19.4 °C

Vējš 2.04 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Eeeeeeeeee
!!!

Jūs sūņ saimņēk varet aiz sāviem sīkdirseļiem ar savāķīt, ja!!!

Man i apnics redzet visād sūņ čups pa centr soļojot!

Views
954
08.08.2022, 19:15
Eeeeeeeeee
Dumdums!

"Vai tu centies ēst veselīgi!"

Par ko jūs runājat te! :D

Vairums Latvijā ēd to, kas sanāk par tām kapeikām ko maksā!

Kādas vēl izvēles iespējas! :D Akcija ir precei-ņem ciet un ar to viss beidzas!

Views
1613
08.08.2022, 10:34
D
D
Denis
Motokross

Kad beidzot Ventspilī atkal norisināsies Motokross?

Views
1830
08.08.2022, 10:29
Eeeeeeeeee
N O P I E T N I !

A kā i a tiem visādiem nāriem, kas vazā pa pilsēt?

Vīņ neboja pilsēts skāt? :(

Visād šatājas pa pilsēt tād ģīm, ka tur tik analīz pēc analīz tais, jo vis būs pozitīv uz vis!

Views
2415
02.08.2022, 22:00
Е
Е
еs
Alokatori > ēkas siltināšana

LTV š.g. 22.jūlija sižets: https://www.youtube.com/watch?v=ItDhGTpDZIE

Tas pats teksta veidā: https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/ikdienai/eksperti-var-samazinat-apkures-maksu-padomju-laiku-namos-ar-visai-leta-alokatora-uzstadisanu.a466498/

"Ir kāds salīdzinoši lēts risinājums, kas ļauj padomju laikos būvētajos daudzdzīvokļu namos siltuma patēriņu samazināt par 20%, iztiekot bez ēkas siltināšanas. Ir nepieciešams sakārtot ēkas kopējo apkures sistēmu un visos dzīvokļos uzstādīt alokatorus, kurus var uzstādīt arī ar "Altum" aizdevuma palīdzību. Būtiskākais – visiem dzīvokļiem vienoties par to.

Siltumapagādes sistēmas sakārtošanai un alokatoru uzstādīšanai pieejams valsts attīstības finanšu institūcijas "Altum" aizdevums."


Ko par to domā padomju laikos būvēto daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāji Ventspilī - "Ventspils nami", "Bāka-NK" un jo īpaši "Ventspils nekustamie īpašumi"?

Views
1410
01.08.2022, 14:51
Baronkungs
Jautājums pilsētas domei

Kā tad tagad sanāk?Ja privātmāju īpašnieki nenopļauj zāli kas atrodas pie viņu īpašuma,vai nenotīra trotuāra ietvi,tā uzreiz tiek sodīti ar naudas sodiem.
A kurš tad atbild par īpašuma sakopšanu kurš atrodas Rindas ielā 23A.Tur jau drīz varēs iet sēnes lasīt,vai arī uzņemt kādu šausmu filmu par Amazones džungļiem.Cik ilgi tas taisās turpināties???Vieniem ir jāsakārto teritorijas,citi to var nedarīt,un par to nekas nav????

Views
2496
01.08.2022, 10:23
Pēdējās komentētās

Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…

Pirms 2 stundām

Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…

Pirms 3 stundām

tas i VenstpilReis domāc tekst .

Pirms 3 stundām