21 °C

Vējš 4.67 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Maikls Girgensons
McDonalds un Ivčiks

Labdien, esmu liels Lemberga fans, bet nesaprotu, kāpēc vēl nav McDonalds??? Ja es būtu tāds oligarhs, te jau būtu 10! Un vēl, manam draugam Ivčikam joprojām smadzenēs ir problēma. Prasījām Lembergam stipendiju, a šis neko! Pizģets vai nē? Ko jūs domājat par šito?!?

Views
712
08.12.2020, 06:51
K
K
krustmateflorence
man žēl, to Kurekss-puišu!

kā man ziņo mani agēnti, tad bēdu lietas notiek atkal slavenajā Kurekssā.
Firma iegādājusies pa miljoniem ļoti dārgu tehniku, bet strādnieki, ir kaut ko salauzuši no tās.
Skāde liela, tagad daļai Kurekss puišu izrakstīta ceļazīme uz visiem laikiem.
Jaunais priekšnieks Raimonds ,esot ļoti bargs vadītājs,tādēļ bez lielas strādnieku atlaišana, nu atkal neiztikt.
Redz kā ir, ka neprot miljonus pareizā virzienā novirzīt.
Man ļoti jūs žēl Kurekss puiši, pat ļoti.

Views
2614
07.12.2020, 21:21
Piciš
Lemberga video preses konferences

Kas tad tā ir par preses konferenci, kurā nepiedalās neviens īsts žurnālists? Aizkadra mertena un mirvis ir žurnālisti? Kāpēc vispār viņi neviens nestādas priekšā un nerādās kamerās?

Views
455
07.12.2020, 19:02
Skaidre
Vai tiešām cilvēki aptrakuši!????

Kas tur sestdien pie tās egles notika!? Nopietni bija tā, ka tūkstotis ap egli grūstījās!? Ikdienā liekas, ka Ventspilnieki diez gan apzinīgi uz šiem ierobežojumiem, bet klausoties radio radās sajūta, ka visi traki palikuši dēļ tās pandēmijas!!!

Views
1756
06.12.2020, 23:16
peace
Mazā lokā pie eglītes

Sveicu ar otro adventi! Otrā advente ir par izlīgšanu un piedošanu, es piedodu visiem, kas šogad izturējās bezatbildīgi pret ierobežojumiem savas augstprātības dēļ! Aicinu padomāt pie svecītes par savu uzvedību, neuzticību valstij un medicīnas personālam, kas sviedros rūpējas par saslimušo cilvēku dzīvību un veselību.

Atcerēsimies, ka līdz 11. janvārim ir jāturpina ievērot drošības pasākumi un ierobežojumi. Svētki šogad būs jāsvin vienas mājsaimniecības ietvaros, iedrošinu arī apmeklēt vientuļos cilvēkus ievērojot ievērojot 2+2 principu.

Gaišu svētku periodu!

Views
505
06.12.2020, 21:03
A
A
AN
Vai Ventspilī arī turpmāk būs profesionālais futbols?

Saistībā ar rakstu par to, ka FK Ventspils varētu nākties meklēt jaunu prezidentu un iespējams īpašniekus.

Vai izdosies tos atrast?

Un globālais jautājums ir - vai Ventspilī arī turpmāk būs profesionālais futbols? Piramīda, kuras virsotnē būtu neamatieru komanda?

Vai klubu varētu pārņemt tie, kuri kritizēja (daži - maigākā formā, citi - nepārvaramā opozīcijā) Šišhanovu, - J.Žigajevs, N.Dišlovs, G.Šenfelds, J.Vaiktus, A.Jefimovs, A.Čikiņovs, P.Neimanis?

Domājams, ka Šišhanovam klubs tomēr būs jāpamet. Jautājums nav par viņu, bet gan par futbolu pilsētā.

Skaidrs ir viens: vietējās ostas saikne ar vietējo futbolu laikam paliks pagātnē.

Views
1362
06.12.2020, 08:21
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 17 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 17 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 17 stundām