Vējš 6.3 m/s
Klausīties, vajadzētu mainīt forma nosaukumu, teiksim
"Pensionāru klačošanās klubiņš
Mani uztrauc tas, kas notiek ostā – Latvijas dzelzceļš pirms gada atlaida daudzus darbiniekus, osta arī ir kļuvusi manāmi klusāka un tukšāka – kāpēc tas tā notiek? Nevar būt, ka pie visa ir vainojams kovids…
kategoriski pieprasu atbrīvot ventiņus no pils etas zemes tīrīšanas.nevar tā sarīdīt cilvēkus .lai ..ir demokrātija.tie kuri grib lai tīra.nāciet pretī tiem kuri negrib nevar vai ir parmērīga teritorija.
Cik jums ir gadu,un kāda ir jūsu dzīves pieredze?
Vai tad jūs tiešām tik akli ticat it visam ko raksta avīzēs,ko rāda TV,ko raksta internetā?Jūs tiešām liekot roku uz sirds varat 100 procentāli teikt ka viss ko tur saka,raksta,ka tieši tā tas arī ir.??Vai tad Jūs tiešām nespējat saprast ka mēdiji,tā ir nauda liela nauda.Un kur figurē nauda,tur figurē ka tas ir kādam izdevīgi.
Jūs potējāties?Nu ok.Nododot savu dzīvību veselību mediķu rokās? Nu ok.Mediķi arī ir cilvēki,kuri var kļūdīties.Un es varbūt nevēlos ar savu dzīvību spēlēt loteriju(vai krievu ruleti).
Ne jau visi cilvēki vēlas būt marionetes citu augstāk stāvošu cilvēku rokās.
Runājos par vakcīnām,es nenoliedzu,jā bez tām nevar.
Kad izdomāja covid vakcīnām? 2gadu,5gadu atpakaļ?
Jūs inas kundze tiešām nesaprotat,ka vakcīnas ir apmēram 5gadi jātestē,un ne jau uz cilvēkiem,bet uz dzīvn.
Neviss kā iet patreiz,ai tur 10, miruši,tur20miruši.
Atcerieties,no pārbd.vakc.nav jāmirst nevienam.
Latvijai un Ventspilij pārstāvji skaidri un gaiši sniedza atbildi, ka Gāliņciema pludmale, ceļš uz to un stāvvieta netiks labiekārtota.
Visas pārējās partijas ir gatavas veikt pludmales labiekārtošanu.
Izdariet secinājumus pirms balsojiet par Lemberga partiju!!!
Viena no versijām, kāpēc Lemberga partija negrib iekārtot pludmali, ir tāda - neviens no pilsētas vadības šo pludmali neapmeklē, jo nav Ventspilnieki.
Melu testi, melu statistika,
meli par bīstamību,
melu "slimnieki" bez simptomiem, baiļu psihoze masu mēdijos,
totalitāri aizliegumi, soda naudas,
piespiedu maskas.
Kā ar diskrimināciju uzspiesta visiem un daudziem piespiesta ar draudiem zaudēt darbu vai izglītību, eksperimentāla vakcīna, par kuras drošību ražotāji nenes NEKĀDU atbildību,
var būt kas atšķirīgs no iepriekšminētā?
Kā godīgs cilvēks var uzticēties, ka ar to viss ir tīri?
Mēs tiešām negribam ka ar vakcinētajiem notiek kaut kas slikts.
Mēs esam vienkārši piesardzīgi.
Mēs gribam pasargāt sevi un savus bērnus.
Ja viss būs normāli,
viss šis izbeigsies,
tad mūsu bažas būs izrādījušās veltas,
bet mēs neko nebūsim zaudējuši.
Bet, ja mūsu bažas izrādīsies pamatotas, mēs būsim nodrošinājušies.
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .