20 °C

Vējš 4.34 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Eeeeeeeeee
S.O.S

Labdien! Lūgums palīdzēt! Meklēju vakardienu! Varbūt kāds ir manījis? Pēdējo reizi redzēta vakar ap pulkstens 14:00!

Views
924
11.03.2021, 07:51
Vilma.
Lūgums palīdzet !

Es lūdzu zinošos lidzcilvekus uzrakstīt un ieteikt kādu, varbut vairākus meisterus kas privati nejau dārgā servisā šai epidēmijas klusuma laikā varētu saglābt mašīnu jo par jaunu paslaik nevaru domāt. Vaidzīgs meisters kas var sametināt un izņemt dažus rūsas caurumus no virsbūves sāniem un aizmuguri un nokrāsot lai apskate nepiekasās. Ne ļoti dārgi. Izsmējējus un stulbu padomu devejus ludzu te nerakstīt. Jau iepriekš pateicos pa padomiem!

Views
1836
10.03.2021, 19:34
R
R
RinisZ
mūs kontrolēs rīgas reketieri

Brīvostas pārvaldi tagad vada bijušais apsargs no Rīgas ostas. Tā kā osta noteikti nav viņa stiprā puse un tur viss lēnām iet uz grunti, tagad puiši no kuģiem ir pārkvalificēti par apsargiem un brīvosta ir iecerējusi parūpēties par ventspilnieku drošību Bordāna izpratnē, tā teikt, tagad mēs no Rīgas jūs tur pieskatīsim. Mazais pilsētas apvērsums, es teiktu. Nepietiek, ka tie alkatīgie rukši mums ostu atņem, sāks vēl iedzīvotājiem uzbrukt.

Views
1234
08.03.2021, 17:29
M
M
madam
Rūķītis PII

Labdien!
Vēlos uzrunāt bd Rūķītis vadību un Ventspils Izglītības pārvaldi un lūgt sniegt paskaidrojumus bērnu vecākiem, kāpēc tiek atlaista no darba skolotāja pēc pirmā nostrādātā mēneša, ja skolotāja ir jauna, sirsnīga un izpilda visus savus darba pienākumus, bērni viņai ir pieķērušies un iemīļojuši. Tagad mazākajiem dārziņa audzēkņiem tiek kārtējo reizi atņemta jauka un kompetenta skolotāja, un tiks meklēta cita. Šī ir jau otrā skolotāja, kas tiek nomainīta kopš septembra. Uzskatās, ka no pii Rūķīša vadības un dažu vecāku puses tiek izvērsts nepamatots mobings pret jaunajām darbiniecēm.
Lūdzam no vecāku puses sniegt paskaidrojumu, kāpēc vecākiem pasaka tikai, ka trešdien būs skolotājas pēdējā darba diena. Pretējā gadījumā griezīsimies IzM ar lūgumu veikt pārbaudi Pii Rūķītis pēc būtības.

Views
1592
05.03.2021, 13:20
Vairus
Ventspils Siltums 2020 Finanšu rezultāti

No 2017.gada 1.marta tiek piemērots 54,9 eur/mwh.

2020.g Q1 ir saražoti 59,4GWh, realizētas 52,2GWh (13,7% ir zudumi, naudiskā vērtība +/- 260 000 euro Q1). Salidzinājumā ar 2018.g. Q1 identisks siltumenerģijas zudums. Naudas plūsmas pārpalikums 900 000euro, 2019.gadā 875 000 eiro. Vai ir investīciju plāns zudumu samazināšanai?

Kam krāj to naudu, pieņemot ka Finanšu direktors saprot, kas ir pašreizējā neto vērtība naudas plūsmai? Vidēji uz realizēto MWh naudas plūsmas pārpalikums nemaz nav bijis nebūtisks - 16,8eur/mwh. Vidēji uz ventspilnieku mājsaimniecību viena gada laikā 70eiro.

Kad tiek plānots samazināt tarifu? Un kad būs pieejami pārskata rezultāti?

Views
642
03.03.2021, 11:11
Е
Е
еs
"Ir laiks šo drūmo Ventspils lapaspusi pāršķirt"

Autors: Elvis Binders-Čoders
Datums: 22.02.2021.
Avots: Facebook.

"Ventspilnieka viedoklis

Ventspilī šodien bija skaista diena, bet ne tikai tāpēc, ka aiz loga spīdēja saule un bija pirmās pavasara pazīmes, bet gan tāpēc, ka šodien Rīgā tika nolasīts simbolisks spriedums, kas ir saistošs ne tikai pretī tiesnesei sēdošajam, bet ikvienam ventspilniekam. Lai arī tā ir tikai pirmā instance, bet šis spriedums ir tik simbolisks. Kādam ventspilniekam šāda ziņa nāk ar bēdām, kādam ar bailēm un sajūtu, ka līdz šim nodrošinātā finansiāli labākā dzīve tagad kļūst apdraudēta, bet kādam (man) ar prieku. Un prieks ne tik daudz par to, ka šim personāžam tiks liegta iespēja redzēt skaisto pavasari brīvībā, bet gan par to, ka līdz ar šo spriedumu ir atgriezusies ticība labajam un ticība tiesiskumam. Ar šo lēmumu ir atgriezusies ticība tam, ka mūsu valsts nav kabata, kurā savtīgi iegrābties. ..."

Views
2068
03.03.2021, 10:53
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 14 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 15 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 15 stundām