Nenormāli zemas algas arī Rimi strādājošiem!

krustmateflorence | 16.03.2018, 16:54:47 | 7051

šodien satiku savu senu Draudzeni,parunājām abas pa dzīvi un politiku.Ja pa politiku vairs sen nefanoju,tad biju šokēta,kad draudzene man pastāstīja cik garas stundas un maz brīvdienu, un cik ļoti zemas algas ir Rimi strādājošiem,biju patiešām šokēta.
To naudu ko Rimi izgāž savās garlaicīgajās reklāmās,to naudu labāk pieliekiet veikala strādniekiem pie algas.

Komentāri (180)

  • 0
    Anita 21.03.2018, 13:23:42

    Tad jau nav ko brīnīties, ka kundze korpulenta, šitādu naudu par ēdienu vien tērē, nav veselīgi pārēsties,krustmateflorence !

  • -1
    snaiperis999 21.03.2018, 13:42:29

    Korpulenta viņa ir no nepareizas vielmaiņas,kura ir radusies no pārmērīgas antidepresantu lietošanas,kā arī no pārmērīgas alkohola lietošanas,bieži kopā ar medikamentiem.Ja tai "mūsu miljonārei" tas ir iedzimts,tātad oligofrēnija,kas visticamāk ir ar idiotijas pazīmēm,tad par to jāsaka paldies ir vienam no vecākiem-visticamāk ka mātei.Ja florence tāda ir kļuvusi dzīves laikā,tad viņai ir demence.Bet lai neķer kreņķi.jo ar to nemirst.

  • -4
    krustmateflorence 21.03.2018, 19:16:57

    Anitas k-dze,jūs nedaudz maldaties.
    Mans personīgais pavārs,mani lutina ar dažādību,es ļoti mīlu vidus jūras veltes,dievinu austrumu ēdienus,garšo Franču konjaks un vīni no
    Austrālijas,bet no Latvijas produktiem es lietoju uzturā īstus produktus no man vien zināmas lauku saimniecības,jo pretējā gadījumā , es nespētu savus lielos apaļumus uzturēt vajadzīgā formā.
    Visiem novēlu sātīgas brokastis,un gardas vakariņas sveču gaismā ar labu vīnu,un pēc tam ar siltu peldi vannā vakaru nobeidzot.

  • -2
    krusttēvs vilhelms 21.03.2018, 20:08:48

    Garšīgi, viss labi. Tā ir nauda baigi aiziet veikalos bez 20,- veikalā nav ko darīt. Bet ,ja jāiet pie ārstiem drusku neērti jūties,ka ārsti ieēdināti un skatās,lai naudu uz rokas dod. Katrā ziņā katram jānopelna par labi padarītu darbu!

  • -1
    krusttēvs vilhelms 21.03.2018, 20:08:48

    Garšīgi, viss labi. Tā ir nauda baigi aiziet veikalos bez 20,- veikalā nav ko darīt. Bet ,ja jāiet pie ārstiem drusku neērti jūties,ka ārsti ieēdināti un skatās,lai naudu uz rokas dod. Katrā ziņā katram jānopelna par labi padarītu darbu!

  • -4
    krustmateflorence 22.03.2018, 11:57:59

    Viens kolosāls cilvēks jūs laikam esiet-krustēv vilhelm,sakarīgi spriežat un loģiski domājat.
    Jums piekrītu,ļoti ,ļoti daudziem cilvēkiem Latvijā pietrūkst naudas ,lai nopirktu pat maizi.
    Jau 25.gadus esam neatkarīga valsts,bet nabadzība kā mēris,ir pārņēmis vairumā Latvijas iedzīvotāju.
    Pieci euro es karu uz nagliņas un ar 10 euro es slauku dibenu,jo šīe naudas nomināli ir ļoti ,ļoti mazvērtīgi,tikai sākot ar 50euro naudas banknoti var reāli kaut ko nopirkt.
    Euro pret asv dolāru ir mazvērtīga valūta,tāpēc arī es savus miijonus turu asv dolāros,euro nav droša un spēcīga valūta,Latvijas lats bija vērtīgāks,bet tas nu tā,cilvēkiem jāceļ algas un pensijas,lai tauta neizmirst un lai neaizbrauc prom uz citām valstīm dzīvot.

  • -2
    Anita 22.03.2018, 14:55:26

    Kolosāls cilvēks tas krusttēvs vilhelms, laikam krustmātesflorences otrais ES, kurš gan sunim asti cels ,ja ne pats.

  • -3
    krustmateflorence 22.03.2018, 16:36:33

    Anitas k-dze,iesaku jums mazāk lietot apreibinošas vielas,un reiz sākt dzīvot skaidrā, pažēlojiet savas aknas un sirdi-ja smadzeņu vairs nav žēl.

  • -2
    snaiperis999 22.03.2018, 16:58:25

    florence,man sestdien tikšanās ar bijušiem kolēģiem,kuri vēl viens otrs praktizē.Varbūt ierunāties par tevi,un tu kā miljonāre par labu samaksu vari palikt psihiski līdzsvarota?

  • 0
    arcus 26.03.2018, 11:02:55

    Sen bija laiks griezties pēc palīdzības pie kolēģiem, bet vai nebūs par vēlu?

  • -2
    Anita 22.03.2018, 16:53:29

    Manas nieres,aknas un sirds,kā arī smadzenes ir kārtībā,protams, ņemot vērā vecumu, nav pilnīgi jaunas, bet darbojas labi,taču jums gan veselība jāpārbauda, jo pār mēru lietojat konjaku un vīnu, ēdat arī pārmērīgi daudz, jo liekais svars ir riska faktors jūsu veselībai. Ja nav nekā ko man pārmest un trūkst argumentu, paklusējiet.

  • -1
    nu nu 22.03.2018, 19:49:20

    Tā ir par argumentiem

  • -5
    krustmateflorence 23.03.2018, 12:14:58

    Snaiperis laikam Anitas k-dzes mīļākais,abi reizē raksta savus debīlos komentārus.
    Jums abiem ir problēmas ar galvu.
    Tādus kā jūs,smalko un bagāto sabiedrībai,pat tuvu klāt nedrīkst laist,jo jūs esiet skaudības un nelaimju pārņemti,jums abiem jājiet pie nervu ārsta.

  • 0
    snaiperis999 23.03.2018, 14:34:35

    A ko, man tevi,resno klimpu ņemt par mīļāko?
    Un atkal par to,kaut kādu skaudību,lai gan neviens šeit no komentētājiem nav redzējis ne tavus neesošos miljonus,ne tavu izdomāto šoferi,miesassargu,ne kalponi.Ja tu par kalponi uzskati medmāsu,kura tev zāles dod,tad tas nu tā,tev piedodami.Kas attiecas uz mašīnu,tad tev tomēr vajag saprast,ka busiņš ar sarkanu krustu nav nekāds limuzīns.

  • 0
    snaiperis999 23.03.2018, 14:39:26

    Gribu piebilst,ka bija te tāda Ilga no Miķeļ ielas.Laikam kā zaļais žigulis Victor Def aptaisījās,tagad (nebūtu brīnums),ka laiž zem tās stulbās florences.

  • 0
    Anita 23.03.2018, 12:44:48

    Krustmāt, jūs atkārtojaties . Neko jaunu izdomāt nespējat? Tad kuram te tā debilitāte ? Vai tiešām jums pavasara slimības saasinājums un nav jums līdzās daktera, lai iedotu kādas stiprākas zāles . Nabaga,nabaga miljonāre. Izejiet laukā , paskatieties, kāds burvīgs laiks,ja neesat iespundēta palātā,protams. Lai jums veicas , atveseļojieties !

  • 0
    Vilis Skuja 23.03.2018, 14:47:42

    Laikam jau 8.palātā,tur sanitārs sēž pie durvīm un ārā laiž vien uz tualeti stingri noteiktos laikos.

  • -7
    krustmateflorence 23.03.2018, 18:57:50

    Anitas k-dzei un snaiperim vēl klāt pievienojies-kapu vilis,nu visa banda atkal kopā.
    Pa kalpiem jūs man neviens nederat.
    Bet runājot pa tēmu,tad Ventspils ir viena no tām Latvijas pilsētām,kur viszemākās algas.

  • 0
    nu nu 24.03.2018, 11:20:10

    Ogo ..

  • 0
    krusttēvs vilhelms 23.03.2018, 22:26:38

    Biznesa un komercijas sfēra, no vienas puses saistīta ar naudu, no otras-- ir savstarpējā konkurence, tāpēc ievērojami pieaug dažādas vampīrisma izpausmes.Zelts daudziem ir magnēts vai citādi tas ir kā bezdvēselisks vampīrs,kas izsūc dvēseles spēkus. Tāpēc padomājiet,pie kā strādājiet,kas jūs nodzen , iedzen stresā, nespēkā, slimībās un nabadzībā un ,kurš kļūst bagāts. uūūūū

  • 0
    Antonija 24.03.2018, 14:38:04

    Saruna bija pilnīgi par ko citu,bet viss aizgāja kreizī.Algas ir mazas,bet vismaz 60 meitenēm ir darbs,jā tieši jauniem,jo ap 50 gadiem tur jau vairs neņem.Vadošais personāls jau ari ir "pavecs"Ja nepūš vadītājas stabulē,var zaudēt darbu.

  • 0
    nu nu 25.03.2018, 21:20:44

    Tā tiešām ir , var zaudēt darbu

  • -4
    krustmateflorence 24.03.2018, 17:20:14

    REZUMĒ-20euro ar katru dienu krītas vērtība,par šo summu divas dienas var veselīgu uzturu nopirkt,bet ko tālāk?
    Arī apģērbs un apavi no dabīgām izejvielām nav lēts,tas maksās ap 200un+,labas ziepes2euro-100grami,ādā labvēlīga dušas želeja 10-20 pa iepakojumu,matu veselībai balzāms un šapūns-20-30ero pa iepakojumu,te nu lūk nedaudz no ikdienišķā,kas kārtīgam cilvēkam nepieciešams,labsajūtai ,un priekam.Un cilvēkam vajadzīgs kāds prieks garam un dvēselei,teātris,kino un koncerti,te vajadzīgs ap 50-60 euro mēnesī.
    Tātad algai jābūt uz vienu ģimenes locekli,ne mazākai -1600euro uz rokas mēnesī.Lūk pats mazākais ,kas vienam cilvēkam vajadzīgs mēnesī,pārejām lietām +vēl kādi pāris 100ero.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 24.03.2018, 20:37:43

    Tu jau krustmātflorenc sāc pārspilēt. Ir jau sievietēm arī normāli uzņēmēji,kuri nodrošina ,tad nav jāstrādā pārdevēju darbs- tas ir vergu darbs, baigi pazemojoši. Tā kā katram savs liktens .

  • -3
    krustmateflorence 25.03.2018, 13:20:57

    Cik esmu dzirdējusi no runas vīriem un runas sievām,tad Latvijā jau esot vidējā alga 900euro,nu noteikti Rīgā tādas algas arī maksā.bet citos rajonos un pilsētās tās ir krietni zemākas.
    Vēl ir kāda redzama kaite mūsu daba devējiem,un proti,cilvēks aizsūta savu cv uz uzņēmuma ofisu,bet atbildi vai nu vispār nesaņem,jeb atbild,mēs jums piezvanīsim.
    Un cilvēks gaida un gaida dienām un nedēļām atbildi,un tā arī nesagaida.
    Paldies Dievam,ka man tādi pazemojumi vairs nav pašai jāpiedzīvo.

  • 0
    Anita 26.03.2018, 05:52:29

    Nav arī Rīgā tādas algas , tikai darba sludinājumos raksta -no 800 eiro , bet kad nonāc līdz darba intervijai , alga saraujas uz pusi,bet vidējā alga rodas no 1200 eiro algas kādam kantorī sēdošam un Rimi kasieres 400.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 25.03.2018, 15:57:46

    Es zinu vienu stradīgu, stingru uzņēmēju Latvieti, pie kura brauc spečuki no Dānijas,lai uzstādītu iekārtas- viņš viņiem maksā 70,- stundā un pats izkomandē, ar šādiem uzņēmējiem Latvijā var lepoties.

  • -1
    krustmateflorence 25.03.2018, 16:05:56

    Vai ir vērts vēl muti dzesināt?

  • 0
    krustmateflorence 26.03.2018, 12:16:25

    Kā man ziņo mani aģenti,tad Rīgā videjā alga jau tagad ir 1200ero -mēnesī.Bet Ventspilī knapi 500euro.
    Cik zinu tad dažas firmas Ventspilī un rajonā,ir uz bankrota robežas,un tas nozīmē trauksmi darba tirgū,daudzi cilvēki paliks bez darba.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: