satversmes tiesai gods un slava.

krustmateflorence | 04.06.2021, 09:11:46 | 553

Vakar satversmes tiesa nostiprināja likumu, arī viendzimuma pāri ir ģimene.
redakcijā piezīmējot, ja geji un lezbietes tiks jebkādā veidā diskriminēti, tad atbilstošie cilvēki tiks saukti pie krimināl atbildības.
priecājaties Ventspils lezbietes un geji-europa mūs beidzot sadirdēja.

Komentāri (13)

  • -4
    krustmateflorence 04.06.2021, 09:13:18

    izbaudiet mīlestību,izbaudiet nekā skaistāka pa to nav un nekad nebūs.

  • -3
    Latvija pāri visām! 04.06.2021, 09:22:46

    Kādi laiki pienākuši - noziedzīgais grupējums "satversmes tiesa" pārkāpj Satversmi.
    Nekādu likumu nostiprināt šie tāpat nevar, jo pēc idejas viņiem uzticēja Satversmi sargāt no pārkāpšanas.
    Bet tagad viss ir ačgārni.
    Bet ja nevar demokrātiski,
    jo tautas vairākums pret,
    tad mēģina caur pakaļ durvīm,
    kā jau šiem pieņemts:)))

    Tā kā, tiklīdz Latvijā sāksies pervertu "precības", tas ir tādas Latvijas beigu sākums,
    Dieva dzirnas maļ lēnām, bet pamatīgi,
    ja netiek vaļā no uzmācīgajām pervertu kliķēm.
    Rincim tagad draudzene kliķē - iekšlietu lezb@.

  • -2
    Latvija pāri visām! 04.06.2021, 09:26:45

    Vēl tik varu piebilst - velns lai parauj tādu satversmestiesu ( un pie reizes viņu visu kliķi) ,
    kas pārkāpj Satversmi!

    ;-D

  • -2
    Opaps 05.06.2021, 23:15:10

    Pirms 30+ gadiem mēs skatījamies uz austrumiem- Maskavu.tagad uz rietumiem- Briseli. Tajā Rietumu pasaulē vairākās valstiš un arī pie mums pie varas ir pederasti ( dirsa p.....ji )., Tādēļ arī likums par labu pederastiem ir pieņemts ,jo to ieteica jobnitājs -Brisele. Drīz , mēs normālie, baidīsimies atzīt, ka mīlējamies ar pretējās dzimuma cilvēku. Tagad Eiropā pamēģini publiski nosaukt nēģeri par nēģeri, Uzreiz no frukta dabūsi pa purnu un policija tev uztaisīs krimināllietu.

  • -2
    Soross 04.06.2021, 12:09:15

    Man gan prieks par šo spriedumu! Ne velti mans fonds sponsorē visādas "tiesību domnīcas" un citas štelles.

  • -2
    sranskis 04.06.2021, 13:46:35

    Krustmātīte jau dzīvo nākotnes eiforijā- par Stambulas konvenciju Satversmes tiesas lēmums būs tikai šodien!

  • 0
    tiešām suns 04.06.2021, 18:40:04

    bet kā radīsies bērni? šīm minoritātēm ir varianti? vai meklēs no normāliem cilvēkiem lai izlīdz?

  • -6
    Ina Fominova 04.06.2021, 22:22:49

    Nu, sorry, kas varetu but par skersli, piemeram, lesbietei piedzemdet vai gejam uztaisit :D bernu, bet, nemot vera Eiropas tendences - adoptacijai vai maksligajai apauglosanai ? Es patiesam neesmu so personu fans, bet es neesmu ari vinu ienaidnieks. Visi mes esam cilveki, un ari no kvelajiem geju un lesbiesu pretiniekiem neviens nav pasargats no sadas situacijas gimene. Ja, es saprotu, ka mes to neesam pienemusi , mes to esam noliegusi, bet tadi cilveki tomer ir musu vidu, visa cita tiesi tadi pasi ka mes, tikai ar vienu atskiribu - spet milet viena un ta pasa dzimuma parstavi. Ja, es to nesaprotu, es ta nevaretu, bet es daudz ko nevaru un nesaprotu. Tiesi tapat ka ikviens no jums.

  • -2
    Latvija pāri visām! 04.06.2021, 22:07:13

    Galvenais stambulnieks Erdogans stājas no Stambulas papīreļa ārā. )))
    Apnicis Rietumu liberastus atbalstīt.

  • -1
    Latvija pāri visām! 04.06.2021, 22:09:47

    bet kā radīsies bērni? šīm minoritātēm ir varianti? vai meklēs no normāliem cilvēkiem lai izlīdz?
    ----
    Šie grib samaitātāt un izmantot normālu vecāku bērnus.
    Tāpēc arī ir tik uzmācīgi uzbāžas sabiedrībai ar savām perversijām un vēlas iegūt tajā ietekmi.
    Parazīti, vienvārdsakot...

  • -1
    Opaps 05.06.2021, 23:19:43

    Viņus vajag no sabiedrības izolēt ,nevis laist pie varas grožiem.

  • 0
    Latvija pāri visām! 07.06.2021, 09:46:47

    visa cita tiesi tadi pasi ka mes, tikai ar vienu atskiribu - spet milet viena un ta pasa dzimuma parstavi. Ja, es to nesaprotu, es ta nevaretu, bet es daudz ko nevaru un nesaprotu. Tiesi tapat ka ikviens
    ----
    Vārdu sakot, slimi cilvēki, kas jāārstē.
    Nevis jāļauj tiem bļaut, ka šo slimība ir īpaša slimība un tā jāpielīdzina veselībai.)

  • -1
    Tārps 07.06.2021, 22:06:58

    Krusmātei florencei beigusies morfija deva

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: