Vējš 4.64 m/s
Jau labu laiku māc šaubas par kovit tēmu.. un šodien lasot LETA publikāciju, tiešām liek aizdomāties, ko ar mums dara , kas pie varas-kur patiesība , kur meli????
(LETA) ;""“Šodien – maskas, rīt – vakcīnas, parīt – mikročipi.” Protestē pret sejas masku nēsāšanu, obligātu vakcināciju un “čipizāciju”
Un šī informācija jau labu laiku izskan šur tur; bez mazākā smaida saprotu, ka tā būs... bet par ko vēlas pārvērt mūs? Pilnīgai varas pakļautībai, atņemt cilvēka statusu?
KAS AIZ VISA TĀ STĀV????
Šorīt ziņās stāstija ka atsevišķās pilsētās maznodrošinātajiem būs iespēja saņemt maskas 30 gab. mēnesī vienreizējās, ja nemaldos Jelgavā, un vairākas reizes lietojamās citā skaitā kādā citā pilsētā. Nepiefiksēju, bet tika nosauktas kādas 3-4 pilsētas. Nez, mūsu pilsētā maznodrošinātiem arī būs šāda iespēja?
Eu kas Ventspils tv galīgi ciet aizgājuši??? Kapēc ReTv kanālā raidījums Skats no Ventspils ir tikai Krieviski???? Jūs normāli esat?? Tas taču kronis visam ar to krievu valodu pat ventspils ziņas vairs latviski nevar paskatīties!!!!!!
Ņemot vērā to, ka Ventspils brīvostas pārvalde izsolē ir nolēmusi pārdot mantu, par kuru šobrīd noris procedūra tās atzīšanai par valsts aizsargājamu kultūras pieminekli, kā arī izsoles noteikumos iekļauto nosacījumu objekta pircējam izvest mantu no vēsturiskajām Ventspils ostas darbnīcām un smēdes ēkas viena mēneša laikā no pirkuma līguma noslēgšanas dienas, Ventspils pilsētas domes ieskatā šādas Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils brīvostas valdes darbības rezultātā tiks iznīcināts objekts ar kultūrvēsturisku vērtību jeb iznīcināta vēsturisko Ventspils ostas darbnīcu un tajās esošo iekārtu, kā industriālā mantojuma kompleksa objekta vienotība, būtiski mazinot visa objekta autentiskumu un graujot tā kultūrvēsturisko vērtību.
Runa iet par šo rakstu TVNETa
https://www.tvnet.lv/7057518/ar-maskam-grib-iznidet-latvijas-tautu-covid-19-nepastav-kadas-sazverestibas-teorijas-izplata-ventas-balss
Vai tiešām tā ir, kā rakstīts rakstā vai arī atkal kaut kas izdomāts/ nocitēts bez konteksta? Vai Ventasballs izplata nepārbaudītu informāciju?
Šitais kantoris ( citādi nevaru nosaukt) tur pie sevis darbā zagļus. Gaidīju paku no Anglijas pacietīgi, lai gan vienmēr atnāca nedēļas laikā. Kad jau bija piegriezies, rakstītju sūtītājam, atbildē dabūju visu izsekošanu, paku esmu dabūjis septembra sākumā, man arī atsūtīja tipa parakstu, kas nav mans paraksts, un tātad kurjers ievilcis nāsīs paku 200 eiro vērtībā. Feins biznesiņš, ne?
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .