Vējš 4.78 m/s
Lai nesabojātu svētku prieku sev pašai, esmu nolēmusi aizlidot , jo redzu šai valstī , ar katru dienu tiek ierobežotas cilvēka tiesības.
Jau rīt, atkal jauni ierobežojumi stāsies spēkā, kas personīgi man ļoti traucē, un ir nepieņemami ,un manuprāt nekam īsti nederīgi.
Tas nav normāli , ja svētku dienās un brīvdienās , es un mani padotie , nevar brīvi ne iepirkties ko grib, ne brīvi nokārtot savas lietas.
Kas tie pa svētkiem, ja es nevaru brīvi tos svinēt , kā pati gribu un kur gribu.
Lai nu tagad pilsētas mērs ataisno reiz teiktos vārdus. ka Ventspils ir valsts -valstī.
Mīļus svētkus vēlu visiem ,kuri nevar aizlidot un nosvinēt citur.
Varbūt Ventas Balss varētu kaut kā ierobežot liekamo sludinājumu skaitu,piemēram dienā,vienu vai divus,tas nav normāli ka atver sludinājumu sadaļu un tur tikai vai nu sausa malka,vai Gonzales kundze ar aizdevumu apmierinās 72 stundas.
Kurš plāno braukt 12.12.20 un 20.12.20 uz protestiem? Ir kāds?
Jums lēnām atņem jūsu brīvību... :(
Cik stulbam ir jābūt cilvēkam, lai protestētu pret piespiedu vakcīnām, kuras nepastāv un nepastāvēs.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/covid-19-vakcinacijas-plans-ir-gatavs-ierobezojumus-prognoze-visu-nakamo-gadu.a385052/
Like, what? xddd
Nedēļu atpakaļ t.s. pilsētas mērs pulcēja lielajā laukumā bērnus, ģimenes uz Ziemassvētku egles iedegšanu, uzrunāja bērnus no tuva attāluma, nelietojot sejas masku.
Regulāri un precīzāk pāris nedēļas atpakaļ t.s. laikraksta"VB" redaktore Mertena aicināja bērnus un jauniešus nelietot sejas maskas, pretoties piesardzības pasākumiem.
Bezatbildības pirmais rezultāts ir tāds, kā no šodienas 08.12.20. b/d "Rūķītis" slēgtas jau trīs grupiņas.
Par iepriekš minētajām pilsētas bezatbildīgi personu rīcību Valsts policijā uzsākts pārbaudes procesā.
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .