21.3 °C

Vējš 4.64 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
I
I
Intatalsi
Palīdziet!

Kā varu internetā lasīt iepriekšējo mēnešu VB?

Views
1375
02.09.2020, 22:15
S
S
skābais
Minimālā alga (?!)7

Uz šo brīdi Latvijā minimālā alga ir 430 eiro bruto, 356 eiro neto. Tāds ir likums!
Bet kāpēc vēl daudzi saņem par savu (oficiālo!) darbu uz rokām (neto) tikai 180, 200, 250 eiro mēnesī ? Vai likums nav domāts visiem darba devējiem ?

Views
1815
01.09.2020, 10:15
Adžiks
Autobusi

Vēlos sūdzēties par SIA Ventspils reiss pārvadātāju jauno “perfekto” autobusu sarakstu!!!! Kas tas par stulbumu ka darba dienās nav iespējams tikt mājās no darba aprūpes namā Selga par cik darbs lidz 21:00 un brivdienas nav iespejams tikt uz darbu kad darbs sākas 7:00 ???? Kad šis stulbums tiks labots un novērsts????

Views
2014
31.08.2020, 21:12
Eeeeeeeeee
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Normāli nav, ka cilvēki kakā pie laiviņām! Fuj!

Views
1705
25.08.2020, 14:11
A.n.i.t.a
Priekšlaicīgā pensionēšanās

Šodien nācās painteresēties par iespēju priekšlaicīgi pensionēties.Iespēja ir , bet pensija būs tikai 50% apmērā un ne tikai līdz vecuma pensijas pienākšanai,bet uz mūžu, tātad valsts uz tā atkal "uzvārīsies".Cik atceros,agrāk arī priekšlaicīgā pensija bija 50% ,bet kad pienāca vecuma pensijas laiks ,pensija tika izmaksāja pilnā apmērā.Gudra mums tā valdība, neko neteiksi

Views
1368
15.08.2020, 05:07
Suņdeskaul+
Ūdekas Izklaides

Diezgan reti iegriežos šeit, forumā, bet ikreiz kad šeit esmu, forumā var lasīt dažādus jautājumus / kritiku veltītu SIA ''Ūdeka''. Cik saprotu, tad daudziem Ventspils iedzīvotājiem šī kompānija ir sagādājusi ne mazums galvassāpes, tādēļ gribu padalīties arī ar savu. Šajā piektdienā nolēmām ar sievu un bērniem doties uz kempingu, kas atrodas krietnu gabalu ārpus Ventspils. Pirmo izbrīnu radīja jau oranžais Ūdekas dienesta auto (VW transporters ar kuvazu aizmugurē), nodomājām, mazums, izsaukums uz 70km attālo vietu.. Bet nē! Šamējie uzfīrējuši krietnu uzņēmuma ballīti ap 40 cilvēku. Tas tad būtu nieks, ja vien Jūs, Ūdeka, mācētu pālī uzvesties normāli!! Visu nakti mūzika skaļa kā nakstklubā, pārdzerti ģīmji un bļaušana, vemšana, citu telšu apgāšana... Sakiet, Ūdekas pārstāvji, vai šādi rīkoties ir jums pieņemami? Cilvēki izbraukuši pie dabas, grib atpūsties, bet jūs uztaisat nekārtīgu pritonu! Žēl kempinga saimniekus, kuriem aiz jums bija jāsavāc vairums jūsu atstāto mēslu! CŪKAS!

Views
1864
14.08.2020, 13:57
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 18 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 19 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 19 stundām