Dīvainie uzskati

Riebeklis | 08.04.2021, 20:09:07 | 394

Lasot komentārus,par sētnieku.Man nāk domas,ka daudzi nesaprot vārdam STUKAČS,jēgu.Tad sanāk tā,Viennalga ko mēs ieraugam,mēs mierīgi ejam garām,un aizmirstam,lai tikai dieva dēļ nekļūstam par stukačiem.Labāk taču ir dzīvot pēc principa,viss un par visu ir p***j.Vai ne?Debīlisms.

Komentāri (8)

 • -5
  Riebeklis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Un ja uz tiem stikliem būtu savainojušies bērni,vai arī jūsu bērni,tuvinieki?Gribētu redzēt kādu dziesmu jūs tad dziedātu.

 • -4
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Nu tad ko, esat gatavi saviem bērniem grūst to indi ik pēc pusgadiņa, ko?
  https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/eiropas-cilvektiesibu-tiesa-valstim-ir-tiesibas-pieprasit-bernu-vakcinaciju.a399811/
  Bērniem vispār viņš nav praktiski bīstams, tāpat kā lielākajai daļai vispār...

 • -4
  visvaldisbalamute Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  nebija domāts šinī tēmā, upsss. Atvainojos.

 • -3
  Ardis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  A, kas tev, mute aizlīmēta, ka nevari pieiet klāt sētniekam un pateikt pa taisno?
  Labāk klusiņām sēdēt krūmos un dračīt kulakā un smērēt matos, gaidot atbildi uz savu postu?!

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Es joprojām uzskatu, ka ātrāk un godīgāk ir nepaslinkotun un savākt tos stiklus, lai negūtu kāds savainojumus, jo tik daudzas dienas iet garām un tik vien spēt, kā pasūdzēties forumā, liekas kaut kā jocīgi, jo cik var noprast, dzīvo šajā adresē. Bet tas jau šodien ir izplatīts uzskats, sētniekam par to maksā, tātad mēs drīkstam mēslot un būs kāds, kurš aiz mums savāks.

 • -4
  666 Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Pretīgi. Pilna pilsēta ar stukačem

 • -5
  Arnis Junge Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Var painformēt apsaimniekotāju, ka redziet ir stikli pagalmā, pie rotaļu iekārtas, un var būt var palūgt sētniekam tos savākt, lai nenotiek nelaime. Bet var uztaisīt forumā tēmu un apsūdzēt sētnieku visos pasaules grēkus, kad iespējams, pats apsūdzētājs tos stiklus tur saorganizējis. Tur ir tā lielā atšķirība. Var pateikt par nekārtībām, saglabājot cilvēcību. Un, ja cilvēkam nu dien būtu rūpējis, tad viņš būtu informējis atbildīgo jau pirmajā dienā, nevis kā apgalvo - 4-5 dienas skatījies vai ir stikli..

 • 0
  Nobody Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Artur, riebekli, debilisms tev galvā.
  Varētu domāt, ka sētnieks sēž un sit pudeles! Kurš to dara autors nez kāpēc neredz un nedzird. Tak kameras arī ir. Tam arī pienākums savu drazu savākt. Nav riktīgi ka kāds mierīgi dauza pudeles, bet vainīgs sētnieks!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: