S T U L B U M S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eeeeeeeeee | 08.07.2021, 00:48:23 | 2332

Un, kur palika brīvā griba, ja negribu vakcinēties? Kapēc var atlaist mani no darba? Jūs saprotat, ka tā ir vistīrākā piespiedu kārta!!!

Komentāri (23)

  • -14
    Pritchetts 08.07.2021, 01:06:52

    No darba var atlaist tpc ka nevakcinētiem lielāka iespēja saķert to vīrusu un smagi saslimt, paņem taču plecā un vsjo, i lidot varēsi, i krogā sēdēt, uz darbu iet un viss. beidz kā ietiepīgs bērns uzvesties un cīnīties ar iedomāto ļaunumu.

  • -7
    Eeeeeeeeee 08.07.2021, 01:10:31

    Pilnīgas muļķības! Nekur nav pierādīts tas!

  • -7
    visvaldisbalamute 08.07.2021, 04:27:57

    :D kāds jau saslimst, noliegt nevar. Tikai 90% nekas vairāk par temp. nav. Šitos pekstiņus jau esam klausījušies vairāk kā gadu. Gribi, duries, un liec man mieru.

  • -5
    Aigars G. 08.07.2021, 10:02:55

    Pritchetts,laist sev iekšs pot ar nesaprotam šķidrum,kuram joprojām notiek klīnisk pētījum un būt par izmēģinājum trus ,lai tikai ceļot,iet uz konc ,strādāt uzspēlēt fusīt ir tas pat kas piemēram amputēt kāj vai rok lai varēt parkoties invalīd vietā pie lielveikal. Ej spricē sev muļķit vel i 3 i 4 reiz,ja jau smadzeņ nav kopš dzimšan.

  • -6
    Pipars 08.07.2021, 06:34:17

    Daļa vakcinēto ir par bīstamāki par nevakcinētajiem.

  • -5
    Pipars 08.07.2021, 06:48:40

    pašlaik nav zināms, cik ilgi darbojas aizsardzība ar Comirnaty. Klīniskajā pētījumā vakcinētos cilvēkus turpinās novērot divus gadus, lai apkopotu vairāk informācijas par aizsardzības ilgumu.
    Uzzini vairāk!

  • -5
    Lustiņš 08.07.2021, 10:01:14

    Nu bet Tev ir brīva griba. Vari vakcinēties un vari nevakcinēties, vari man mierīgi paiet garām un vari uzspļaut, vari čurāt tualetē un vari kaut pretī pie domes durvīm, neviens Tev to neliedz, bet katrai darbībai ir pamatotas sekas, kuru iestāšanās ir Tavas darbības brīva izvēle.

  • -7
    Eeeeeeeeee 08.07.2021, 10:56:25

    Nav brīnums, ka šī valsts ir tur, kur tā ir!

  • -6
    Soross 08.07.2021, 10:57:23

    Kā tā, jūs vēl neesat dabūjuši vakcīnu no tiem farmācijas uzņēmumiem, kur es esmu tik daudz naudu ieguldījis!!!

  • -8
    Latvija pāri visām! 08.07.2021, 11:23:49

    Ja sātanistu pakalpiņi sagrābuši varu un par katru cenu cenšas mums savu burvju dziru ar nezināmu, potenciāli bīstamu ( un daudziem jau letālu) iedarbību,
    tas neatceļ mūsu brīvo gribu.
    Morāli un tiesiski, saskaņā ar Satversmi un Nirnbergas tribunālu viņu ukazi nav uzskatāmi par leģitīmiem.
    Ja šie uzdod ukazu - lec pa logu,
    tāpēc jau nav jālec.
    Lai lec pritchetti un lustiņi.:)

  • -7
    Kriska 08.07.2021, 12:26:07

    Pašreiz slimos ar kovidu slimnīcā ārstē bez maksas. Es ieteiktu tādus ka EEEeeeee , ja saslimst , ārstēt par maksu.

  • -10
    Eeeeeeeeee 08.07.2021, 14:14:57

    Es pazīstu ļoti daudzus, kas ir izslimojuši un tas ir bijis kā saaukstēšanās! :) Slimnīcās nonāk tie, kam jau ir kādas veselības problēmas un vīruss ir papildus nasta organismam! ;) Veselam cilvēkam nav ko potēties, ja viņš to nevēlas! ;)

  • -6
    Ingus Trautmanis 08.07.2021, 15:34:52

    Bet nepotējies, kurš tad tevi spiež? Ja ķertu uz ielas un vakcinētu, tad es varētu saprast tavu sašutumu, bet šobrīd izliecies apspiestāks par homoseksuālu palestīnieti Izraēlā!

  • -6
    Eeeeeeeeee 08.07.2021, 20:08:38

    Uzspiež gan! Gribi dzīvot kā vesels cilvēks, tad pote! Savādāk pat atlaiž no darba! Tev liekas, ka tā nav uzspiešana?

  • -6
    Latvija pāri visām! 08.07.2021, 18:39:46

    Kriska,
    tava sda kovid gripa ir tāda pat kaite kā visas citas.
    Vai tad vīruss vainīgs, ka nelietīgi ļaudis to izmanto savās interesēs lai pazemotu un paverdzinātu cilvēkus.
    Kāpēc tad lai to neārstētu bez maksas?

    Tev tik ļoti gribas kādus diskriminet, ka man tā vien kārojas, lai tu nonāc manās rokās.:)))
    Tevi tā padiskriminētu, ka pēc tam tu mīlētu brīvību un cilvēktiesības par citām lietām.

  • -2
    Inta 08.07.2021, 18:55:32

    Valdība testē-pamet kko un skatās,kā tauta reaģēs! Kāpēc katrs komentētājs nevvar izteikt savu viedokli tieši adresātam?
    Arturs Krišjānis Kariņš
    Ministru prezidents
    +371 67082800
    pasts@mk.gov.lv
    Daniels Pavļuts
    Veselības ministrs
    +371 67876000
    daniels.pavluts@vm.gov.lv ir vēl tiesībsargs,galu galā ir ģenerālprokuratūra!

  • -1
    Aigars G. 10.07.2021, 13:41:51

    Mēs te lielākā daļ pensionār forumčatā nav spējīg rakstīt ministriem .Mēs i tikai dīvānpurkšķētāj spečuk un prot tik forumā ņemties,kritizēt visus un viss kas notiek un grauzt viens otram rīkl tik. Mēs ļot gaid,ka kāds izdārs mūs vietā viss,tad mēs varēss forumā droši rakstīt,ka mēs i dižen letiņvaroņ.

  • -4
    anna 08.07.2021, 20:24:14

    Ventspilī ir kāda vieta,kur atlaidīs no darba,ja nebūs vakcinējies?nu tak nee.ko var ņemties?viss atkarīgs no priekšnieka

  • -4
    Latvija pāri visām! 08.07.2021, 23:04:27

    Starp citu, lūdzu Dievu, lai Viņš sūta savus nāves eņģeļus pakaļ pavļutam, kariņam, levitam un starptautiskajiem neliešiem.
    Un pats interesantākais, ka šāda lūgšana nav pretrunā ar Svētajiem Rakstiem. Dievam drīkst uzticēt visu.
    Un Viņš zinās īstajā laikā, ko darīt, jo Viņam pieder atgriebšana, Viņš atmaksās!
    Vnk labas gribas cilvēkiem jāatgriežas no grēkiem, jāvēršas pie Viņa un jālūdz!
    Tai pat laikā Viņš ir ļāvis brīvu izvēli un ne Viņa vaina, ka daudzi cilvēki ir idioti.

  • -3
    Latvija pāri visām! 08.07.2021, 23:41:33

    t.i.atriebšana

  • -2
    nomaļnieks 10.07.2021, 10:24:55

    Brīvas gribas vairs nav, palicis tikai totāls stulbums.

  • -3
    Ilze88 10.07.2021, 20:37:14

    Kādas dakteres teiktais man patīk:
    Ja nemaldos, tad medicīnā 100% ir tikai vienam stāvoklim - nāvei.
    Visam citam garantiju nevar dot neviens.
    Tajā pašā laikā jebkuri medikamenti un cilvēka ķermeņa reakcija uz tiem ir uz katra paša atbildību.
    Un, kad daba ir paredzējusi nomirt, kaut kā uzticamies medicīnai...Piemēri:
    * apendicīts*ārpusdzemdes grūtniecība*pneimonija*vārstuļu
    kaites*infarkts*insults*sirds ritma traucējumi*vidusauss
    iekaisums*kuņģa čūla*jebkāda veida vēzis*galvas trauma
    *mugurkaula trauma *pielonefrīts*pankreatīts*saindēšanās ar metanolu/antifrīzu*dzemdību asiņošana*HIV*prostatīts*ventiļa pneimotorakss*miokardīts*barības vada atrēzija
    *lauzta gūža*aortas atlsāņošanās utt.utt.

  • 0
    Latvija pāri visām! 13.07.2021, 21:04:50

    Medicīnai ar šobrīd vērojamo pseidoreliģisko degsmi uzticēties nevar un nevajag.
    Vnk var izmantot tās pakalpojumus,
    tāpat kā izmantojam veikalu pakalpojunus produktu pirkšanai u.c.
    pašiem domājot līdzi.
    Ķirurģija ir klasiskā medicīna, tā ir noteikti noderīga,
    bet medicīna kopumā ir milzu bizness, kas atrodas farmaceitiskās industrijas kalpībā.
    Tāpēc vienmēr ir labi pārliecināties pie vairākiem speciālistiem, vai tās kārtējās zāles tev tiešām ir vajadzīgas
    Lai nerītu desmitiem tablešu.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: