Alga uz rokas Ventspilī..

karlito | 26.04.2018, 19:35:50 | 4050

Šodien lasu kartējo ''pētījumu''...Vidējā alga Latvijā uz rokas-neto sasniedz 900eiro.Man jau ļoti nepatīk tas vārds-''vidējā''...Kā ir Ventspilī? Padalāmies ar info..cik mēs saņemam?

Komentāri (107)

  • -3
    Māris 27.04.2018, 22:18:12

    Neredzu jēgu tādiem pētījumiem, vieni kam liela alga neteiks, jo bail , ka noskaudīs, un tiem kam maza kauns.Es domāju, ka kādi 500-550eur/mēnesī uz rokas arī varētu būt.Bet jāņem vērā, ka darbs jau nav katru mēnesi visu gadu, tad droši vien, ka vidēji zemāk.

  • 0
    guntis 403 28.04.2018, 00:19:29

    Strādāju par šoferi no 6rītā līdz 7-8 vakarā, sestdienas svētdienas brīvas, saņēmu 840 - 900 mēnesī uz rokas atkarībā no nobrauktiem kilometriem, pastāvīgi iznāk pārkāpt darba un atpūtas laiku.

  • 0
    Anita 28.04.2018, 06:15:41

    Jā ,gunti 403, pie tādas algas var tikt nodarot sev pāri , tātad -pārstrādājoties, bet normālu darba laiku strādājot , vairāk par 500 eiro netto , nesanāks . Pašvaldībās pārsvarā maksā minimālo ar nelielām niansēm, protams, tiem ,kas reāli strādā.Vidēji jau sanāk tā ,kā reklamē valsts augšējie slāņi, jo vidēji no viena kantorī sēdošā priekšnieka un strādnieka minimālās algas , vidējā sanāks ne tikai 900. Tas viss tiek reklamēts,lai Eiropai parādītu , kā Latvijā aug algas. Nav ko brīnīties , ka tauta joprojām aizbrauc uz turieni ,kur minimālā alga ir 1200-1500 eiro, un kas interesanti, dzīves dārdzība, nemaz nepārspēj mūsējo.

  • 0
    uguntiņa 28.04.2018, 08:03:19

    Vai zemās algas saņēmējiem jākaunas par niecīgo samaksu?
    Ko apkaunojošu viņš ir izdarījis?

  • -2
    krustmateflorence 28.04.2018, 10:54:00

    Kuzmič un snaiperis -laikam nāk no vergu zortes,ka elementāras lietas nesaprot.
    Starp citu,pa piemēru-- Rīgā videjā alga jau ir 1100,diemžēl šeit Ventspilī ,vairums cilvēku strādā pa ļoti zemu algu,nu pa verga algu.

  • -1
    ilona kaķis 28.04.2018, 12:10:04

    No Latvijas reģioniem vidējā mēneša bruto darba samaksa Rīgā 2017. gadā bija vislielākā - 1044 eiro. Uz rokas (tātad netto) tas varētu iznākt kādi 743 eiro.
    Visiem pieejami statistikas dati, un nevajag te pūst pīlītes, sak, viena florence teica.

  • 0
    dzintra365 28.04.2018, 18:04:06

    Nu nav viss tik traģiski, ka Jūs te rakstāt.... Piem. Daugavpilī vai Rēzeknē 400 EUR mēnesī skaitas normāla alga... un neviens nesūdzas...

  • -1
    snaiperis999 28.04.2018, 20:22:38

    Es tā skatos,ka viens otrs parastais cilvēks foruma komentētāja personā arī labprāt izrunā to divu vārdu fufeli ,,vidējā alga,,.Iekaliet savos pauros ka nav tāda vidējā alga.Kurš var parādīt tādu darba līgumu,kur būtu rakstīts ka ir pieņemts darbā,ar atalgojumu kā vidējo algu?Ir vai nu minimālā vai summa tik un tik virs minimālās.Tie mistiskie vārdi par vidējo ir domāti lētticīgiem dundukiem un ārzemniekiem,kuriem grib iefletēt ka Latvijā tauta nemaz tik slikti nedzīvo.

  • -3
    yolo 28.04.2018, 22:18:56

    demagogs tik garu tekstu uzrakstījis par tēmu, kur pašam nav sajēga.

  • -1
    uguntiņa 28.04.2018, 20:40:56

    ...un neviens nesūdzas. Kurš nu visus tos daugavpiliešus un rēzekniešus
    ir iztaujājis. Un ko līdz sūdzēšanās un kurnēšana?

  • 0
    karlito 28.04.2018, 20:56:56

    Piekrītu snaiperim..arī mani tracina tas jēdziens-vidējā alga..kaut kāds fufels! Bet redz,kā ir..Visi saka,ka šeit ir galīgā d...ā,bet pateikt,cik tad ir tā viņu nožēlojamā alga,negrib...ar dažiem izņēmumiem..
    Es uz rokas saņemu ap 640eu...nodokļus nemaksāju..

  • -4
    yolo 28.04.2018, 22:22:15

    ja nemaksā nodokļus, tad ieteiktu tev vispār muti aizvērt un ne par ko nesūdzēties, parazīt. citi strādā par minimālo, maksājot nodokļus un velkot galus, lai tu varētu iet pie daktera, vest savus bērnus uz skolu, braukt pa asfaltētiem ceļiem utt

  • 0
    Martins xxx 28.04.2018, 22:52:15

    Vidējā alga kā jēdziens ir sviests. Aptuveni no sērijas par kāpostu tīteņiem. Bet ar reālo algu ir tā, ka viss ir atkarīgs no tā, ko māki darīt, kāda ir attieksme pret darbu, un vai darba devējs sakarīgs.
    Ja proti tikai grāvjus rakt, tad uz "vidējo" algu vari necerēt. Savukārt, ja esi profiņš savā jomā, tad pelni vairāk. Ja uzskati, ka vien par to, ka esi ieradies darbā, tev pienākas alga, bet par to, ka darbā arī strādā, darba devējam jāmaksā tev prēmija, tad pelni zem vidējās. Ja esi profiņš, bet darba devējs tevi nenovērtē, tad maini darba devēju un saņem virs vidējā.

  • 0
    Nif nifs 29.04.2018, 12:42:56

    yolo, nesmīdini. Par tiem dakteriem un asfaltētiem ceļiem. Medicīna mums sen jau pilnas maksas pakalpojums (atklāti gan netiek atzīts), un par ceļiem vispār labāk nerunāt. Tautas jaunā izklaide - ceļu bedrītēs puķes stādīt.
    Nodokļus maksāju, ja kas.

  • 0
    Frīdis 28.04.2018, 22:48:36

    Šie pētījumi - vidējā alga 900 eirio - ir vienkārši vistīrākais ZZS melu propagandas raksts. Un tādu melu rakstu ir daudz. Pavērojot apkārtējo zināmo sabiedrību zinot cik viņi nopelna tad tas nopelnītais ir 300 - 400 eiro mēnesī . Ļoti reti kuram 500 un kas nedaudz vairāk.
    Kā ZZS Reizniece liek jaunos nodokļus , tā samazinās algas un krītas cilvēku pirktspēja. Skumji ! Šie nodokļi ir graujoši.

  • -1
    Anita 29.04.2018, 06:30:22

    Vidēji mēs dzīvojam labi, vidēji esam veseli, vidēji paēduši, katram ir savs 1,5 istabu dzīvoklis, vidējā alga smuka, vidēji katram ir gandrīz jauns auto, vidēji katrs vismaz reizi ir atpūties siltajās zemēs, kad pie mums auksti....tā var uzskaitīt bezgalīgi. Vai visi jūtamies labi? Diez vai. Jā , atcerējos - Ventspils pensionāri saņem lielāko VIDĒJO pensiju valstī, pilnīgi var pārsmieties.

  • -1
    snaiperis999 29.04.2018, 07:59:43

    Interesanti,kāpēc no Karlito mēneša ienākumiem vajadzētu nodokļus maksāt,ja tāda summa ir puse no ES normālas valsts minimālās algas?yolo slimīgās vārsmas par valstī esošo noziedzīgo nodokļu politiku liek aizdomāties vai tik pats nav piezīdies pie nodokļu maksātāju naudas.Tam cilvēkam laikam nav ne mazākā sajēga,kur pārsvarā aiziet nodokļos iekasētā nauda.

  • -6
    yolo 29.04.2018, 12:29:28

    nerunā par citu cilvēku sajēgu, ja viss ko tu šeit publiski esi spējīgs parādīt ir stulbums un pilnīga nekompetence. par mani neuztraucies. es nodokļos samaksāju vairāk nekā te daži labi nemaksājot nodokļus saņem uz rokas

  • -1
    karlito 29.04.2018, 10:36:49

    Nomaini pamperu yolo un atslābsti...tādas ''gudras'' runas esmu jau atklausījies,un savus nodokļus esmu pietiekami maksājis,lai saprastu,ka jēgas no tā nav..tā kā atslābsti!

  • -6
    yolo 29.04.2018, 12:27:21

    turpini rakt grāvi par saviem 600 eur un šļupstēt, ka valsts zog un neko tev nepienes uz paplātes. kad pienāks pensijas vecums, tad arī neaizmirsti te atnākt un paraudāt par to, ka tev "stulbā valsts" neko nemaksā. sapratis tu neesi pilnīgi neko

  • -4
    krustmateflorence 29.04.2018, 13:36:43

    Te Ventspilī tikai retais saņem uz rokas pēc nodokļu nomaksas pāri 1000,euro ,un nevajag man muļķības stāstīt,te nekad lielas algas nemaksās,varbūt pēc gadiem 20.

  • -1
    snaiperis999 29.04.2018, 13:54:27

    Uzsvētrt to un pasniegt kā izcilu soli lielas naudas atdosanu nodokļos,var tikai nozombēts pajoliņš.No šitādiem tipiem vispār var visādas cūcības sagaidīt.

  • -1
    snaiperis999 29.04.2018, 14:02:20

    florence,tevis rakstītais vispār atbilst patiesībai,par ko var arī ,,pateikties,, tavam elkam,atstādinātam mēram.Tam cilvēkam nekad nav īpaši bijusi vēlme atbalstīt cilvelku labklājības celšanu.

  • -5
    krustmateflorence 29.04.2018, 15:17:05

    Ja neprotat ar galvu nopelnīt naudu,tad paši esiet vainīgi.
    Lūk piemērs,naudai nepatīk tie cilvēki,kuri čīkst un apskauž tos kuriem naudas ir maisiem,vārdu sakot naudas enerģija aiziet garām tiem,kuriem viss un visi ir slikti,kuri ir vienaldzīgi,skopi un kuri pār mēru lieto stipros dzērienus.
    Man tas ir skaidrāk par skaidru zināms.
    Ja slinkums un prāts nespiež,uzminiet pareizi 7.ciparus loterijā,un būsiet arī jūs Miljonāri .

  • 0
    karlito 29.04.2018, 18:06:16

    Ha,yolo nodokļu guru...veikli šis paraugzēns novirzījās no tēmas..,,Šeit tiek apspriests,cik cilvēks saņem neto,nevis cik nomaksā nodokļos..No valsts es neko jau sen negaidu,pats par sevi parūpēšos,bet ja pa yolo tik karsti atbalstītajiem nodokļiem,tad no tiem izbēgt nevar neviens..par visu šajā valstī mēs maksājam nodokļus,pārtika,degviela,komunālie maksājumi un tt..

  • -1
    snaiperis999 29.04.2018, 18:15:59

    Iestādē,kur strādā yolo laikam vidējā intelekta kapacitāte pēc jebkuras baļļu sistēmas ir stipri zem nulles.

  • -1
    snaiperis999 29.04.2018, 18:16:11

    Iestādē,kur strādā yolo laikam vidējā intelekta kapacitāte pēc jebkuras baļļu sistēmas ir stipri zem nulles.

  • -4
    yolo 29.04.2018, 18:38:49

    turpini sevi izklaidēt. tik pēc tam neaizmirsti sakopt aiz sevis

  • 0
    Valdis Valdis 30.04.2018, 08:27:24

    ylo! protams nodokļi ir jāmaksā,bet tā to akcentēt var tikai labi paēdis cilvēks,nodokļus mēs maksājam visur citur piemēram uzturot auto pat dzērāji un pīpmaņi maksājot akcīzi uztur nodokļu sistēmu!

  • 0
    karlito 29.04.2018, 20:36:18

    Ilona kaķis.! Šovakar raidījumā ''Panorāma'' ir sižets par šo tēmu!

  • -1
    ilona kaķis 29.04.2018, 23:30:59

    Neskatījos. Taču, ja nu mani ieinteresē konkrēti cipari, tad atveru oficiālo statistiku.
    Visā tai algu apspriešanā iezīmējas viena lieta: valsts iestādes vienmēr runā par BRUTO algu - un tā izklausās tīri pieņemama.
    Tai pašā laikā cilvēks parastais ar pamatskolas izglītību (homo vulgaris,kā, piemēram, krustmāte florence, nevis homo sapiens) sašutumā brēc baltas asaras: man uz rokas (tātad NETTO, kas ir pavisam cita opera) maksā kudī mazāk!!! Kuri te ir tie sasodītie miljonāri, man Rimčikā nemaksā pat minimālo, jopcik razīt!
    Dumpis plikā vietā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: