18.2 °C

Vējš 1.49 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Z
Z
Zinoša
Zaļumballe

Žēl, ka mūsu jaukā pilsēta neiesaistās simtgades zaļumballes norisēs. Būtu labi padejot.
https://lv100.lv/Uploads/2018/07/23/zalumballe_web.pdf

Views
3848
14.08.2018, 15:23
Cuca
pīpe

Tāda tāma šeit jau bija, bet tās aktualitāte nav mazinājusies. uzskrēju FB uz šo tekstu un pilnībā tam pievienojos.
Mazliet sakrājies, tāpēc atļaušos izteikties par elementāru lietu - kaimiņu būšanu. Šī vasara ir īpaši karsta un diemžēl bez atvērta loga 24/7 nav reāli tagad uzturēties dzīvoklī, tāpēc liels lūgums smēķētājiem, respektējiet apkārtējos iedzīvotājus, nesmēķējiet uz balkoniem un pie logiem, NU NAV TAGAD REĀLI TOS LOGUS TURĒT CIET! Ejiet ārā un tur smēķējiet, kāpēc apkārtējiem ir jācieš un jāelpo tie cigarešu dūmi??? Tiešām jau līdz kaklam, mēģinu tagad pie rokas pieķert, kurš kaimiņš tas ir, lai mēģinātu pa labam sarunāt, bet neizdodas ieraudzīt, kurš tieši tas ir! Es saprotu, ka vairums dzīvo pēc uzskata, ka, ko gribu, to daru, bet ar šo jūs kaitējat cita cilvēka veselībai, jo viņš gribot, negribot kļūst par pasīvo smēķētāju! Aizdomājieties vismaz par topošajām māmiņām un bērniem!! Lūdzu, dalāties/šērojat šo ziņu!

Views
1401
13.08.2018, 16:08
Pelēkais akmens
Karstais ūdens un "karstā ūdens cirkulācija"

Saņēmu kārtējo rēķinu no "Siltums". It kā visu laiku nepievērsu uzmanību. Maksāju, sevišķi neiedziļinājos un viss kārtībā. Karstā ūdens patēriņš (2018.g.jūlijs) pēc skaitītāja, kopā ar PVN 3.00EUR, par cikkulāciju 13.00EUR. Kas par "sviestu"?! Ir jau lasīti "Siltums " skaidrojumi, sauktu MK noteikumi, regulas u.t.t. Kāda velna pēc tad skaitītāji, ja pieskaita klāt 4x lielāku summu katru mēnesi. Un saka, ka par siltumu, karsto ūdeni maksājam mazāk!!! Lūdzu neatbildiet (Siltums) ar kārtējo atrakstīšanos par normatīviem aktiem un MK notekumiem... Neesmu ekonomists, bet gan grāmatvedis, taču man šādi maksājumi pēc patērētā ūdens šķiet vairāk kā šaubīgi. Līdzīgi kā par elektrības OIK, kas jāmaksā klāt pie patēriņa.

Views
1340
13.08.2018, 14:06
Vita Lorence-Domašus
Lūgums palīdzēt

Sveiki, lūgums palīdzēt, ir pazaudēta transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība uz Rolanda Lorenca-Domašus vārda. Iespējams izkritusi degvielas uzpildes stacijā Circle-K.

Views
1209
13.08.2018, 12:59
A
A
Aiga
Bērnu rotaļu laukums Pārventā Šķērsu ielā.

Labdien.
Vai tiešām bērnu laukumā pie Šķērsu ielas nevar nomainit segumu. Bērnu laukumina bērnu ir ļoti daudz, bet tās kaķu piečurātās smiltis un kaudzes blusas kur bērni spēlējas tiešām nav normāli..Vai normāls segums ir tikai tur kur daudz tūristu-tas ir pilsētā? Ventspils tak ir bērniem draudzīga pilsēta.

Views
565
10.08.2018, 15:56
P
P
peliite
Volejbols

Sveiki!
Interesē vai Ventspilī notiek volejbola treniņi amatieriem iekštelpās vai laukā???jauktās komandās vai arī dāmu?
Kur meklēt informāciju?
Paldies...

Views
342
09.08.2018, 16:18
Pēdējās komentētās

Autobuss, kas izpildīja reisu 19.06.2026 plkst.16 no Rīgas SAO, b…

Pirms 7 stundām

Kā jau iepriekš informējām, apstāšanās maršruta vidū nav atkarīga…

Pirms 7 stundām

Ostas ielā visas 3 WC kabīnes strādā. Īslaicīgi bija slēgtas 2 k…

Pirms 10 stundām