18.9 °C

Vējš 5.95 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
bulgarrunga
Savādi gan..

VB "labo darbu trollis"
sekmīgi pilda savas,viņam uzticētās,funkcijas!
VB iet solī ar "jaunākajām tehnoloģijām"!
Apsveicam!

Views
378
24.04.2021, 20:03
A
A
a.patiesais
BRĪDINĀJUMS!!!

BRĪDINĀJUMS!!
Neejiet strādāt uz SIA''LĪVLANDE". kas atrodas Dokupē. Tur cilvēkiem nemaksā algu. Maksā par padarīto. Padari daudz, bet samaksā maz. Algas nekad nav laikus. Līgumā raksta vienu bet patiesībā viss pretēji. Kas salūst no iekārtās maksā strādnieks, kas strādāja pie tās.
Esam UZMANĪGI. Saudzējam sevi paši.

Views
1536
24.04.2021, 17:31
Baronkungs
Pavasara talka

Katru gadu tiek rīkotas talkas.Mēs cītīgi tīrām no visādiem gružiem.Kur tie rosās ko???Aug???
Vai tiešām to ir tik grūti saprast,kā katrs papīrītis ko nometām zemē,mēs paši par to maksājam.Maisi jānopērk kur to ielikt.Maisi jāved projām ar automašīnu.Degviela maksā.Laiks ko cilvēki dara vācot musaru,arī maksā.Un pēc tam lielāmies,cik daudz esam savākuši.Tad labāk lielījies"Redziet kā visu gadu esam cūkojuši"Kauns.

Views
234
22.04.2021, 21:54
Baronkungs
Pārventas veikali

Vēlos,lai kāds man paskaidrotu šādu lietu.Kapēc veikalos nav brīvi pieejamas labierīcības (toletes)?Kam tad tās ir domātas?Kuros murgos tad tas ir redzēts,kā apmeklētājam ir jāskraida pa veikalu un jāmeklē pie kura ir atslēga.Piedodiet par rupjību,bet cilvēks kamēr meklē atslēgu,ir jau desmitkārt apdirsies.Cik es zinu,tad kad būvē veikalus,tanīs obligāti jābūt brīvai labierīcību apmeklēšanai.

Views
1111
22.04.2021, 11:54
Baronkungs
Analfabētisms

Cilvēki vai nu tiešām ir muļķi vai nu par tādiem izliekās.Nu ja cilvēks ir kaut kādu tēmu uzrakstījis,tad maujiet kaut kādā līdzībās par tēmu.Ne jau katrs kaut ko savu.Viens par potēm,cits par sorosu un kāds blakām par kaiju pļūtīšanu.Jūs vispār lasiet ,un vispār iedziļināties par ko tiek forumā rakstīts.Vai arī attaisit vaļā forumu,o kaut kas jauns,kaut ko izlasa,kaut ko saprast kaut ko nesaprot,un tikai kaut ko pidžina,brīžam lasu un brīnos, gribās galvu saķert un kaut kur aizskriet..

Views
708
21.04.2021, 14:33
bulgarrunga
kur ta "čempijons" pazudis?

Varam būt droši-ikviens negāciju nesējs,
tiešsaistē ilgi nedzīvo-
tā viš i

Views
831
21.04.2021, 14:16
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 12 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 12 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 12 stundām