Bespriğels

Tārps | 19.01.2021, 11:45:49 | 1889

Tad jau sanāk,ka cilvēks ejot ar kājām,nedrīkst balsot mašīnu lai tiktu tālāk,jo tā automātiski skaitās pulcēšanās,lai tik stopī ziemā ar kājām un salā salst nost,tā tas sanāk.Un ja kas notiks norakstīs uz covid 19.Paklausieties kaut kādai loğikai arī ir jābūt...

Komentāri (31)

  • -9
    Tārps 19.01.2021, 11:48:49

    Un interesanti,braucot ar transportu,autobusiem,starppilsētas autobusiem,tā nav pulcēšanās vai ne,bet braucot ar privāto auto ir pulcēšanās.Jums nešķiet,ka esat pārkāpuši cilvēku privāto sektoru

  • -10
    sranskis 19.01.2021, 12:15:58

    Viņiem nekas nešķiet! Viņiem galvenais pašlaik uztaisīt vakcinācijas biroju, lai varētu apgūt līdzekļus, jo minisrijas birokrāti ar to netiek galā! Varbūt vienkārši neprot vai negrib tikt galā!

  • -5
    Nif nifs 19.01.2021, 11:55:00

    Ja tev gadās ķibele ar auto un paliec ziemas salā ar neatbilstošu apģērbu uz ielas vai ceļa, tevi arī mājās aizvest neviens nedrīkst,,,

  • -9
    A.n.i.t.a 19.01.2021, 13:18:00

    Es arī nevaru saprast , kā tas var būt, autobusos var braukt cilvēki no dažādām mājsaimniecībām , bet es savā mašīnā nedrīkstu paņemt kaiminu vai paziņu? Vai nevar būt ,ka vīruss ir bojājis smadzenes mūsu varas vīriem? Kā saka, jo dziļāk mežā ,jo vairāk malkas.... jo tālāk ar tiem ierobežojumiem , jo trakāk.

  • -9
    keda 19.01.2021, 13:23:03

    Anita, tu ļoti daudz ko nesaproti, kā var nojaust no ierakstiem, un tici man, tas nav arguments, lai kaut ko pieņemtu vai nepieņemtu!
    Ja tas tavs kaimiņš kaut kur dodas darba vajadzībās, tu vari viņu paņemt, aizvest un atvest!

  • -7
    A.n.i.t.a 19.01.2021, 14:45:14

    Kedas kungs jeb kundze, es nu gan saprotu visu , saprotu ,ka tagad ir radies tāds labs iemesls,ko nosauca par covid-19,lai arvien vairāk pierādītu ,ka valdošie var ar vienu mājienu padarīt normālu cilvēku dzīvi par murgu.Viņu idejas ir apbrīnojamas, kā nāk ierobežojums tā kaut kas prātam neaptverams, bet kas pats trakākais - neviena no viņu idejām nestrādā , kā paliek sliktāk tā arī turpinās. Kur ir loģisks skaidrojums tam??? Nu, austrumu gudrais, paskaidro!!!

  • -9
    sranskis 19.01.2021, 14:53:20

    Anita, kā Jūs nesaprotat? Tā tam ir jābut un viss! Palasiet par lielo restartu un būs skaidrs, ka tā tam būs būt un pārfrāzejot slaveno teicienu- protestē vai nē, bet būs tā kā jābūt! Oriģinālā- golosui, ņe golosui, vsjo ravno polučiš gui (putina)!

  • -3
    keda 20.01.2021, 10:54:34

    Anita, neviens ierobežojums nestrādā tikai no tā pieņemšanas! Ja tos neievēro, var uzskatīt, ka tādu nemaz nav. To tiešām ir tik grūti saprast? Un ar to arī atšķiras lielas nācijas no citām, ka grūtā brīdī tās kļūst vienotas, nevis tikai uztraucas par savu labumu un ērtībām. Šis nav parasts laiks un arī lēmumiem, rīcībai ir jābūt citādākai, to tiešām nav iespējams saprast?

  • -8
    keda 19.01.2021, 13:21:33

    Jums, antikovidistiem, vienlaicīgi tiek dota pavēle čīkstēt par šādu vai tādu problēmu? Kaut kāds lielais brālis jūs jau tā vienoti vada, jo šī tēma tagad tiek cilāta daudz un dikti un tikai negatīvā tonī, lai gan rakstītas tiek pilnīgas muļķības. Lai gan neparsteidz - jau no kovidēras sākuma bija tikai kliegšanas un bezgalīga jautāšana, negaidot un negribot dzirdēt atbildes. Tikai spiežam uz emocijām.
    #vissirslikti

  • -3
    .Barons.. 19.01.2021, 15:06:10

    ked kundz.
    Es gribet teikt,ka manam pret Jūs Persōn ir diu veid attieksm,le zinat.
    Es gribet pe Jūs rakstito likt vien Īkšķ uz augkš,aiz to,ka Jūs makten nopieten attiekties pret Covid Vīruss.
    Aber ir vien oter Liet.Es ne varet saprast,aiz ko Jūs tig iilg laik kalpot pac pe TO Liel Brāl,ko pa Puz Pundur ir saukat?Vai ne apdomat,ka viņ valdišan Laik iet uz to Beig puss?

  • -5
    keda 20.01.2021, 10:51:02

    Barononkul, es nez, kas pie teus kalpo vai kam tu pac kalpo, bet es strāda darba un neko nekalpo. Varbūt tev i problēm a to okulār, vaig dūšīgāk patīrīt, lai labāk vis i saredzams, m?

  • -2
    .Barons.. 20.01.2021, 15:41:12

    ked kundz
    Manam to ir brang lab zinat,ka Jūs ir strādat.Tig to Jautajum ir-pie ko?
    Es ne gribet ticcet,ka vien Žurnālist,ko māk lab rakstit (vizmaz pa Sport,le zinat),nevaret atrast vien ontlig Darb kur cittur,ko nav saistit ar to atstādinat Deputāt.Jums vaidziks abdomat,ka to Perzōn kadreiz bus būt "kirdik",un ko ta bus Jums darit?Ne vien godig press izdevum Redakcij ne bus pieņemt tād,ko ir sašmucejies pie vecc Komūnist Funkcijonār,le zinat.

  • -18
    Latvija pāri visām! 19.01.2021, 13:47:52

    Kedam visur rēgojas organizēti antikovidisti ( un daudzi kurzemnieki:).

    Vajadzētu jau tā kā sākt saprast,
    ja kovidiņu valdības
    (aiz kuras tiešām stāv "lielais brālis" - Pasaules veselības organizācija WHO un tās īpašnieki) uzspiestie
    c-19 aizliegumi ir vienlīdz stulbi un neloģiski,
    tas izsauc normāli domājošu cilvēku gandrīz simetriskas iebildes...

  • -19
    Latvija pāri visām! 19.01.2021, 14:02:19

    negaidot un negribot dzirdēt atbildes.
    ----
    Kedam pašam Lielam brālim paklausīga iztapoņas attieksme.
    Ja valdošås kliķes aizliegumi ir kārtīgas šizofrēnijas līmenī
    (neviens nevar noliegt ka pat ar šizofrēniju slimam cilvēkam var piemist sava iekšējā rīcības loģika),
    tad arī tās atbildes ir atbilstošā līmenī.
    Vienmēr var uzmurgot "tas var inficēt to" shēmas, un to uzspiešana atkarīga vien no tā, ka šie kontrolē policiju.
    To, ka varturi var rīkoties pilnīgi absurdi, un rezultātā sabiedrība var tikt pakļauta masu psihozei,
    vēsture apliecina ne reizi vien.
    Arī atmuldēties politiķi vienmēr ir pratuši.

  • -6
    Partijas Biedrs 19.01.2021, 16:37:25

    Vai nevarētu būt tā,ka šādi "stopētāji" veicina vīrusa izplatīšanos?
    Pirms izsakāt savu sašutumu,apdomājiet!

  • -3
    Alberts koks 19.01.2021, 16:44:22

    Jā, interesanti, ka dzēš tēmu kaut tajā pat nekas prettiesisks nebija. Par Covid te var bļauri izteikties aģitēt uz nebēdu viss legāli. Bet ja piedāvā padiskutēt par pilsētas attīstību, par privātā biznesa sektoru - tēmu dzēš.
    Baigā, vārda tiešā nozīmē, pilsēta ar rītdienu... :(

  • -5
    sranskis 19.01.2021, 16:51:13

    Kāds tur privātais sektors! Kad pats bija pie siles vai tai pietuvināts, tad viss bija kārtībā!

  • -1
    reku 19.01.2021, 17:04:22

    >>Alberts koks
    Varbūt labi neatceros,bet,šķiet,tā uzņēmēja sieva kādreiz bija Lemberga sekretāre?

  • -3
    sranskis 19.01.2021, 17:09:04

    Spiežot pēc pieejamās ienākumu deklarācijas, šim uzņemējam nekad par ienākumiem nav bijis vajadzību sūdzēties!

  • -15
    Latvija pāri visām! 19.01.2021, 17:49:56

    Kā Alberts koks var būt tik neapzinīgs un briesmīgas pandēmijas laikā domāt par tik prastām lietām kā pilsētas attīstība un privātā biznesa sektors?
    Tādas diskusijas veicinātu vīrusa izplatību,
    tāpēc noteikti ierobežojamas un aizliedzamas.

  • -7
    Tārps 20.01.2021, 00:30:33

    Nu protams,pandēmijas laikā,vienīgais ko Tu drīksti ir ,
    AIZSIEN SEV MUTI
    Un sēdi mājās,
    un ja paveicās,tad darbu zaudējis,nosprāgsti badā

  • 0
    nomaļnieks 20.01.2021, 08:39:14

    Lai varētu ņemt štopētājus, jāatceļ norma, ka nedrīkst pārvadāt cilvēkus kravas kastē, vai bagāžniekā.

  • -1
    rudens 20.01.2021, 11:07:52

    Dzīvojam laukos. Lai aizvestu 1.grupas invalīdu uz pilsētu pie ārsta, lūdzu kaimiņu vai radu palīdzību. Tagad nevar lūgt - sods. Pat dodoties uz trīs kilometrus attālo ciema veikalu putenī vai lietū, mans kaimiņš mani uzņemt nedrīkst - sods. Vislielākā iespēja inficēties ir sabiedriskajā transportā. Man jau līdz tam autobusam arī ir jāaizved ... Nu ko dabiskā atlase...

  • -6
    keda 20.01.2021, 15:34:46

    Neticu, ka šādā situācijā kāds tiktu sodīts.Bet, protams, iemesls pačīkstēt ir

  • -7
    Latvija pāri visām! 20.01.2021, 11:41:21

    Nekad agrāk nav redzēta tāda valsts policijas aktivitāte kā tagad,
    šo cilvēku cieņu un brīvību pārkāpjošo aizliegumu laikā. Kā tādi režīma pakalpiņi.
    V-pilī mierlaikos šo klātbūtne tik pat kā nebija jūtāma, izņemot kā krist uz nerviem šoferiem.
    Bija paslēpušies aiz municipāļu platajām mugurām,
    kuri nodrošināja sabiedrisko kārtību.

  • -7
    A.n.i.t.a 20.01.2021, 13:56:57

    Mūsu valsts vadītāju labā roka nezin ko dara kreisā , lēmumi par aizliegumiem aplami- autobusos var braukt, kaimiņa mašīnā nevar, pārtiku veikalā var pirkt, pannu katlu vai vēl ko citu nevar, dienā var ,darbdienu naktīs var staigāt apkārt, brīvdienu naktīs nevar- secinājums-vīruss mīt kaimiņa auto,uz pannām,katliem u.c. un tieši brīvdienu naktīs vīruss aktivizējas. vai pašiem smiekli nenāk?

  • -6
    Latvija pāri visām! 20.01.2021, 15:23:22

    Vai tas nevarētu būt varnešu apzināts dresūras eksperiments ar iedzīvotāju psiholoģisko iebaidīšanu un rezultātā pakļaušanu?

    Uzskatīt šos par pilnīgiem stulbeņiem tāpat vien būtu grūtāk,
    zinot kādas shēmas šie prot sabīdīt,
    lai paši nopelnītu.

  • -1
    Krišs Daugulis 20.01.2021, 16:26:25

    Kāds zin, vai kurpjšņores var nopirkt?

  • -2
    sranskis 20.01.2021, 16:54:03

    Internetveikalos var!

  • -2
    Vilis Skuja XVI 20.01.2021, 17:54:26

    Redz,kur labi niša biznesā!
    Apavi novalkāti un izmesti,bet puslīdz labas šņores saglabājušās.
    Kādas krāsas un garuma vajag?
    Nosauciet savu cenu.

  • -2
    Krišs Daugulis 21.01.2021, 10:13:54

    sranskis
    Internetveikalos var!
    Nevar gan
    Vilis Skuja XVI
    110cm, 2mm, tumši brūnas, vēlams vaskotas

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: