Nenormāli zemas algas arī Rimi strādājošiem!

krustmateflorence | 16.03.2018, 16:54:47 | 7045

šodien satiku savu senu Draudzeni,parunājām abas pa dzīvi un politiku.Ja pa politiku vairs sen nefanoju,tad biju šokēta,kad draudzene man pastāstīja cik garas stundas un maz brīvdienu, un cik ļoti zemas algas ir Rimi strādājošiem,biju patiešām šokēta.
To naudu ko Rimi izgāž savās garlaicīgajās reklāmās,to naudu labāk pieliekiet veikala strādniekiem pie algas.

Komentāri (180)

  • -1
    Dzērvene 01.04.2018, 20:26:12

    Krustmāt,deklarāciju VIDā iesniedzi?
    Nu kāpēc tu ,mīļā, iedomājies ka kādam kaut kas skauž?Man prieks par tevi,nu kapitālismā vienmēr ir bijis tā ka kāds būs par kādu bagātāks.
    Arī par tevi kāds ir bagātāks,un ir zemais slānis,par kuriem tu ļoti daudz visu ko zini,kas tiek lietots un ar ko kupē paģiras.
    Nu atmet to domu,ka visi cilvēki ir skaudīgi,nu nav tā.
    Es piemēram dzīvoju pēc principa ,jo mazāk visādu sūdu par ko ir papildus tēriņi,jo labāk.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 01.04.2018, 23:28:10

    Krustmātflorenc- stāsti droši,kas tev pieder un cik īpašumi un izstāsti,kur dabūji naudu ,lai iegādātos- Vids būs tev klāt , varēsi skaidrot!

  • -1
    Anita 02.04.2018, 06:04:42

    Valsts ieņēmumu dienests jau nevar ierasties mistiskā adresē,kuras nav un nevar uzskaitīt īpašumus ,kuru nav , NAV JAU ARĪ TĀDAS PILSONES- krustmateflorence. Es tūlīt sākšu uzskaitīt savus īpašumus , no kuriem viens pat ir uz Mēness, tad VID vismaz būs vieglāk izskaitļot mani , vismaz pēc vārda, kas ir mans vārds arī pasē.Nepamet sajūta ,ka šai personai tik tiešām ir problēmas , un ,lai kaut kā sevi izklaidētu un apmierinātu, ieņēmusi tādu pozīciju un, diemžēl , mēs arī pavelkamies uz viņas meliem un apvainojumiem, atbildot un komentējot. Vajadzēja jau no sākuma ignorēt , bet ko nu , lai jau tas cirks turpinās , brīžiem jau uzjautrina.

  • -1
    Dzērvene 02.04.2018, 11:52:35

    Anita,šajā tēmā jau lielākā daļa uzturas dēļ šī cirka.
    Bet VIDā tomēr bus zemāk aprakstitais jadeklarē krustmātei,nu jau vairs nav kur atkāpties.

  • 0
    snaiperis999 02.04.2018, 19:50:36

    VIDs no tās florences komentāriem drīz vēdera krampjus dabūs no smiekliem.

  • -7
    krustmateflorence 02.04.2018, 14:54:33

    Cilvēka vislielākā nabadzība ,ir garīgā nabadzība,tai līdzi seko arī matriālā nabadzība.

  • -1
    Anita 02.04.2018, 15:25:49

    Materiālā - krustmāt, vai vakar par daudz iedzēri konjaku par 1000€ ? Tāpēc jau vairs neproti rakstīt. Ak ,kā skauž!!! Traki skauž!!!

  • -5
    krustmateflorence 02.04.2018, 17:03:25

    Jūs Anita laikam katru dienu pilnā,ja tik stulbi rakstāt,redzēs kā tu rakstīsi manā vietā,es pārzinu 8.valodas,un man kļūdas manā vecumā ir pieļaujamas,kad piedzīvosi manu cienījamo vecumu ,tad runāsi un domāsi savādāk.
    Un nepiekasies vārdiem,inteliģenti tā nerīkojās.
    Man gribas domāt ,ka jums Anita ir 3.klašu izglītība,un vispār jūs pārāk daudz lietojat lēto alkoholu .
    Par mani neuztraucaties,man pilns bāriņš ar ekskluzīviem dzērieniem, jo man draugi no visas pasaules atveduši visādus brīnumus.
    nu labi,iedzeršu apelsīnu sulu un iešu pieņemt piena vannu un ik vakara spā procedūras .Bet jūs Anita domājiet kur atrast labi atmaksātu darbu.

  • -2
    snaiperis999 02.04.2018, 19:46:04

    Tu ,izplūdusī pļecka,Stiklos labi ja tās trīs klases pabeidzi,un droši vien to tev izdevās izdarīt 18 gadu vecumā.
    Konjaks tev par 1000 eiro?To vāji iekrāsoto surogāt tēju,ko psihenē dod vakariņās tu sauc par labu konjaku?Galīgi nojūgusies esi?
    Un par kādām piena vannām tu te fleitē?Vannā varbūt tu iesvempties vari,bez "izcelt" tos savus vismaz 150 kilogramus no vannas tu nevari-bez sanitāru palīdzības.
    Par apelsīnu sulu nešaubos,jo cietumi un psih,slimnīcas,pateicoties atbalstam no ārzemēm, kādreiz saņem palīdzību.

  • -1
    Anita 02.04.2018, 19:01:55

    Var redzēt ,ka alkohols jums ir prioritāte- bāriņš lai ir! 8. valoda? kas tā tāda , varbūt 8 valodas tomēr? Jums pat nav ne jausmas , kāda ir mana izglītība, kāds ir mans vecums, vai esat vecāka ,jeb jaunāka par mani, man ir darbs un nesūdzos par samaksu, man nav jāmelo un jāizliekas par ko citu, kā jums . Vispār jau izskatās ,ka esat tomēr vīrietis ,kam garšo grādīgie dzērieni un kam ir nosliece iejusties sievietes ādā.

  • -5
    Antonija 02.04.2018, 19:16:49

    Esat galīgi garām tēmai.Vai tas ir darīts ar nodomu izjaukt tēmas kodolu!!Tātad uzpirktas personas,kuras visu sajauc,lai novadītu domas no tēmas.Tad jau pietiek ,jo tādus murgus jau varat sarakstē paši savā starpā,ne vienam jau vairs neinteresē,tikai aizņemat vietu rubrikā.

  • -1
    snaiperis999 02.04.2018, 19:52:09

    Vai tad florencei īstais vārds ir Antonija?

  • -5
    krustmateflorence 02.04.2018, 19:54:36

    Antonijas k-dze jūs tiešā loģiski domājat,pareizi jūs sakiet,ne pa tēmu šeit forumā izsakās -ANITA--BARONS--SNAIPERIS--DZĒRVENE--UN VISI CITI KNIŠĻI,kuri visās foruma tēmās jauc krāsas ,un ne ar ko nav apmierināti ,viss viņiem ir slikti ,un pasarg Dievs,ja būsi kaut kādā ziņā pārāka par viņiem,visādi apries -kā suņi to dara.
    Es uz slimiem cilvēkiem ,nekad neapvainojos ,jo viņi ir patiesībā ,ļoti,ļoti nelaimīgi cilvēki.

  • 0
    snaiperis999 02.04.2018, 20:00:02

    Tu,novītusī pojene,gan ar visu esi apmierināta un viss tev ir labi.

  • -6
    krustmateflorence 02.04.2018, 20:04:56

    Jā man patiesi labi,man ir viss,bet jums -snaiperi ir palicis tik ,cik biksēs,un ar to jau pateikts viss,ejiet strādājiet labāk uz Rimi vai Maximu,tad nenāks muļķības galvā.

  • -1
    Anita 02.04.2018, 20:15:09

    Pati krustmateflorence pa laikam uzkurina kaislības,jo par tēmu nav ko teikt, tāpēc slavina sevi, plātās ar saviem miljoniem,limuzīniem,kalpiem un sulaiņiem. Vai tiešām neredz ,ka cilvēki par viņu smejas , neviens netic viņas meliem. Tos,kas viņai saka taisnību acīs, apsaukā, cenšas pazemot. Nav neviena komentāra, kurā viņa pateiktu kaut ko vērtīgu. Vienīgais,kas padodas, tie ir sevi cildinoši izteikumi.Daudzi pat nereaģē uz viņas teikto,kas arī būtu vienīgā prātīgā rīcība. Viņa te izsaka ,ka ir žēl mūs augstāk uzskaitītos, bet žēlot vajadzētu viņu, jo ,ja Dievs grib kādu sodīt, viņš atņem tam prātu.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 02.04.2018, 21:26:21

    viegli jau smiet Krustmātflorenc par cilvēkiem,kuri nevar nopelnīt , jo darba devēji nemaksā ,tāpēc mums cilvēkiem slikti jājūtas,jo nevaram atļauties ,ko vari atļauties tu krustmātflorenc par sazagto naudu ,kuru vajag atmazgāt- kāds problēmas,kaut kur jāiegulda.

  • -2
    snaiperis999 03.04.2018, 05:53:34

    Flolencei nav ne darbs ,ne darba devējs.Viņa tiek uzturēta par brīvu psih.slimnīvā.

  • -4
    krustmateflorence 03.04.2018, 10:57:55

    Krustmātei Florencei nav jāstrādā,manā vietā to dara manis pašas sakrātie miljoni.
    Jūs snaiperi999,esiet -slinks ,skaudīgs un rupjš cilvēks,un tādus kā jūs ,liktenis sit,un sitīs tālāk.
    Bet jūs krustēv vilhelm nepārdzīvojiet par mani,man pieder viss,kas man nepieciešams.Un es dalos ar savu bagātību tur,kur tā patiesi ir vajadzīga,katru gadu vairākus tūkstošu euro un dolāru ziedoju tiem,kuriem nav patiešām izejas.Visiem palīdzēt nevaru,tikai ļoti īpašos gadijumos .Dievs mani bagātīgi ir apdāvinājis ,par manu labo sirdi,un man vienalga,ja kādam es nepatīku,visiem laba nekad nebūšu.

  • -4
    krustmateflorence 03.04.2018, 17:39:29

    šodien atkal satiku kādu no savām Draudzenēm,žēlojas ,lai es palīdzu,alga smieklīgi maza.
    Nu taisni briesmas... .

  • -1
    snaiperis999 03.04.2018, 17:50:44

    Florence cer ka visu laiku te kāds baigi pavilksies uz viņas murgojumiem,kas viņasprāt arī notiek,bet neviens jau nepavelkās,bet vienkārši uzjautrinās par stulba cilvēka nožēlojamo psihisko stāvokli.

  • -1
    Dzērvene 03.04.2018, 18:46:18

    Paskaidrojiet man idiotei,es vienkārši nesaprotu to pliko peršanos.
    Rimi ir Norvēģu uzņēmums,man tā liekas.Kas ar saviem veikaliem ir ienācis Latvijā,kur ir tādi Latvanijas likumi,ko izmanto lielie uzņēmēji.
    Nu nesaprotu 1.tēmas jēgu,2.pie krustmātes vipendroniem jau esmu pieradusi.
    Nu nabadzīga miljonare jau varētu palīdzēt savam nabadzigajam draudzenēm.
    Paskaidrojiet man kāds zinošaks,vai arī ir RIMI ir SIA kur kādam pieder kapitaldaļas un par to arī ir cepiens?
    Nu tad jau sanāk ,ka viņai pašai skauž un viņa ir skauģe.
    Zinu,zinu ,krustmāt,esmu dzērāja un ripuļu rijēja,tas lai tev nav jaiespringst drukājot.
    Tikai kapēc ir jaaizvaino visi komentetaji,nesaprotu.No ta kraninš garaks pastiepjas?
    Vienam es varu piekrist tās reklāmas tiešām ir piegriezušās.

  • -1
    Anita 03.04.2018, 19:38:57

    Varu pilnībā piekrist Dzērvenei. Tā florences pašreklāma piegriezusies un algas Rimi tas nepacels, arī mūsu viedokļi miljonāriem ir pie vienas vietas.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 03.04.2018, 23:57:16

    Vispār jau es ticu krustmāteiflorencei, viņai varetu būt miljoni,jo Lembergs iedod, ar limuzīniem arī varētu būt saistība un ar policiju arī un prēmijas piešķiršanu ar vieglu roku ar var dabūt. Tāpēc mierīga, un pārāka par citiem. Katrs jau runā to,kas viņu skar un intresē. Lai jau ir.

  • 0
    snaiperis999 04.04.2018, 05:13:48

    Es īpaši neticu nevienam,bet ka prāta potenciāls un nekaunības kapacitāte sakrīt ar domē strādājošiem tai florencei,tas ir tiesa.

  • -1
    krustmateflorence 04.04.2018, 15:43:26

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: