Alga uz rokas Ventspilī..

karlito | 26.04.2018, 19:35:50 | 4050

Šodien lasu kartējo ''pētījumu''...Vidējā alga Latvijā uz rokas-neto sasniedz 900eiro.Man jau ļoti nepatīk tas vārds-''vidējā''...Kā ir Ventspilī? Padalāmies ar info..cik mēs saņemam?

Komentāri (107)

  • -2
    snaiperis999 30.04.2018, 06:59:46

    ilona kaķis,ja jau reiz ir noteikta tā minimālā,tad lai tas cipars ir pēc nodokļu atņemšanas.Pat ja minimālai tādi nodokļi nebūtu,tad tas būtu izsmiekls,ne alga,lai izdzīvotu.
    Kāds varbūt iebildīs,jo esot tak jādomā par pensiju.Par minimālās algas saņēmēju pensijām lai domā tie,kuri ir pie teikšanas.Ja man ir minimālā,tad lai tāds yolo no savas saņemtās naudas dod kādy daļu man kā strādājošam,kurš atšķirībā no viņa pelna.
    Tēma gan tika uzsākta par to idiotismu ko dēvē par vidējo algu,bet tas nepakļaujas normālai diskusijai,jo spītīgie mudaki stingri ietur savas pozīcijas.

  • 0
    karlito 30.04.2018, 10:36:28

    Jā snaiper,tā tam vajadzētu būt kā tu raksti...bet diemžēl šajā valstī tā nenotiek...

  • 0
    Krišs Daugulis 30.04.2018, 10:56:08

    Minimālo vajag likvidēt un tā vietā pacelt neapliekamo.

  • 0
    uguntiņa 30.04.2018, 11:32:30

    Vienkārša darba veicējs nostrādā 35 gadus ,aizejot pensijā saņem
    165 eiro pensiju. Jā viņam nav augstākā izglītība, nav speciālists, bet vienmēr ir un būs apkopējas. sētnieki ,parasti strādnieki, kuri savu
    mūžu godīgi strādājuši. Vecumdienās viņiem jāsaņem graši.
    Varbūt ir iespējams tos aprēķinus veikt savādāk?

  • -4
    snaiperis999 30.04.2018, 11:46:51

    Uguntiņa.ja tu pašvaldibā esi apkopēja,tad tev tā minimālā ari ir.Neskatoties uz to,ka tu tiem parazītiem dod iespēju parazitēt tīros kabinetos,tu par savu darbu tiec novērtēta ar civēka cieņas pazomojošiem grašiem.Un jāsaka atkal,brauc uz tādu valsti,kur par tevi neņirgāsies.Ja tā darīs visi pazemotie,tad tie parazīti savus kabinetus būs spiesti tīrīt paši.Tad cacām tie nagi paliks kā vecām vistām.

  • -5
    krustmateflorence 30.04.2018, 17:56:44

    Ko jūs cepaties par tām mazajām algām,tēlaini sakot,zem akmens ūdens netek,sistēma jāmaina,jauniem ,gudriem un neatkarīgiem censoņiem jānāk pie varas stūres visos līmeņos,tad ar laiku kaut kas uz labo pusi mainīsies.
    Tad nebūs jāčīkst ka slikti dzīvojās,trūkst naudas un visa pārejā.
    Katrs pats savas Laimes kalējs,izdzīvos šajos laikos tikai gudrākais,pārējie vilks savu dzīvību.

  • -3
    snaiperis999 30.04.2018, 18:48:21

    Tad tu ,florence.pasaki savam elkam,lai viņš ar savu bandu to sistēmu arī izmaina.Vai tad tu nezini,kurš Latvijā komandē parādi?

  • -1
    uguntiņa 30.04.2018, 18:48:53

    Es nečīkstu un nežēlojos, man visa kā pietiek. Runa nav par to.

  • -1
    Spītniece 30.04.2018, 19:26:51

    Izdzīvos šajos laikos ne jau gudrākie,bet nekaunīgākie,jo dzīve nav rožu lauks,bet kartupeļu lauks, kurš lielāks cūka,tas vairāk sarok.

  • -6
    krustmateflorence 01.05.2018, 16:13:18

    KĀDU VIDI,AR KĀDIEM CILVĒKIEM TIEKATIES,KO DOMĀJAT,TĀDĀ ATMOSFĒRĀ ARĪ DZĪVOSIT.
    PIEKRĪTU TEIKTAJAM,NEKAUNĪBU NEVAR NOSLĒPT,TĀPAT KĀ VIENALDZĪBU, UN ARĪ CILVĒKA BAGĀTĪBU UN NABADZĪBU ,VISĀS DZĪVES SVĒRĀS.
    A. LEMBERGU ES CIENU PAR TO,KA VIŅŠ LOĢISKI VIENMĒR DOMĀ AR GALVU,UN TĀPĒC KA VIŅŠ MAZ RUNĀ,BET DAUDZ DARA,VIŅŠ TĀ PAT KĀ ES,SAVUS MILJONUS ,ESAM GODĪGĀ CEĻĀ NOPELNIJUŠI,UN NEVIENAM NAV TIESĪBU MUMS UN CITIEM LATVIJAS MILJONĀRIEM KO PĀRMEST.
    PAŠI ESIET VAINĪGI ,JA NEPROTAT SEV GODĪGĀ CEĻĀ BAGĀTĪBU PIESAISTĪT.
    NEĶĪKSTIET FORUMĀ ,BET REĀLI SAVAM DARBA DEVĒJAM PIEPRASIET ALGAS PAAUGSTINĀJUMU ,UN BEIDZIET SAVAM bossam -BŪT -KĀ -VERGS... .

  • -1
    cits 01.05.2018, 16:29:32

    Vai tai krustmātei Florencei īstais vārds gadījumā nav Kristīne?

  • -3
    snaiperis999 01.05.2018, 16:31:59

    Nu ja pie saviem miljoniem tu esi tikusi tik pat godīgi kā tevis pieminētais,,godīgais,, .tad tev arī vajadzētu ik palaikam sēdēt uz apsudzētā sola.
    Atceroties tavus savarstījumus par miljoniem,jāsecina ka tev viņi ir iegūti godīgi.Un ja tavam mīlulim arī ir godīgi,tad jau laiksm šamējais loterejā vinnējis.Nevaru saprast,par ko ta viņu visu laku tiesā?

  • -5
    krustmateflorence 01.05.2018, 16:46:52

    JŪS -TAS SAUCAMAIS -CITS,JUMS TĀDU VĀRDU MĀTE IEDEVA-KALENDĀRĀ -VĀRDU CITS-NAV ATRODAMS,BET MAN IR SKAISTS -VĀRDS -FLORENCE,BET PA CIK MAN DAUDZ KRUSTBĒRNU,TAD VISI KURI MANI PAZĪST,SAUC MĪĻĀ VĀRDĀ KRUSTMĀTE FLORENCE.

    BET JUMS SNAIPERI 999,NAV NEKĀDU TIESĪBU ZINĀT,NE PA VIENA CILVĒKA BAGĀTĪBĀM,PATS VIEN ESIET VAINĪGS,KA ESIET UZ SĒKĻA ,UN JA KĀDS KUR VAINĪGS, NE JAU JUMS BŪS NOTIESĀT,BET DIEVAM ,TIKAI DIEVAM,JO ARĪ LAICĪGĀS TIESAS DARBU NOVĒRO -VISAUGSTĀKIE SPĒKI ,TĀPĒC NEVIENS NO TAISNĪGĀS DIEVA TIESAS NEIZBĒGS,TĀDS IR VISUMA LIKUMS,TO SNAIPERI999-LIEC VĒRĀ.

  • -3
    snaiperis999 01.05.2018, 17:43:02

    Tu,florence,jau laikam piedzimstot esi stājusies visaugstākās tiesas priekšā,kur saņēmi spriedumu,ka šo dzīvi tev būs jānodzivo kā aptaurētai fantazētājai un par apkārtējo uzjautrinātāju.
    Kas attiecas uz kaut kādu nabadzību.Būt nabagam materiāli,par kādiem tu.klukste,te daudzus dēvē,tas nav nekas nopeļams,bet būt nabagam garīgi,kāda tu esi par 100 punktiem,tas ir nožēlojami.
    Kopš tu te tarkšķi kā vecs dranduļets,tev jau vajadzēja būt miljardierei.Kāpec izaugsme tev ir tikai stulbuma izpausmē?Kāpēc neprogresē materiāli.Vai tiešām psihenē ir kvalitatīvākas zāles palikušas?

  • -3
    snaiperis999 01.05.2018, 17:55:19

    Zini,cits,tai Kristīnei ir tikai krustbērni,viņas prātam atbilstoša līmeņa draudzenes,slimīgi iedomāti miljoni.kā arī safantezēti visādi eskorta Edgari.Vai esi kaut vienā viņas savārstījumā lasījis,kur tā florence pieminētu,ka es ar bērniem,ar ģimeni?Sviestā jau tik tālu sagājusi,ka lielīdamās ar savu darbinieku algām pie 1300 pielika vēl vienu nulli.

  • -2
    Snaiperis 666 01.05.2018, 22:25:16

    Mīļais Dievs,dod mieru nelaimīgajam komentētajam.Lai ieskatās savā ģimenē, kas viņu par tādu radījuši.Un lai piedod saviem vecākiem! Jo mīlēts cilvēks tā nedomā un nerunā! Alelujā!Krustmāte Florence un Aivars vislabākie!

  • -5
    Anita 02.05.2018, 06:07:07

    Cienītais, Snaiperis666 - komentētājam ar 666 gan neklājas ņemt Dieva vārdu mutē, ja esi sātanists , vai arī centies kaut kādā veidā diskreditēt otru ,kam 999, tas vairāk gan no latvju trejdeviņi ( aiz trejdeviņām zemēm , trejdeviņi novadiņi utt.).

  • -3
    krustmateflorence 02.05.2018, 09:18:03

    snaiperi999 un snaiperis666- un Cits- man jūs nedaudz žēl,jo esiet garīgi slimi cilvēki,gudrs cilvēks tādus komentārus kā jūs -publiskā telpā nekad nerakstīs.

  • -2
    Ens 02.05.2018, 10:26:29

    Cienītā Anita,skaitlis 666,ir kārtas skaitlis. Jūsu ļodzīgie atzinumi,piesaucot kristietību,ir nepamatoti. Jūs esiet kristiete? Va,i bezadbildīgi ,savos komentāros,izmantojiet kristīgās vērtības?

  • -2
    Anita 02.05.2018, 11:24:05

    Dārznieka kungs, kāpēc tāds satraukums, jūs es neaiztieku. Visā pasaulē 666 tiek uzskatīts par sātana skaitli. Tā interesanti sanāk, kad otrs snaiperis 999 parādījās , tad gan daži teica ,ka viņš esot apgriezis 666 otrādi un tāpēc esot tāds sātanisks, bet Snaiperis 666 , tas lūk esot kārtas skaitlis, tad nu palabošu , kārtas skaitlis būtu 666. ( ar punktu) , bet tā tas vienkārši ir cipars.

  • -2
    Ens 02.05.2018, 11:52:58

    Ja cilvēka sirds,izlaistu 666 sirds pukstu, kopš dzimšanas-cilvēks nomirtu. Beidz blefot Anita.

  • -1
    Ens 02.05.2018, 11:55:20

    666 ir skaitlis priekš bezdievjiem,līdzīgi Tev.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: