Tā tautība bieds mūsu bērniem.

nu nu | 07.11.2017, 15:06:41 | 3146

Pašvaldības policija, ejiet ielās, patrulējiet, lai mēs un mūsu bērni justos droši. Nepietiek ar auto vizināties. Ārprāts, kas darās vakoros uz ielām.

Komentāri (177)

  • 0
    Temida 27.11.2017, 20:20:39

    Uzlabojumi ir jau redzami ,lai tik patrule uztur kartibu ,tada limeni ka tagad vismaz notureties ,brivak var uzelpot ejot pa ielam .kam patik si tauta lai padzivo tiem kaiminos ,un tad lai izdara secinajumus,

  • 0
    Brīvā Latvija 27.11.2017, 20:24:25

    Dzērvenes video ir labie, policija malači. Bļaurus aizturēt pārbaudei vajag par to vien, ka ar savu ķērkšanu tie traucē iedzīvotāju mieru. Un tiem, kas aizstāv čigānus, ieteiktu padzīvot viņiem kaimiņos, kur tad arī varētu novērtēt "multikulturālismu" tā pilnā krāšņumā.

  • -15
    Latvija pāri visām! 27.11.2017, 22:55:22

    Tātad - vnk nevajag apmesties viņiem kaimiņos...)

  • -1
    Temida 28.11.2017, 00:54:58

    Vini pasi tev laika gaita apmetas tava rajona ,kur pirms tam bija miers,ko tad man tagad pamest savu majokli, tev jau nav sava majokla ja vari ta spriest ir jau tada lauzu kategorija ,viniem vienalga kur apmesties,es pie tadas nepiederu dzivoju,sava maja ,bet tev jau to nesaprast,

  • -12
    gunča 28.11.2017, 05:43:04

    Kāds tur tavs rajons,Noprivatizēji,vai kā?
    Vispār labi jums nebeigsies tā čigānu nīšana.Sākumā bija sašutums.tad vienam otram ākstīšanās.Arī es varu piedalīties visādos tur prikolos,un kompānijas pēc var arī muti palaist,bet vajag zināt mēru.Tas ,kas notiek ielās ar to personu pārbaudi no policijas puses,tas ir viena otra foruma komentētāja stulbuma rezultāts.Es saprotu,ka tās pārbaudes veic cilvēki,kuriem pašiem ar realitātes analizēšanu ir švaki,viņi saprot tika,kad šefs pasaka "cui".Visi jau nav vienādi,bet pārsvarā tie ir tie bīstamie,no kuriem ir jāuzmanās,visā valstī.Viņiem ir ar likumu dotas pilnvaras pazemot cilvēku.
    Nu diedelē tie čigāni,grib šo to pārdot ,bet kas attiecas uz kaut kādām laupīšanām un vardarbībām,tad viņiem tas būtu jāpamācās no latviešiem un krieviem,kuri ir līderi šajā "arodā".Piedāvāt kādu smaržu vai lupatu nav grēks.Grēks ir piebāzt pilnus veikalus ar visādiem draņķiem.

  • -1
    nu nu 28.11.2017, 06:24:36

    Pa lielam mērķis sākotnēji bija mudināt PP veikt labăk savu darbu un veikt preventīvos pasākumu. Tas ka šīs tautības pārstāvji nemainīsies ir fakts...bet drošāku vidi padarīt ir tikai PP ziņā vismaz sjūtu ka tā ir drošāka.

  • -10
    gunča 28.11.2017, 11:34:41

    Daudzās citās Latvijas pilsētās,it sevišķi Rīgā, bīstamība ielās.parkos un pagalmos ir daudz lielāka,un neviens tajā situācijā nevaino čigānus,jo tie nav viņi,kuri to situāciju rada,bet gan tie,kuri sevi uzskata par īstiem džekiem vai krutiem pacaniem.Starp viņiem ir daudzi augstu amatpersonu dēliņi,un gadās arī meitiņas.Tikai Ventspili ir apsēduši čigāni.Parunājiet ar cilvēkiem Jelgavā un Sabilē,kur čigānu ir ļoti daudz,bet nekur viņi nav tāda problēma kā Ventspilī.Varu apgalvot,ka Ventspils ir vienīgā pilsēta valstī,kur ir čigānufobija,un tas nav normāli.Ventspils vispār izceļas ar slimīgām fobijām,un pārāk daudziem te ir deguni gaisā.Nestumjiet mākoņus,to izdarīs vējš.
    Un,ja nav loģisku pretargumentu,tad nepieminiet te kaut kādu, kaut kā aizstāvēšanu,jo neviens te neko neaizstāv,bet komentē,atbilstoši realitātei.
    Vai negribat vilkt tādas kā paralēles ar Staļina laikiem,kad tika īstenotas medības uz tautas ienaidniekiem?

  • -1
    Nah Nahs. 28.11.2017, 13:14:18

    >>gunča.
    Medības uz Novadnieku,liekas,beigušās.Vai būsi nākamais objekts?
    Nav ko tos apačus aizstāvēt.

  • -2
    gunča 28.11.2017, 13:55:34

    Gan jau Novadnieks atgriezīsies,es ceru.Tas,ka viņš ir lietas kursā par notiekošo forumā,tas ir fakts.

  • 0
    Parteigenosse 28.11.2017, 14:23:38

    gunča
    Man arī patika tā ideja par rezervātu izveidošanu.Amērikāņi ar priekš saviem indijāņiem tādus uztaisīja.Un,ja jau šodien Amērika mums tiek pasniegta kā dēmokrātijas paraugs,tad kāpēc šai ziņā nesekot viņiem?

  • -4
    gunča 29.11.2017, 09:47:02

    Es gan vairāk pa forumu vandos tad,kad galīgi nav ko darīt,un komentēju, kad "nehren ģelaķ".Tik pat labi varu ironizēt,ka čigāni lai staigā pa visu valsti,bet pārējos rezervātos.
    Ja kāds ,šeit,forumā grib risināt nopietnas problēmas,tad veltīgas cerības,jo neviens jums nedos iespēju saukt lietas īstajos vārdos,ātri vien jums paliks tikai atmiņas par savu komentāru (dzēsto).

  • -7
    inta egle 28.11.2017, 23:04:49

    Nesapratu-no kuras tautības cilvēkiem jābaidās-nu kad iziešu no mājas ar savu bērnu.

  • -3
    gunča 29.11.2017, 09:48:39

    Ne no vienas tautības nav jābaidās.Jābaidās ir no stulbiem cilvēkiem.

  • -1
    Arājs 30.11.2017, 12:35:03

    Varbūt tā?
    "Vajag plašāk pielietot nošaušanas! "(V.I.Blanks/Ūļjānoffs/Ļēņins)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: