Nenormāli zemas algas arī Rimi strādājošiem!

krustmateflorence | 16.03.2018, 16:54:47 | 7051

šodien satiku savu senu Draudzeni,parunājām abas pa dzīvi un politiku.Ja pa politiku vairs sen nefanoju,tad biju šokēta,kad draudzene man pastāstīja cik garas stundas un maz brīvdienu, un cik ļoti zemas algas ir Rimi strādājošiem,biju patiešām šokēta.
To naudu ko Rimi izgāž savās garlaicīgajās reklāmās,to naudu labāk pieliekiet veikala strādniekiem pie algas.

Komentāri (180)

  • -1
    Anita 26.03.2018, 13:31:26

    Tavi aģenti laikam skaita tikai tās algas ,kuras saņem liekēžu armija ,kura koncentrējusies tieši Rīgā, bet ,ja apkopotu tās algas ,ko cilvēki nopelna, sanāktu arī ap 500 eiro.

  • -4
    krustmateflorence 26.03.2018, 16:10:33

    Anitas k-dze,iesaku jums palasīt un paskatīt neatkarīgos saziņas līdzekļus biežāk,un paklausīties rietumu saziņas līdzekļus,varbūt tad jums domāšana arī mainīsies.
    Nekur normālās europas valstīs ,tik maz ne nopelna kā tas ir vispār Latvijā.
    Pa grašiem vairums cilvēki strādā,pa Rīgu nerunāsim,tā ir liela loterija,ja paveiksies,tad tiksi augšā,ja ne ,tad grimsi.Šeit Ventspilī ir cita sistēma,lai atrastu labi apmaksātu darbu,un to ne visiem lemts zināt.
    Diemžēl arī jūs Anitas k-dze dzīvojat kā zivtele starp haizivīm,jo jums nav ļoti,ļoti daudz naudas,jo šai pasaulē,visu nosaka tas,cik tev naudas bankas kontā,diemžēl tas ir fakts.

  • 0
    Anita 26.03.2018, 19:16:24

    Jūsu zināšanai , lasu dažādas ziņas, tikai tur neviens īsti taisnību nesaka , mūsu valdība kladzina par vidējo algu , bet cik ir to ,kas tādu saņem, Eiropai nemaz neinteresē tas ,kādas ir mūsu valstī strādājošo algas un kāpēc citās valstīs minimālā alga ir lielāka par mūsu vidējo? Sāc pati vairāk lasīt un klausīties , varbūt prātiņš noskaidrosies , tiec laukā no savām iedomām par miljonāres statusu un nolaidies uz grēcīgās zemes.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 26.03.2018, 17:05:36

    Bet ja runā par pārdevējām- atrisināt var vienkārši, pārdevējām jāpasaka ,ka pa tādu algu 316,- nestrādās,jo nevar savilkt galus, tad darba devējiem nekas neatliek,ka pacelt algas,lai būtu,kas strādā!

  • -6
    krustmateflorence 26.03.2018, 18:13:43

    Nav neviena lapa forumā-kur nebūtu Anitas k-dze,barons,snaiperis un nif naf,visus jūs kritizējat un nolamājat,vai pašiem nemaz neērti nav?

  • 0
    Anita 26.03.2018, 19:10:20

    Nu , bez krustmateflorences arī te nav nevienas lapas un tēmas , un ir vēl daudz komentētāju,kuri ir neskaitāmās tēmās un komentāros, bet jūs ievērojat tikai tos ,kas jums taisnību saka acīs , atklāj jūsu īsto būtību, pieķer jūs melos un laikam jau tiešām ir trāpīts ar tām psihiskajām novirzēm ,piemēram , LIELUMMĀNIJU, jo normāls bagātnieks šādos forumos vispār nepiedalās, ja kas. Jūs te atļaujaties apsaukāt citus par debīliem un psihiski slimiem. Kā saka , uz muļķiem jau neapvainojas , tā kā mani jūsu stulbie teksti neaizskar, turpiniet tādā garā , tīri interesanti , pat eksotiski.Neērti jeb kauns ir zagt un melot,tas otrais uz jums attiecināms, bet man nav jākaunas, jo nezogu un nemeloju, varbūt kādu reizi ne visu pasaku,kā ir , bet tie nav meli.

  • 0
    Antonija 26.03.2018, 19:14:44

    Kamēr būs aitas ko cirpt,algas neviens nepacels..Cik jauniešu no šā gada absolventiem aizies mācīties augstskolās,pie Ventspils algām(par visu ir jāmaksā)..Cik iestāsies "frāķos"pārējie mūsu mīļie pārdevēji,apkalpojušais personāls.Lai cik skumji,tā ir realitāte.

  • 0
    nu nu 26.03.2018, 21:55:47

    Vo , tā tiešām ir, vienmēr atradīsies kas strādās, kaut arī noņems algu līdz 200

  • -7
    krustmateflorence 26.03.2018, 20:06:53

    Anitas k-dze ,jums skauž ka esmu ļoti bagāta Dāma,un kas attiecas uz interneta portāliem,tad zem segvārda ,šeit diskutē vēl bagātāki un vēl varenāki cilvēki par mani,tāpēc kontrolējiet savus komentārus un izteikumus ,par citiem cilvēkiem.
    Bagātību vajag nopelnīt ar pateicību un labestību un gudru prātu,pat loterijā jums nelaimēt milijonus,ja būsiet puķīte viendienīte,un
    apskaudīsiet un apgānīsiet citus cilvēkus.
    Es sekoju līdz visiem komentāriem,un es šausminos kādā sabiedrībā es dzīvoju.
    Novēlu jums mazāk lietot apreibinošus dzērienus,un meklēt savu īsto laimi,jo normāls cilvēks tādus komentārus kā jūs rakstiet ,nekad nerakstīs.

  • -5
    krustmateflorence 27.03.2018, 12:05:40

    Cik uzzināju šodien,tad Ventspils novadā arī nekādas lielās algas cilvēki pa darbu nesaņem,taisni briesmas kas notiek.

  • -2
    snaiperis999 27.03.2018, 12:31:30

    Nervu zāļu iespaidā aģenti paziņoja,ap tavu palātas gultu sastājušies?Vai tad medmāsa nekontrolē,vai tu norij tās tabletes.Droši vien sakrāj un tad kaifo,un tad rādās visādi limuzīni,miljoni un aģenti ar tevi runā.

  • -5
    krustmateflorence 27.03.2018, 19:13:58

    iesaku jums snaiperi -999rīt aiziet pie narkologa ,laikam atkal esiet pohains un murgains,ja muldiet ne pa tēmu.Jums jāārstējas nopietni.

  • -1
    Spītniece 28.03.2018, 06:37:17

    Nav saprotama vienas "miljonāres" ņemšanās, daudzus te apvaino par dzērājiem ,psihiski slimiem . Kas ir , neviens jūs ikdienā neievēro? Jums trūkst apkārtējo uzmanības? Kādu laiku klusums, bet tad sākas , -"Braucot ar limuzīnu.... ieraudzīju utt. Varbūt vajag kādu nodarbošanos, ja naudas ir daudz un strādāt itkā nevajag? No bezdarbības toč var siet sviestā...kā tur ir?

  • -6
    krustmateflorence 28.03.2018, 12:05:32

    Spītniecei varbūt nav ko darīt,bet man ik dienas daudz darāmā,un vakaros svinīgas vakariņas ,ar man svarīgām personām.
    Man ir ļoti daudz Draugu,arī krustbērnu daudz,tā kā garlaikoties nesanāk.
    Man vienkārši nepatīk,ka mūsu sabiedrībā ,vairums cilvēku ir kā aitu bars,nu nemaz nedomā par savu rītdienu,un labklājību .
    Man jau nekas,cepaties vien tālāk... .

  • -3
    snaiperis999 28.03.2018, 12:34:36

    Nesauc citus par aitām,ja pati esi ar vēl gludākām smadzenēm ,nekā aitām.

  • -3
    snaiperis999 28.03.2018, 12:48:37

    Cepies jau tu,florence,ik pa laikam kaut ko te fleitējot par to,par ko tev neviens neprasa.Tā muldēt var tikai ar galvu nevesels cilvēks,kurš savas fantāzijas grib te pasniegt kā realitāti,kurai neviens te netic.Toties par visiem 100% es ticu ka tu gribētu gan būt miljonāre ,vizināties limuzīnā,izrādīt savas izplūdušās (no neveselīga uztura) miesas eskorta puisim,uzklausīt savus aģentus,un daudzas citas bagātnieku izvirtības tev gribētos,bet nākas dzīvot kā plukatai,sēžot pie datora,kurš ir nopirkts par lēto,vai varbūt pat pie kaimiņu datora,kuri tāpat kā tu tīksminās par tavu slimo fantāziju.

  • -7
    krustmateflorence 28.03.2018, 19:41:37

    Snaiperis999-man vienalga ko jūs muldat par mani,esmu miljonāre un tāda arī nomiršu.Tādiem kā jūs es uzspļauju virsū,jo tādus kā jūs,tikai kaps var izārstēt.
    bet jūs kā nabags bijāt,tāds arī nomirsiet,smadzenes kā redzams,jums jau gandrīz atmirušas.
    Ja es būtu vīrietis,es pateiktu kas jūs esiet patiesībā.

  • -1
    snaiperis999 29.03.2018, 11:00:29

    Tev dakteris trako namā laikam piekrīt,ka tu esi miljonāre,jo negrib ka tu viņam uzspļauj.
    Kas attiecas uz manu materiālo stāvokli,tad es neesmu miljonārs,arī nabags neesmu.Normāli iztieku,man pietiek.
    Man ir pazīstams miljonārs,bet viņš nekad, nekur un nevienam nelielās ar savu reālo bagātību.Zinu ka viņš pie savas lielās naudas ir ticis negodīgā ceļā.Varbūt tu nezini,bet Latvijā nav neviens miljonārs,kurš būtu godīgi ticis pie savas bagātības,jo nopelnīt miljonu,pat vairākus, nevar.Tos gan var saņemt visādi shēmojot,konkrēti parazitējot,piezīžoties pie valsts kases,kā arī visādus šmuguļus taisot.Vienīgais,kā varētu kļūt par miljonāru (godīgi),tas ir laimests loterijā.Tādu laimīgo mūsu valstī pagaidām nav.Tā kā beidz vienreiz te d..st.

  • -1
    krusttēvs vilhelms 29.03.2018, 20:15:06

    Paveries debesīs,ieklausies vējā-
    Jūti- kā mostas puķe un strauts!
    Lieldienu rītā dzīvības dziesmu
    Mūža garumā sadzirdēt ļauts!

    Priecīgas Lieldienas!

  • -1
    krusttēvs vilhelms 29.03.2018, 20:15:06

    Paveries debesīs,ieklausies vējā-
    Jūti- kā mostas puķe un strauts!
    Lieldienu rītā dzīvības dziesmu
    Mūža garumā sadzirdēt ļauts!

    Priecīgas Lieldienas!

  • -1
    krustmateflorence 30.03.2018, 14:11:03

    LAI VISIEM LIELDIENAS IR,KĀ VALSIS MŪŽA GARUMĀ.
    LAI DARBA DEVĒJI KĀRTĪGAS ALGAS SAMAKSĀ SAVIEM DARBA ŅĒMĒJIEM,UN NEAIZMIRST ARĪ SVĒTKOS PIEKLĀJĪGU PRĒMIJU IZMAKSĀT NE SEV VIEN,BET ARĪ SAVIEM DARBINIEKIEM.
    VISI CILVĒKI GRIB ATVAĻINĀJUMU PAVADĪT AR ĢIMENI,KAUT KUR EKSOTISKĀS ZEMĒS.
    STARP CITU,IZRĒLĀ PAŠREIZ+26 SILTS.

  • -1
    Mimmīte 30.03.2018, 14:54:40

    Ventspilī +2,aizej uz auteni un iedomājies,ka esi atbraucis no Izraēlas!!!

  • -1
    krustmateflorence 30.03.2018, 16:53:26

    kam nauda ķešā skan,tas rīko lielas dzīres
    bet kam tās naudas nav,tas raud un sēž uz aukstas grīdas... .
    Laikam būs man jākravā ceļa somas ,un jālido uz siltām zemēm atpūsties,kur skaisti vīrieši ,siltā okeānā serfo, šeit Ventspilī man paliek garlaicīgi ,jo īstu vīriešu šeit vairs nav.

  • -1
    reku 30.03.2018, 20:27:40

    Tālrunis: 63026690
    Fakss: 63007126
    E-pasts: slimnica@gintermuiza.lv
    Adrese: Filozofu ielā 69, Jelgava, LV-3008

    Nezin tik,vai tur būs kaut cik siltāks...

  • -1
    Dzērvene 30.03.2018, 23:00:10

    https://www.youtube.com/watch?v=DGoNr8RXLns

    krustmāteifloreincei,noskaties,cerams ka saproti krievu valodu.
    Uz tevi varētu attiekties sākot no 17 minūtes.
    Var sākt skatīties no 10 minūtes ,iesaku meitene ļoti smuki runā par cilvēku lepnību un lielību ,kas nav no labākajām īpašībām.
    Ceru,ka līdz tevīm aizies,varbūt ja ne, tad ir slikti.

  • -1
    Dzērvene 30.03.2018, 23:03:43

    https://www.youtube.com/watch?v=7n5cPDXQLNc

    florece, ja mans 1.youtuba links neiet tev pie dūšas un vēl nesaproti,tad noskaties šo video,varbūt aizdomājies.
    Video sērijas ir no 1995 gada,tur ir daudz interesanta skatāmā.

  • 0
    Barons 31.03.2018, 17:58:00

    snaiper Nr.999 kung
    To ir būt pa tav Specialitāt līnij.Vai to ir taisnib,par to Florenz-krustmātit?

  • -1
    krusttēvs vilhelms 31.03.2018, 09:19:59

    Krustmātei florencei to apsaukāšanos iemācījusies no Lemberga- jo viņš arī visus apsaukā ,ka nav prāta, jāsūta uz psiheni, jāvelk pampēr, un tādā garā tāda ir komunistu nostāja- atbrīvoties no pretiniekiem , var arī iebiedēt un pat nogalināt ,pierādījumi ir un kriminālietas 470. Drošvien krustmātflorencei ir droša aizmugure un izmanto cilvēka nodokļu naudu un braukā komandējumos uz ārzemēm un tik smej, ka būs jāiet cietumā , tad gan smiekli nenāks par sazagto naudu un pašvaldībā iegādājušos limuzīnu neoficiāli. Uz priekšu pa lemberg nevajag vēlēt!

  • -1
    cits 31.03.2018, 09:35:30

    Varbūt šī krustmāteflorence ir algota domes darbiniece?
    Šādu versiju arī nevar izslēgt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: