17.7 °C

Vējš 6.3 m/s

Sestdiena, 27. jūnijs
Malvīne, Malvis
Baronkungs
Martai P

Tu esi vai nu debīla vai nu arī muļķe,ja nesaproti kā tiek aprēķinātas vidējās pensijas.Kā to dara?
Piemēram.
1.Ja man ir 5 āboli,bet jums nav ābolu vispār tad vidējais rādītājs ir ka mums abiem ir 2,5 ābolu,tas nekas ka jums reāli nav, vidējais jau ir.
2.Ja 2 sievietes ir staigules,bet viena ir godīga,tad pēc vidējā rādītāja viņas visas ir staigules.
Nu kā to bļin var nesaprast,vai tiešām var būt tik debīli?

Views
1549
14.06.2021, 19:33
pareizais
Kur paliek cilvēka brīvā izvēle???

"Vakcinētiem cilvēkiem būs daudz brīvāka un vieglāka dzīve nekā nevakcinētiem cilvēkiem."... tā šorīt Kariņš..
Vai vēl par maz sāk naidot cilvēkus un dalīt-gaišie un tumšie???
katram ir brīva izvēle par vakcināciju; kāpēc varmācīgi jāuzspiež? Ja visur saka , ka tieši vakcinētais ir bīstamāks, kas var tevi aplipināt ar vīrusu un ari pats būt slims.. kad šie murgi beigsies?
Darba devējs nedrīkst likumiski nevienu piespiest vakcinēties un arī atlaist no darbā , kā jau šur tur baida...
Vakar intervēja infektologu ar lielu stāžu , kas pēta laboratorijā vakcīnas- saka , ka vajag vismaz 3 gadu pētījumu par drošu vakcīnu... mums kautko uzražo un per iekšā.. kāpēc nerāda patieso statisku ar pēcvakcīnu problēmām un arī mirušos no trombiem???

Views
1293
13.06.2021, 14:11
Baronkungs
Fascinējums

Mani fascinē Ventspilnieku domu gājiens
Daudzi pat rok zemi ar nagiem ragiem mēģinādami pierādīt,ka viss to ko rāda,stāsta paTV ,pa radio,tas viss ir pareizi un tā tam ir jābūt.Domāju par covid 19.

Bet viss cits ir dezinformācija.
Tas ir tas pats kā kristietis bļauj lopu modē ka ir Jēzus,bet musulmaņi,ka ir Muhameds.Kur ir neapgāžami pierādījumi???

Kur ir neapgāžami pierādījumi,ka vakcīnas labas,ka ir covid,teikt var daudz ko.

Es ticu tikai tam ko redzu klātesot,un aptaustot.

Views
263
12.06.2021, 11:25
Eeeeeeeeee
Vāks, bet ne poda!

"Ar digitālo Covid-19 sertifikātu būs pieejamas kafejnīcu iekštelpas."

Kāds sakars, ja esmu vesels un man viss ok, tad nafigam es nevaru iet uz kafūzi! Jej bogu!

Views
475
11.06.2021, 19:03
A.n.i.t.a
Eiropas zaļais covid-19 digitālais setifikāts.

Tik ļoti baidījās daudzi no "čipēšanas", bet viss izskatās daudz vienkāršāk . visi vakcinētie visur uzrādīs šo digitālo sertifikātu un visi zinās , kur bijāt , kad bijāt , kāpēc bijāt. Viegli un bez sāpēm tikām pie "čipa".

Views
600
11.06.2021, 07:11
Andris Lapukoks
5

5

Views
1099
10.06.2021, 00:15
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 10 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 10 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 10 stundām