Nenormāli zemas algas arī Rimi strādājošiem!

krustmateflorence | 16.03.2018, 16:54:47 | 7045

šodien satiku savu senu Draudzeni,parunājām abas pa dzīvi un politiku.Ja pa politiku vairs sen nefanoju,tad biju šokēta,kad draudzene man pastāstīja cik garas stundas un maz brīvdienu, un cik ļoti zemas algas ir Rimi strādājošiem,biju patiešām šokēta.
To naudu ko Rimi izgāž savās garlaicīgajās reklāmās,to naudu labāk pieliekiet veikala strādniekiem pie algas.

Komentāri (180)

  • 0
    Eriks Vilumovs 31.03.2018, 13:07:47

    Viss jau ir relatīvi vienkārši. Apvienoties un cīnīties par labāku dzīvi LV vajadzētu tiem, kas nestrādā LV vai arī kuru bizness vairāk balstīts uz exportu. Tiem neko ne atņemt ne pielikt. Nav normāla situācija, ka no viena strādājošā valsts paņem 120%. Kā lai uzņēmējs nopelna? Tikai maksājot mazāk kā tas būtu citās valstīs. Nodokļu reforma būtu, ja PVN pārtikai būtu atcelts vai samazināts līdz minimumam. Nevis kā LV vēl joprojām nav sapratuši, ka samainot saskaitāmosvietām summa jau nemainās. Un mazais cepurnieks no malas noskatās un uzdir... tikai lai paceltu savu reitingu. Redz, ja es tur būtu es tā nekad nedarītu... Būtu piena upes utt utjp. Tak vienreiz aizej un parādiesuz lielās skatuves, redzēsim cik ilgi izvilksi!

  • -4
    krustmateflorence 31.03.2018, 15:53:17

    5-10-20 euro uz šodienas skata punkta,ir nieka graši,cenas ceļas katru dienu visiem pakalpojumiem ,un kvalitatīviem produktiem.
    Nudien nesaprotu to,kā vairums cilvēku izvelk dzīvību,no algas līdz algai,no pensijas līdz pensijai,tas ir kaut kas tiešām nenormāls ,cik zemas algas tiek maksātas vairumam cilvēku,es vispār esmu šokēta,kā ar algu kura zemāka pa 1500 euro ,vispār var normāli cilvēks dzīvot???

  • -1
    Diāna Kalniņa 31.03.2018, 19:49:24

    Kādas azartspēles latvieši spēlē ?
    Izdzīvot no algas līdz algai . Pensionāriem tā ir krievu rulete

  • -5
    krustmateflorence 31.03.2018, 15:59:47

    Cik uzzināju ,tad snaiperis999-un dzērvene un arī reku,ir kompānija ar kriminālu pagātni,un tagad nodarbojas ar prostitūciju,jo savādāk pie naudas tikt neprot.

  • -1
    Dzērvene 31.03.2018, 16:16:43

    Ideja pie stūres esošajiem sākt padomāt par to ka aplikt ar nodokli indivīdus ar kriminālu pagātni un prostitūtas.
    Florence šauj vēlreiz,birdini savas pērles. Man tā skauž tava dzīve,biji Izraēlā?Tur viss mierīgi,nav nekur karadarbība?
    Pastāsti man kriminalai prostitūtei,izglīto mani.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 31.03.2018, 16:18:40

    sagrabs domas un tik raksti, izglītota jau neesi krustmātflorenc!

  • 0
    Anita 31.03.2018, 16:46:49

    Sajūta tāda ,ka krustmateflorence pārdozējusi kaut kādas zāles, brīžam raksta gandrīz normāli un tad pēkšņi , sāk apvainot cilvēkus. Neesmu kūdītāja , bet snaiperis 999 kopā ar Dzērveni un reku varēja noķert to miljonāri ,kad viņa brauc savā limuzīnā un kārtīgi sadot pa kaklu ,lai prāts noskaidrojas. Var jau muldēt bezjēgā , bet kāpēc aizskart cilvēkus ?

  • 0
    Barons 31.03.2018, 18:07:26

    Anit kundz.
    Tur ir pie vain būt to med.Perzonāl,le zinat.Šo dien ir to Kluss Sezdien un iekš nodaļ to Dakter neir.Aiz to nau iedot viss zāl,ko ir parakstit,un krustmāt-Florenz remisij fāz ir pārtraukt.

  • -1
    Dzērvene 31.03.2018, 17:20:50

    Anita,aij nu ko tur ķert,noķert var tikai triperi.
    Viņai tur miesassargi un eskorta puiši,bet es vāja, nodzerta ,klimaksa nomocita noziedzīga prostitute.
    Kaut kur viņa rakstīja,ka viņai ir vienalga uz citu apvainojumiem un tā.Bet izskatās,ka tā tas nu gluži nav.
    Jo vienmēr uz kaut kādiem aizvainojumiem viņa ieņem kaujas pozīciju un metās uz apsaukašanos.Būtu tiešām bagāts cilvēks,būtu reāli pie astes citu cilvēku viedoklis.Bet ei,ja nu cilvēkam no ta vieglāk paliek citus aizskarot,tad nu lai jau tiek.Vispār jau arī viens no ieliktajiem youtuba linkiem laikam dziļi aizvainoja mūsu viedo fļoru,kura visu redz braukājot limuzīnā.Ja tikai cienitkundze saprot krieviski.

  • -4
    krustmateflorence 31.03.2018, 19:31:41

    Taisnība jau ir,Ventspils pilna ar narkomāniem,alkoholiķiem un prostitūtām,kuri neko darīt negrib un neprot,tik vien kā sev nevēlamas personas apgānīt.
    Anita-barons-snaiperis-dzērvene-jūs esiet garīgi un morāli degradēti cilvēki,jūs savas smadzenes esiet jau nodzēruši,jums visiem nopietni jāārstējas .

  • -1
    Anita 01.04.2018, 06:16:37

    Vientulība ir traka lieta, ja nav ģimenes, ja draugu nav , tad gribot negribot sāc savā niknumā krist virsū cilvēkiem, apsaukājot tos par narkomāniem , alkoholiķiem un prostitūtām. Ieteikums , jums florence.Ja vēl ir iespējams, atrodiet sev dzīves draugu , sava vecuma,protams, bērnu jau nebūs, bet vismaz būs cilvēks, ar kuru parunāt , izkratīt sirdi , kaut vai pastrīdēties. Redzēsiet , būs labāka jušana. Jūs gan izteicāties , ka šeit vairs nav palikuši vīrieši, nu tad meklējiet aiz valsts robežām , kas zin , varbūt uzrausieties uz kādu patiesi bagātu kungu un būs jums viss tas par ko tā esat sasapņojusies ,ka pati ticat savam miljonāres statusam . Lai jums beidzot veicas , jo tos jūsu murgus apnicis lasīt.

  • -1
    Dzērvene 31.03.2018, 19:51:55

    Grūti tev droši vien vienai pārgudrai starp mums idiotiem.
    Un tevis uzrakstītais apliecina tikai to ka PP slikti dara savu darbu.
    Tur nu man tev pilnībā jāpiekrīt,visus nāliķus aiz restēm,sevišķi tos kas no rītiem ganās pie morga,kur viņiem izsniedz kārtējo ikdienas sintētisko devu, pa mūsu nodokļiem tiek uzturēti šādi mēsli.
    Visus tevis ,krustmāt ,nosauktas aiz restēm un lai šuj mūsu zemessargiem,NBS puišiem formas apģērbus.
    Nu pareizus vārdus tu uzrakstīji.
    Kaut kur tu minēji,ka tev ir draugi un krustberni,bet nav blakus mīloša cilvēka.Ja pieņem ,ka tavu niku te neviens nedublē,un tie ir tavi vārdi,tad man ir tevis no visas sirds žēl.Cilveks bez ģimenes ,mēģina to ģimenes neesamību ar kaut ko kompensēt.

  • -1
    Dzērvene 31.03.2018, 20:10:09

    Ā un vēl,krustmāt,es visu šeit saštanceto neuztveru tik personiski ka tu.
    Nu tad ,davai turās te,es off,jāiestreb kārtējais viskars pa 400 euro,japarij tiģergarneles un omāri un jāpieņem ik nakts piena bļoda.

  • -3
    krustmateflorence 01.04.2018, 10:02:07

    Cik alkohola jau izdzērāt--jūs Anita-dzērvene-un arī jūs baron???
    Vai nauda pietiek funfūrikiem,un paģiru tabletēm??
    Vai spogulī raudzīties nav sevi ieraudzīt bail?

  • -1
    Dzērvene 01.04.2018, 12:06:14

    Šai pat lieldienu rītā nav miers.
    Visiem jaukas Lieldienas.Vienai daļai derētu atcerēties kas šie ir par svētkiem un nevajadzētu svinot pieļekāties.
    Bet citējot snaiperi jāsaka,ka arī dabīgā atlase ir nepieciešama,tā kā visām jābūt līdzsvara arī cilvēku vidū.

    Florence,ir pat tādas paģiru tablete ?Nezināju,nu kas tad nekait pielieties?Ja ir pat tāda paģiru tablete.Tu gan daudz zini pa pagrimuso slāni esot miljonare.

  • -4
    krustmateflorence 01.04.2018, 12:24:18

    Jūs dzērvene nomierināties reiz varat, nu nav jums naudas konjakam pa 1000euro ,nopērciet kaut ko lētāku,tip top šnabi ,vai kādā točkā ņezabudku, manai pirkt spējai jums tāpat līdzi nekad netikt.-Labi ,ko pa mani,iešu kalponei teikt ,lai klāj svētku galdu,jo man šovakar jāuzņem daudz viesu,no smalkām aprindām.

  • -4
    krustmateflorence 01.04.2018, 12:28:35

    P.s-Jūs Diāna Kalniņa ļoti loģiski domājat,es jūs ieliktu pa finašu ministri Latvijā.

  • -1
    Barons 01.04.2018, 17:47:58

    Vai to Dian Kalniņ kundz ir mācet Šah spēlet?

  • -1
    Dzērvene 01.04.2018, 12:33:42

    Krustmāt,kā lai es nomierinos,sakiet man lūdzu ?
    Ak,kalpones vietu jūs kaut kādā tēmā piedavajat man,bet beigās jau atradāt ar 3 bērniem ,gadījumā ne ''???'',viņam vai viņai arī ir trīs bērni,un pat šodien esot jāstrādā.
    Ehhhhh,cilvēku paverdzinataja.

  • -3
    krustmateflorence 01.04.2018, 15:43:22

    Es savai kalponei maksāju cilvēka cienīgu algu,1800 euro uz rokas mēnesī+vēl baroju viņas bērnus , tā kā nevajadzētu muldēt,ēd savu zupu ,un nemuldi tukšu,tādus kā jūs dzērvene pa sulaini nekad neņemšu,jums pārāk liela mute un jūs daudz runājat muļķību.
    Bet vispār vēl vienu māj kalpotāju man vajadzēs,tad kad paliks siltāks laiks,jo man daudz dārzā darba.

  • -1
    Barons 01.04.2018, 17:42:40

    Iekš Ģintermuiž palīgsaimniecib ir būt to dārz,kur daudz dārb?
    Labaks ir iedzert vien oter Užavniek ar mell Sunit uz šilt.Un,ja ir lust pa virss uzraut vien Trīskārtig odierit,le zinat.
    Un to Štīm nevaidzet nolaist,le nebūt vaidziks to Poh-tablett.

  • -1
    Anita 01.04.2018, 17:20:41

    Krustmātei putniņi galvā sarosījušies? Nu ja -pavasaris tomēr! Vēlāk būs vasara un tad jau ku-kū !

  • -3
    krustmateflorence 01.04.2018, 19:04:21

    Anita ,es jūs neapskaužu ,jo jūs esiet vientuļa un ļoti nelaimīga,bez tam kā noprotams alkoholiķe.
    Un arī barons no Tvaika ielas -2,vēl mokās ar paģirām un naudas trūkumu.

  • 0
    Dzērvene 01.04.2018, 19:51:12

    krustmateflorence Pirms 4 nedēļām, 1 dienas
    ES PAR GODĪGUMU VISĀS LIETĀS,MAN MAN VAJADZĒS DRĪZ GODIĢU UN STRĀDĪGU KALPONI AR ALGU1500EURO MĒNESĪ,UN DĀRZNIEKU AR 1500EURO MĒNESĪ ,VARBŪT JŪS DZĒRVENE MEKLĒJAT DARBU?


    Krustmāt tavs ieraksts ?Vai arī tevi kads dublē?Un vel kaut ko saki,ka neesi man neko piedāvājusi,bet es tā cerēju.Un beigās tu paņēmi citu kalponi.
    Vai nu arī esi vienkāršs ibots,kad labā puslode nezin ko kreisā dara ?
    Vairāk gan pēc tā izskatās.

  • -4
    krustmateflorence 01.04.2018, 20:05:25

    likšu jums te vienam otram vēl aiz skaudības uzsprāgt ,
    man kā miljonārei pieder īpašumi -Jūrmalā ,Rīgā un Kiprā, un nākošo īpašumu esmu jau nolūkojusi iegādāties Itālijā,jo man daudz krustbērnu ,un visiem palīdzu iekārtot dzīvi,jums to nesaprast nekad.
    man rokas somiņa maksā 6000euro ,ar to ir pateikts viss,ejiet strādājiet un mācieties ,un tad nebūs jāņaud , ka jums nav naudas,un jāapskauž bagātie cilvēki.
    Jāstrādā ,un jādomā ar galvu,tad arī jums viss būs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: