20 °C

Vējš 4.34 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Pipars
Cenzura atkal rullē!

Cienījamā VB.
Nu nav smuki,nav.
ĒTIKAS KODEKSS
Portāla ventasbalss.lv un portāla rus.ventasbalss.lv ētikas kodekss



Pamatprincipi

Portālam ventasbalss.lv un portālam rus.ventasbalss.lv ir jāatspoguļo patiesība.
Lasītāju/klausītāju/skatītāju intereses ir svarīgākas par jebkurām citām interesēm.
Redaktoriem un žurnālistiem ir jābūt objektīviem

Views
1057
13.04.2021, 13:30
A
A
Adele
Sabiedrības attieksme

Aicinu Jūs piedalīties pētījumā, kura mērķis noskaidrot, Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret bērna fizisku sodīšanu Latvijā. Aptaujas aizpildīšanas laiks ir 1-3 minūtes. Jūsu sniegtās atbildes ir anonīmas.

www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

www.visidati.lv/aptauja/1715177929/

Views
181
12.04.2021, 18:24
Cicīlija
Velokurjeru pakalpojumu ieviešana Ventspilī

Sveiki, Ventspils iedzīvotāji!

Esmu Ventspils Augstskolas studente un sadarbībā ar projektu “Kurzemes inovācijas granti studentiem” vēlētos Ventspilī ieviest velosipēdu kurjeru pakalpojumus, lai piegādātu pārtikas produktus un citas preces senioriem, un personām bez tiešas piekļuves internetam.
Ja esat ieinteresēts/a projektā, lūdzu aizpildīt zemāk pievienoto aptauju. Tas neaizņems vairāk par 2 minūtēm. Pateicos par sadarbību. :)

www.visidati.lv/aptauja/1718486483/

Views
543
10.04.2021, 20:07
(
(
(ට ̥̆ ට)
Vieta jauniem cilvēkiem

Kaut kādi čaļi sākuši taisīt jauniešu kvartālu, jeb vietu jauniem cilvēkim pilsētā, es ieteiktu pašvaldībai pačekot viņus un paskatīties vai nevar kā palīdzēt un atbalstīt, jo tas būtu forši, ja būtu vieta pilsētā, kur atpūsties, paklausīties mūzika neoficiālākā gaisotnē, kā Koncertzāle, bet kulturālākā kā Klondaika!

Views
901
10.04.2021, 17:21
Baronkungs
Dīvainie uzskati

Lasot komentārus,par sētnieku.Man nāk domas,ka daudzi nesaprot vārdam STUKAČS,jēgu.Tad sanāk tā,Viennalga ko mēs ieraugam,mēs mierīgi ejam garām,un aizmirstam,lai tikai dieva dēļ nekļūstam par stukačiem.Labāk taču ir dzīvot pēc principa,viss un par visu ir p***j.Vai ne?Debīlisms.

Views
422
09.04.2021, 18:32
Baronkungs
Darba devēju debīlisms.

Daudz,tiek runāts,par to ka daudzi aizbrauc uz ārzemēm strādāt.Bet ko tad Jūs Darba devēji gaidat? Jaunos Jūs pieņemam darbā,bet kur tad likties pusmūža cilvēkiem 45 un uz augšu.Kas tad,cilvēks,uz 50 gadiem vairs nekam nav derīgs?Ārzemēs visiem viennalga cik gadu,galvenais,lai cilvēks vēlas strādāt.Varbūt vecos vedam uz mežu ar ragutiņām?

Views
417
09.04.2021, 09:26
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 14 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 15 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 15 stundām