
    Vai ne?! Taču to teica ļoti dusmīgs aivars lembergs, kad nepanāca savu.

  • -3
    ilona kaķis 12.03.2019, 13:37:33

    Tara, es arī esmu ļoti mantkārīgs cilvēks. Es tā gribu, nu tā gribu mantu un naudu! Tagad ko, - mani tiesās? Liks ķurķī, ja? :D

  • -4
    tara 12.03.2019, 16:10:23

    Ilona kaķis

    Ja jūs savu netikumu liksiet lietā un veiksiet Krimināllikuma izpratnē sodāmas darbības, Jūs varat nokļūt Jūsu minētajā labošanas iestādē.
    Manuprāt, labāk tomēr ir nedot vaļu saviem zemiskākajiem instinktiem un dzīvot savaldīgu dzīvi.
    Pašlaik modē nāk Minimālisms kā pretstats Patērētāju sabiedrībai.
    Ideja ir par to, ka ļaudis pērk tikai nepieciešamas lietas un dzīvo daudz brīvāku, laimīgāku dzīvi! Veiksmi Jums! :)
    *
    The minimalists.
    https://www.theminimalists.com/fbclid=IwAR2zCwGV1k8aOl4Grc04C3Hs1OlVSRiH-M4d-jlXzr0eEaJlss--LP8fbvM

  • -1
    Minkāns 14.03.2019, 09:07:27

    Mna arī viens paziņa dzirdēja šo frāzi "TU TO NOŽĒLOSI!" no dusmīgā aivara lemberga, kad nodibināja savu uzņēmumu un aizgāja no domes. Tikai nez kāpēc 25 gadu garumā viņam ir izveidojusies ļoti laba sadarbība ar Domi. Vajag būt gudrākam un neskriet ar savu lepnību bļaudamam.

  • -11
    kaimiņš007 11.03.2019, 16:57:07

    Ja jau nav vainīgs, kāpēc tad vilcināja tiesāšanu? Varēja atļaut izskatīt lietu līdz galam un tad staigā vesels! Un tad jau gadus 10 būtu tiešām pilsētas galva.

  • -1
    Pipars 11.03.2019, 16:57:21

    Ja tagad notiesās kukuļdevēju(naudu tak maksāja politiķiem) Aivaru,tad tiesās tos kukuļņēmējus ,kas šo naudu saņēma?
    Cik dzirdets,tad tiesā gan kukuļdevējus,gan kukuļņēmejus.
    Aivars tak nav cars,lai vienpersoniski valdītu!
    Kad tiesās tos,kas pieņēma likumus,lēmumus un lika parakstu uz dokumentiem,lai Aivars kļūtu par to kas viņš ir patreiz?

  • -5
    tara 11.03.2019, 17:42:12

    https://likumi.lv/doc.php?id=88966
    Krimināllikums:
    199.1 pants. Labumu devēja atbrīvošana no kriminālatbildības
    Personu, kura prettiesiski piedāvājusi vai devusi materiālas vērtības, mantisku vai citāda rakstura labumu, VAR ATBRĪVOT NO KRIMINĀLATBILDĪBAS, ja tā pēc noziedzīgo darbību izdarīšanas LABPRĀTĪGI PAZIŅO PAR NOTIKUŠO un aktīvi veicina noziedzīgā nodarījuma atklāšanu un izmeklēšanu.

  • -3
    Pipars 11.03.2019, 18:27:55

    Tara,vai tas nozīmē to ,ka ja Aivars tagad izmeklētājiem izstāsta kam viņš ir devis labumus,tad viņu var atbrīvot no kriminalatbildības?

  • -4
    tara 11.03.2019, 19:28:15

    Pipars
    No atbildības atbrīvo tos, kuri sadarbojās ar izmeklēšanas iestādēm kukuļošanas gadījumos.

  • -11
    Opaps 11.03.2019, 23:28:29

    Man ir liels jautājums tiem komentatājiem, kuri apdirš AL ! Ko tieši Jums AL ir fiziski vai finansiāli nodarījis ? Man personīgi pensija nav samazināta , jo to maksā valsts, atņemot procentus no mana bruto pensijas. Es 50 gadus strādājot, maksāju nodokļus un vēl vecumdienās esmu parādā valstij . Vai tas nav apsurds ???? Tagad VID esmu parādā 115 EUR !!!! Kas notiek mūsu valstī ???/ Par ko esmu stāvējis barikādēs
    2x3 dienas ????

  • -15
    Mortīcija 12.03.2019, 05:13:58

    Ja kas,kur barikāžu laikā bija un ko darīja Lembergs?

  • -11
    Dajūsko 12.03.2019, 06:45:43

    Mortīcija, tu tak esi pilnīga dura.

  • -15
    A.n.i.t.a 12.03.2019, 07:48:58

    Kāpēc gan otru par duru saukt ? Pats AL nezina ,kur viņš bija barikāžu laikā, bet tautā runā ,ka ārzemēs.

  • -1
    Frīdis 13.03.2019, 20:35:00

    Opap tev ar smadzenītēm pašvaki. Un tavas 3 klases skaidri liecina par prāta mazspēju. Tieši A.Lemberga ZZS ar viņa puķīti ZZS D.Reiznieci sačakarēja visus nodokļus un valsts ekonomiku.

  • -1
    Arms 12.03.2019, 07:02:45

    Teikšu tā vissi zina kurš ir zaglis,vai tiešak zagļi un tas ir jāsaprot,ka no 1991gada likumi tika pieņemti attiecīgajai tautas grupai,lai vairotu labklājību utt,Tas pat pensiju likums par 96gadu,kad vissi steidza iemaksāt naudu,lai tagat varetu ik mēnesi saņemt pa 6k.Bet ne par to ir stāsts,viņus nenotiesās,jo zina viens par otru pārāk daudz un ja kāds saks runāt oi ka galvas ripos!Tā ka atslabināties,skaitat kapeikas no algas līdz algai un vērojam politisko teatri.

  • -15
    B. Jurševics 12.03.2019, 08:52:29

    Opapam...
    Apbrīnojama mietpilsonība....
    "...man Lembergs neko nav nozadzis vai atņēmis..." tad jau arī viss ir labi. Galvenais, ka pats neesi pa tiešo apzagts. Pēc šīs loĝikas jau var attaisnot visus noziedzniekus - ne es izvarots, ne apzagts, ne piekauts... viss ir ideāli.
    Tieši tādēļ, lai tāds mietpilsoniskims, personīgais savtīgums nevaldītu sabiedrībā ir tiesas, tiesībsargājošās iestādes, kurām tieši pēc JKP nākšanas pie varas ir radīts vismaz godīgs, caurskatāms tiesiskais fons, kas ja ne palīdz, tad vismaz rada apziņu, ka nevarēs vairs tik viegli "nopirkt" tiesas spriedumu, ka nebūs tik droši "sarunāt, pierunāt, aizmirst, neredzēt"..' Visas nelikumības ātrāk vai vēlāk ieraudzīs dienasgaismu.
    Par Lembergu - esmu lasījis dažādos portālos nopludinātos tiesas materiālus, apspriedies ar pieredzējušiem advokātiem un juristiem. Viņa vainas pierādīšanai savākti milzumdaudz liecību,dokumentāli pierādīti fakti. Pēdējo "izrādes" sēriju galvenajam varonim iespējams vēl tikai m-l pastiept

  • -5
    arcus 12.03.2019, 14:51:17

    Tātad jūs informāciju iegūstat no apšaubāmiem interneta portāliem un šeit pasniedzat kā absolūtu taisnību! Izskatās, ka pie vainas ir personīgais naids pret atsevišķiem cilvēkiem un tas jums pilnīgi aptumšojis prātu. Varbūt es esmu šo to internetā lasījis par B.Jurševica personu, bet tāpēc neko neapgalvoju, kaut varētu!

  • -15
    B. Jurševics 12.03.2019, 08:59:25

    ...vēl Opapam...
    Miljonus ar miljardu nejaucu.
    Tik tiešām Latvijas budžets mērāms aptuveni 8 miljardos un tieši fakts, ka Lemberga piesavinātais mērāms miljarda apjomā, tas tiešām izraisa ārprāta reakciju. Pat Tu, Opap, tam pat īsti netici... Tev pieļaujama, cik saprotu, ir zagšana, kas mērāma miljonos ar piebildi, ja tev personīgi tikai nekā neatņem... :)

  • -6
    Dajūsko 12.03.2019, 11:26:29

    UN Jūs, Bruno, kaut ko sajēdzat no pilsētsaimniecības? Jūs tā ar vieglu roku varētu atbildēt par komunaļņikiem, par siltumu, ūdeku uc.

  • -11
    A.n.i.t.a 12.03.2019, 09:40:16

    Jā, jau laiku atpakaļ man kāds teica , ka Lemberga bagātība mērāma miljarda vērtībā, bet negribējās ticēt, bet , ak vai, tā tomēr ir taisnība, jo tiesu vara to pauž. Tādi opapi arī ir tie, kas vēlē par zagli, labi zinādami , bet ar domu, lai zog , ka tikai padalās ar mani. Šī rīcība tad arī 20 gadu garumā ļāva vienam sēdēt domes galvgalī un shēmot uz vella paraušanu.

  • -4
    Dajūsko 12.03.2019, 11:01:21

    Un, ko tad tu naivā, ceri,ka visi šitie gobzemi, kaimiņi un kas vēl tur, nesīs apgaismību latvju tautai? Visi lien pie siles,lai savas kabatiņas piepildītu. PHE

  • -10
    A.n.i.t.a 12.03.2019, 12:39:56

    Uz Gobzemu , Kaimiņu neceru , ja būtu cerējusi , nobalsotu par viņiem .Nevajag visius likt vienā maisā , tādu ,kas visu laiku ir pie siles nebūs pārāk daudz , jo tie jau citus tur nemaz nelaiž, noēdušies kā cūkas , naudas sagrābušies miljonos un viens pat miljardu. Nevar noliegt , daudzi tiecas pie varas ,lai būtu klāt pie naudas dalīšanas. Neviens nedrīkst apgalvot ,ka jaunie deputāti būs uz mata tādi ,kā vecie vēži no ZZS, Vienotības utt.Veco komunistu apetīte ir bezgalīga , tāpēc arī turas pie varas , lai nenonāktu uz apsūdzēto sola un ties viņiem nekonfiscētu sazagto.

  • 0
    Elviss22 12.03.2019, 13:51:50

    Par Kaimiņu nezinu, bet Gobzems jau tikai naudas un slavas dēļ līda no ādas vai ārā, lai tikai tiktu pie siles, tādi ir lielākā daļa, bet tikai brīnos, kādēļ neiestājas tas prāta rādītājs, kas nosaka, man pietiek un noiet malā, bet nē ,vajag vēl un vēl un vēl.

  • -10
    cits kurzemnieks 12.03.2019, 11:41:23

    Aicinu visus foruma dalībniekus piekrist Dajūsko kungam.Nervi viņam netur,ja kāds kritizē to apsūdzēto personu.Padomāsim par cilvēku,jo ņemot vērā krasi samazinājušos cilvēku skaitu pilsētā,vēl vīenu zaudēt būtu gandrīz traģēdija.

  • -4
    Dajūsko 12.03.2019, 15:02:01

    Man sāp sirds par pilsētu, kurā tu, mēsls, nedzīvo. Ne jau par Lembergu un co.. Idiot, .... ai nu ko cūkām pērles ....

  • -1
    ilona kaķis 12.03.2019, 14:16:34

    Par visu šo tiesu man var stāstīt, ko grib, bet mēs visi zinām, kāds uzņēmums bija "Ventspils Nafta".
    Un kāds tas ir tagad.
    Virsprokurors vēl arvien nezin, ka arestētā manta esot izsaimniekota, ka patiesā labuma guvējs ir kaut kāda tur sekretutka; ā, jā, šī esot arestētās mantas glabātāja sekretutka, tāda sīka piebildīte.
    Tad nu pēc šī piemēra var izdarīt secinājumus par visu pārējo, kā šī "tiesa" tiek kārtota.

  • -2
    Dajūsko 12.03.2019, 14:28:32

    Dajūsko ir miss. Un ar nerviem man viss kārtībā. Gribētos ar tevi , kurzemniek, satkties un buču iedot, lai t.akš tu beidzot vomerinies.

  • -2
    Dajūsko 12.03.2019, 14:35:30

    OI, kļūdinas, nomierinies takšu beidzot. *)*)*)

  • -7
    Kristers 12.03.2019, 15:33:08

    Opap,

    piekrītu tev, arī man AL nav neko sliktu nodarījis. Drīzāk labu, esmu priecīgs, ka Ventspils attīstās, ir tīra un sakopta pilsēta, skaisti parki strūklakas utt Arī infrastruktūra ir sakārtota.

    Pa lielam tā visa tiesa ir politiska spēle! AL ir iemantojis daudz nelabvēļus. Ja būtu REĀLI pierādījumi šis cirks nevilktos 10 gadus!

  • -1
    Minkāns 12.03.2019, 16:37:02

    Aeī man patīk. kad izeju ielās, redzēt, kur paliek manis maksātie nodokļi. Pat Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras šefs atzinīgi ir izteicies par ieguldīto infrstruktūru, kas atmaksāsies pēc gadiem pieciem. Tāpēc jau ir tas sauklis par rītdienu - nevis "apēst" visu šodien!

  • -11
    cits kurzemnieks 12.03.2019, 17:40:42

    Vai Dajūsko ir tas pats Dajūsko ar sambrero galvā?Ja tas pats,tad no tāda buču negribu.Neesmu zilais.Lai kas jūs esat,bet rupjības jums godu nedara.Arī tas vārdu krājums jums tāds švaks.Lai gan priekš dāmas var iztikt.

  • -5
    kalējs 12.03.2019, 17:59:32

    Karīna Sleja(tēmas autore)pēkšņi pazuda...distanci pārņem vientieši,no VB foruma...

  • -5
    kalējs 12.03.2019, 18:02:15

    uz priekšu,zābaki!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: