Tā tautība bieds mūsu bērniem.

nu nu | 07.11.2017, 15:06:41 | 3146

Pašvaldības policija, ejiet ielās, patrulējiet, lai mēs un mūsu bērni justos droši. Nepietiek ar auto vizināties. Ārprāts, kas darās vakoros uz ielām.

Komentāri (177)

  • 0
    nu nu 25.11.2017, 09:41:15

    Anti Fa!! Nav fobija, ir pretīgums, lielākajai daļai viņi liekas pretīgi...viņi traucē ik uz soļa, pastaigājoties, pārdevējai strādājot....

  • 0
    gunča 25.11.2017, 10:10:27

    Taisnība jau tev ir,nu nu.Ja vēl nopietnāk,tad sērga tā ir,kuru diemžēl neiznīdēs,jo dzīvojam demokrātijā.
    Vēl nesen to tautību centos kaut kā saprast,bet pa šo īso laiku sapratu,ka gandrīz katrs no viņiem ir staigājoša nelaime pārējai sabiedrībai.

  • 0
    Barons 25.11.2017, 12:31:46

    gunč kung.
    Schicklgruber kung bij provet to problēm risinat.

  • 0
    gunča 25.11.2017, 13:10:17

    Ar provēšanu ir par maz,vajag izdarīt līdz galam.Tā pat ar to dieva izredzēto tautu,neko citu nemāk,kā tik sūdus taisīt.

  • 0
    Barons 26.11.2017, 09:52:59

    gunč kung.
    Kamdēļ nebij pabeigt lidz gal,to tavs zin un mans ar zin.Un itkā jau nav brīv to atzinig pieminet,var sākt Čekist intreseties.

  • -10
    Latvija pāri visām! 25.11.2017, 12:42:12

    Man nepatīk uzmācīgi un nošņurkuši diedelnieki neatkarīgi no tautības.
    Mana pieredze ar čigāniem ir normāla, visi man pazīstamie čakli strādā.
    Kaut kāds rasisma elements šajā problēmā ir, jo diedelējošie vai viņu apkārtklaiņojošie bērni ir izteikti tumsnēji - kādiem tas varbūt ir arī no specifiskām narkotikām.
    Valstij derētu kādu programmu čigāniem - lai mācās muzicēt, kas viņiem padodas vislabāk.

  • 0
    gunča 25.11.2017, 13:14:02

    Valsts priekš tiem čigāniem varēja izveidot stingri izolētu no pārējās sabiedrības rezervātu.Lai tur viens otram diedelē un muzicē.

  • -3
    dzives_butiba 28.11.2017, 10:18:34

    Jā gunča tu nu gan lēkā un cik pārliecinos cilvēkiem ļoti patīk sadisms.Lai tai vieta valdība beigtu spokoties ,radītu darba vietas pienācīgu algu un lai tik tiešām dzīves būtība atbilstu reklāmām un televīzija smaidošo seju solījumiem. Nevis štuko kā cilvēku vietā radīt mašīnas un visu produktus ieved no citu valstīm,Mums ir ļoti gudri ,strādīgi cilvēki (jeb kurā tautībā),bez lielām skolām un nevajag viņus iznīcinā,nonicināt,jo tas rada lielas sāpes(kuras nevar piedot),kā arī atriebību.Un kā tev patiktu ja visu laiku un visur tevi nonicina.

  • 0
    nu nu 25.11.2017, 14:18:52

    Nav te rasisms...vienkārši no viņu puses ir lielāka bezkaunība kā no balto puses!! Ja uzvestos parastie baltie kā viņi, attieksme būtu tāda pati. Bet ruberoīdi ir ārpus visas kritikas, pretekļi, sajūta tāda ka viņi uzglūn no katra stūra, man pret viņiem tiešăm ir naids...jo mans dēls no viņiem baidās, kaut viņi izčabētu..

  • 0
    krustmateflorence 25.11.2017, 14:29:46

    Lai valsts sāk cilvēka cienīgu algu maksāt Policijai,tad nebūs te vienam ,otram stulbības jāgvelž.

  • 0
    gunča 25.11.2017, 14:38:10

    Valsts nav tik bagāta kā tu,tāpēc tās algas ir tāda pašvakas.Padalies ar saviem miljoniem un beidz vienreiz pati gvelzt.Labāk nodzen lieko svaru un nemoci savu limuzīnu.

  • 0
    nu nu 25.11.2017, 17:31:11

    Fuj....pretekĺi smirdīgie!!!!!!@

  • 0
    Brīvā Latvija 26.11.2017, 09:37:10

    Valdībā arī ņemas gar čigāniem jeb t.s. "romiem"
    Saeimas deputāts Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība) rosina romus iekļaut starp kategorijām, kurām par valsts veselības apdrošināšanu papildus nebūs jāmaksā.
    http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/cilinskis-aicina-atbrivot-romus-no-valsts-veselibas-apdrosinasanas-maksajuma.a256926/
    Saeimas Sociālo lietu komisija, pirms otrā lasījuma spriežot par grupām, kuras būtu atbrīvotas no obligātās veselības apdrošināšanas iemaksām, noraidīja priekšlikumu atbrīvot no iemaksām romu tautības cilvēkus.
    http://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/deputati-negrib-atbrivot-romus-no-obligatajam-veselibas-apdrosinasanas-iemaksam.a257479/

  • 0
    aga 26.11.2017, 10:12:45

    https://www.youtube.com/watch?v=lNDIfgo7rtc

  • -9
    Latvija pāri visām! 26.11.2017, 19:21:41

    Esot tāda likumsakarība - jo lielāks naids,
    jo lielāka iespēja norauties no naida objekta...

  • -6
    dzives_butiba 27.11.2017, 09:19:48

    Nav manī dusmas ir tikai sāpes par notiekošo.iet gadi un nekas nemainās,Varbūt vajadzētu padomāt ,kāpēc tā notiek un ne tikai čigānu tautībā.Kas ir tie cilvēki kuri drīkst būt neiecietīgi un nesaudzīgi.

    Nu ko jādomā varianti.Ieskatīsimies pagātnē ko darīja ar pašu (gudrie cilvēki )sabojātajiem un neparocīgajiem cilvēkiem.Varbūt arī jāsāk vagoniņus būvēt ,nometnes.Ko lai dara ar dieva brāķiem...un kāpēc vieni var zagt un iznīcināt otri nevar...Kāpēc vieni var sist ,otri nevar pat teikt ,ka sāp...Kāpēc ,launums,meli dzīvo lepni,bet godīgs darba darītājs staigā ar ubaga tārbu...

  • 0
    gunča 27.11.2017, 11:00:24

    Vai tu gadījumā neesi tā Piltenes čīkstētāja,ar kuru negrib kontaktēt gandrīz visi Piltenes iedzīvotāji?Lasot tavus komentārus,liekas tāds apnicis repertuārs.

  • -6
    dzives_butiba 27.11.2017, 14:38:38

    Varbūt arī esmu čīkstētāja,bet nevienam ļauna nevēlu,neriebju un man rūp kas notiek.Kāpēc tu domā ka neviens ar mani nekontaktējas ,man pietiek patiešām īstu draugu,priekos un bēdās. Vienkārši nav laika,vēlēšanās citus apsmiet ,aprunāt,nonicināt.Cilvēkiem nepatīk,ja saka ,paskaties ko dari pats..kas esi tu..Ienīstu divkosību ,priekšā smaida,mugurpusē trin dunčus un tas ka tēma nemainās,tad kāds tur brīnums,dzīves būtība arī nemainās....

  • 0
    gunča 27.11.2017, 19:19:14

    Nu ja tur trin dunčus tev aiz muguras,tad uzmanies gan,jo dunča dūtiens var būt nāvējošs.

  • -2
    Dzērvene 27.11.2017, 11:17:54

    https://www.youtube.com/watch?v=pNQpuykqr0c

  • -2
    Dzērvene 27.11.2017, 11:32:58

    https://www.youtube.com/watch?v=40MaYRIFcek

  • -2
    Dzērvene 27.11.2017, 11:34:20

    https://www.youtube.com/watch?v=HZ8rCREB9wo

  • 0
    gunča 27.11.2017, 11:34:57

    Dzērvene,kurš no tiem džauriem biji tu?

  • 0
    gunča 27.11.2017, 11:40:36

    Kas attiecas uz otru https,tad tā tas varētu būt,kā stāsta tas čigāns,bet var arī nebūt,jo pēc savas pieredzēs zinu,ka pārsvarā čigāns pēc būtības un sūtības ir unikāls pasaku stāstītājs.Norunāt var tā,ka akmeņi sāks raudāt.

  • -8
    gunča 27.11.2017, 12:48:43

    Vai tik tiem policistiem šitie pasākumi nav kļuvuši par izklaidi,par ko pateikties viņi varētu vienam otram foruma dalībniekam,kurš to čigānu tēmu ir iztaisījis par par lielāko problēmu valstī.
    Bet čigānu tautības cilvēkiem es ieteikti caur čigānu (romu) biedrību Latvijā ,griezties Eiropas cilvēktiesību tiesā,par cilvēka cieņas pazemošanu par piederību noteiktai tautībai.

  • -7
    gunča 27.11.2017, 12:57:35

    Netaisos aizstāvēt ne čigānus,ne latviešus,ne krievus,bet šitas jau ir par traku.Vandās pa pilsētu un piesienas konkrētas tautības cilvēkiem.Arī es nevaru ciest daudzas viņu nacionālās īpatnības,bet ja iedziļinās citu tautību nacionālās īpatnībās,tad mežā jāmūk no izmisuma.Var padzīt vellu,var pat rupjību izspļaut,bet šitā kontrolēšana,var teikt bez pamata,tas ir par traku.

  • -7
    dzives_butiba 27.11.2017, 14:28:05

    un ko saku es.

  • 0
    Vilis Skuja 27.11.2017, 14:05:41

    Ha,gandrīz vai varētu padomāt,ka pašvaldības kruķi novērtējuši manu ieteikumu šīs tēmas sākuma daļā...
    Bet ir viena nelaime-čigāni paši iemācījušies filmēt,un kas zina,kādu rezultātu tie grib sasniegt ar savu video publicēšanu.
    Te jautājums datorspečukiem-vai ir kāds veids,kā varētu izdzēst no youtube šādus čigānu ražojumus?

  • -7
    gunča 27.11.2017, 14:13:37

    Kāpēc tos ražojumus vajadzētu izdzēst?vai tur no to čigānu puses ir kaut kas nelikumīgs vai kāda aizskarošs?

  • -8
    Anita 27.11.2017, 18:13:00

    Ja amerikāņu policisti tur Amerikā bez pamata aiztur nēģerus ,tad tas ir rasisms , bet šeit vienas tautas pārstāvjus līdzīgi terorizē, tad nekas . Ir jāaiztur un jāpārbauda tiešām pamatoti , ja ir sūdzības vai ļoti pamatotas aizdomas. Nu nav taču milzīga Ventspils ar miljonu iedzīvotāju skaitu , lai neatrastu tik tiešām vainīgus kādā nodarījumā un ,protams, apcietināt un sodīt , nevis palaist vaļā ,lai turpina darīt jaunus noziegumus.

  • -1
    Arājs 27.11.2017, 18:33:24

    To nu gan negaidīju,ka sakarīgs cilvēks-Anita-uzmetīsies čigāniem par aizstāvi.
    Ja tik tiešām pašvaldības pogainie ir sākuši tos tramdīt,tad tas ir tikai apsveicami!
    Tas ir gandrīz vai vienīgais LIKUMĪGAIS veids,kā likt tai sugai trūkties.
    Un še tev! uzrodas advokāti...

  • 0
    gunča 27.11.2017, 18:43:32

    Ko nozīmē tramdīt?

  • -5
    Anita 28.11.2017, 06:32:50

    Arāj, es neuzmetos par aizstāvi čigāniem , bet gan cilvēkiem ,kurus bez pamatota iemesla pārbauda, jo ,ja jau bija iemesls viņus apturēt , kāpēc palaida ,lai iet? Tas pats attiecas uz citiem ,kuri pēc policijas domām izskatās AIZDOMĪGI , nevaru tikai saprast ,kas ir aizdomīgs, kādam tam ir jāizskatās, to neviens nespēj formulēt . Par čigāniem varu teikt vienu, es pazīstu daudzus labus , strādīgus un godīgus šīs tautības pārstāvjus un atkārtošos, KATRĀ TAUTĪBĀ IR SAVI DEGRADĒTIE ELEMENTI. Varbūt esmu cietusi no krievu tautības cilvēka , tāpēc jau es neturu ļaunu prātu uz visiem krieviem vai gucuļiem vai haholiem utt. Vērtēsim katru cilvēku individuāli un kas ir noziedzies , to aiz restēm un viss.

  • 0
    prof.Preobraženskis. 27.11.2017, 19:25:04

    gunčam.
    Nu,tēlaini varētu salīdzināt kaut vai ar zvirbuli,kas ielidojis siena šķūnī vai kādā citā slēgtā telpā.Ja viņam neļauj nekur nolaisties un apsēsties,trenkā tā,ka pastāvīgi lidojumā,tad kas notiek pēc kāda laiciņa?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: