Pote itkā pret covid 19

Tārps | 17.01.2021, 11:13:44 | 1097

Kur tad ir attīstība,potēties 21 gs.ar adatu un šprici?Kur tas ir redzēts?Mēs ko esam kaut kādi aborigēni,vai arī mērkaķi uz ko izmēğina medikamentus.Tagad jau vakcīnes iešauj.

Komentāri (9)

  • -1
    Nah Nahs XIII 17.01.2021, 11:45:26

    Skaties,ka tev pašam neiešauj.Ar flinti pēcpusē.Rupo sāli ar sakapātiem cūku sariem.

  • -12
    Tārps 17.01.2021, 12:30:51

    nu Tu,nax nax gan esi gudrs.....
    Kur tādi dauņi rodas?

  • -2
    Pilsēta 17.01.2021, 13:17:18

    Varētu padomāt, ka nelasi internetā zinošos cilvēkus.
    Šī ir pēdēja vakcīna ar mikročipu pēc kuras ar 5G palīdzību varēs regulēt slimības cilvēka organismā. Tiem kuri nepiedalās balsošanā šogad būs gripa un caureja, bet tiem kuri nemaksā nodokļus un čurās sētmalā visu gadu būs STS. Un tā tālāk un tā tālāk.
    Runā, ka varēs translēt VB un Rimi reklāmas tieši smadzenēs, bet tas tikai projektā sākot ar nākam gadu. Tur vēl Bils Geits ar Kariņu nav saskaņojis visus papīrus.

  • -3
    Alberts koks 18.01.2021, 09:43:57

    Beidzot parādās arī zinātnieciskas publikācijas...
    Citādi Raitums ar Kurzemnieku tik kautko ne pa tēmu vervelē un kuļ gaisu.

  • -12
    .Guntis6060. 17.01.2021, 17:36:48

    Mērkķi tevi dupsī sennju paņēma.Lepojies ar to ? Tas labi

  • -6
    Soross 17.01.2021, 19:17:36

    Es kategoriski noliedzu to, ka es kādu taisītos čipot vārīgā vietā ar rupjo sāli un sakapātiem cūku sariem!

  • -3
    Latvija pāri visām! 18.01.2021, 11:49:36

    Protams, ka šis ir izmēģinājuma periods -
    bezmaksas priekš farmācijas industrijas un mediju izraisītu baiļu motivēts.
    Tāpēc arī neiespringst - pieciem špricē no viena iepakojuma. Viss pa fikso.
    Jo par tās suslas iedarbību pagaidām nav zināms gandrīz nekas,
    izņemot ka daži pēc tās lietošanas 'atstiepj kājas.'

  • -4
    keda 18.01.2021, 12:08:15

    Lai kā man simpotizē Pilsētas kunga versija, sagribējās tomēr biš nopietnības.
    Tātad. Koronavīruss kā tāds nav nekas unikāls, tāpēc farmācijas kompānijām jau ir tādās kā sagataves, kas, protams, tagad bija jāpiedzen konkrētam vīrusam. Tieši tāpēc rezultāti varēja būt ātrāk, nekā strādājot pie kaut ka pavisam jauna. Skaidrs, ka lieli ražotāji ir nosacīti gatavi dažādām kataklizmām un visbiežāk nesāk darbu no nulles.
    Pie covid-19 šprices sāka strādāt jau pagājušā gada janvārī, tā kā teikt, ka nekas nav zināms par iedarbību ir pilnīgs stulbums. Tas, ka kāds no mums to nejēdz, nenozīmē, ka nejēdz neviens. Esmu pat ļoti pārliecināts, ka arī dzenoties pēc naudas, šīs kompānijas neies laist apritē pilnīgi nepārbaudītu un nedrošu serumu. Protams, ja gribas celt paniku, to var darīt par jebko.

  • -4
    Latvija pāri visām! 18.01.2021, 12:34:55

    Secinājums - pagaidām nav zināms GANDRĪZ nekas,
    radās, izlasot atbildes par c-19 vakcīnu kādā aktuālā oficiālā mājaslapā.
    Atbildes visnotaļ atgādināja pasaku par tēmu - "aizej tur - nezin kur, atnes to - nezin ko.":)
    Varam teikt arī tā -
    par to iedarbību pagaidām MAZ KAS ir zināms.:)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: