Ginekaloge

kristine | 06.09.2016, 15:00:31 | 1029

Sveiki saskatos ar bedigu problemu. Esmu stavokli un uzskaite pie Vaitkus bet velos mainit ginekalogi zvaniju dr Kruklei bet vina ta nedarot ja ir pie viena arsta uzskaite vina nepienme tadu. Ko lai daru jo tiesam velos nomainit ginekalogi jo pec katras vizites ar Vaitkus esmu stresa un vel lielaka nezina jo uz man interesejosajoem jautajumiem vina atbildet nevar. Velos rast sirdsmieru kur arste var izskaidrot pilnigi visu man interesejoso. Vai varat ieteikt kadu hinekalogi kura pienemtu.

Komentāri (21)

  • 0
    Nif nifs 06.09.2016, 15:27:39

    Piezvani uz Eliti, uz reģistratūru, tur kaut kāda jauna esot. Pie Krūkles, pat ja pieņem, ļoti grūti tikt klāt.

  • 0
    Luīze Čaunāne 06.09.2016, 15:36:53

    slimnīcā pie vecmātēm vari apjautāties. pie viņām arī var stāties uzskaitē.

  • -2
    Novadnieks 07.09.2016, 07:13:29

    Labāk iestājies uzskaitē pie vecpapiem.

  • -1
    Siley 06.09.2016, 16:13:21

    Palīdzies vēl Krūklei ,saki,ka tev tā vienīgā izeja !! Saki ka jūties medroši un ka bebuka veselība tev svarīgāka nekā viņas kompromisi pret Vaitkus! Es arī pārgāju pie Krukles no citas !! Nevienu dienu to neesmu nožēlojusi ! Dodu no 10 10 Dr.Krūklei !!!
    Kurā mēnesī esi? Un kas tev gadījās ar Dr.Vaitkus?
    Vel ir Baranova , Ošiņš un vecmātes ,bet ar tām jāslēdz līgums ! Un to vajag darit tikai tad ja mazs termiņš gr beigas nav gudri !!

  • 0
    Luīze Čaunāne 07.09.2016, 19:20:08

    Ar vecmātēm nav jāslēdz līgums, lai stātos uzskaitē.

  • -2
    šašliks 07.09.2016, 01:21:23

    Spriežot pēc tavas spējas ievērot gramatikas likumus, es silti ieteiktu nevairoties.

  • -2
    Novadnieks 07.09.2016, 07:10:40

    Pilnīgi piekrītu šašlikam,šādas dāmas ir jāsterilizē jau bērnībā.Vai tad jau 8-10 gadu vecuma nav redzams,ka cilvēks ir ar "putniņiem"?Fakts ir arī tas,ka viena otra šāda jocīgā jau no 12 gadu vecuma ir uzticīga visiem vīriešiem.Jauno un arī jauno vientuļo māmiņu problēma ir tik tiešām problēma.Daudzas bērnus ražo tikai tāpēc,lai par to naudu saņemtu.

  • -1
    šašliks 07.09.2016, 12:50:00

    Nu. Pasaule jau tā ir pārapdzīvota, un šitādu pabriesmoņu sadzemdēts ir jau vairāk kā pietiekami.

  • -1
    Anita 07.09.2016, 06:47:57

    Solīju nerakstīt , bet te jau lasīt arī normāli nevar .Vai tiešām topošās māmiņas ir gājušas tikai sākumskolā ? Visupirms ir GINEKOLOĢE un tad ir daktere Bacanova, un galu galā no tēmas autores un komentētājas Simonas nav saprotams gandrīz nekas.Nu rakstiet bez tādām rupjām kļūdām, nu vismaz tēmu uzsāciet ar visiem saprotamu tekstu.Lai nu veicas atrast labu ginekologu un lai dzimst veseli bērniņi!

  • 0
    Dominiks 07.09.2016, 14:57:31

    Pat tēmā par ginekologu Novadniekam bija jaraksta komentārs, kam ar tēmu nebija nekādas saistības. Tad pats brīnas ka citiem nepatīk viņa komentāri.

  • 0
    Novadnieks 07.09.2016, 15:46:28

    Gan jau kādam arī patika un tavējais par manējo ir tīrā piekasīšanas.Un kāda vaina ja kādam nepatīk.Un vēl,nesāc tik mani audzināt.
    Tavs komentārs uz kuru es tagad atbildu,arī nav par tēmu.Ar ko tu labāka par mani?

  • -2
    Ventiņheiteris 07.09.2016, 15:07:51

    Vispirms pie latviešu valodas skolotāja, tad pie ginekologa.

  • 0
    Dominiks 07.09.2016, 15:24:46

    Kura gribēja, tā tēmu saprata un ieteica, bet cilvēkiem vajag pakasīties un Novadnieka komentārs ir pavisam neadekvāts.Viņam visi ir ar ..putniņiem.. Es jau ar pabiju tai skaitā, komentējot citas tēmas.Un vel vaino visādus Viktor defus un Pavārus.

  • -1
    Novadnieks 07.09.2016, 16:41:56

    Nu, tagad tu pakasīsies,un kas tev labāk paliks?Tas trakums it kā sāka norimt,bet nē,viena MĀRA tajā "ugunskurā cenšas ieliet petroleju"?Tu esi intrigante vai kā? Tev patīk kā citi kasās savā starpā?Gribi ar mani pakasīties?Lai notiek.Es tevi ar vārdiem vien novedīšu līdz baltkvēlei.labāk nomierinies,jo vārdu krājums man ir biezāks par Latvju dainām.

  • -1
    Pelēkais akmens 07.09.2016, 15:37:21

    Atbalstu Anitas unVentiņheitera komentārus. Vispirms jāiet skolā un pēc tam ražot pēcnācējus. Tēmas tekstā rakstītais neizskatās, ka aiz steigas paķerts cits burts. Tā ir elementāra nezināšana. Tas sastopams ne tikai šajā portālā. Jaunie nezina elementāru latviešu valodu. Ir jauni cilvēki, kuri nav vietā pat raksta "nau", ka vietā,- kad, kas vietā akuzatīvu ar "ko". Te nu bija mācīties brīvā Latvijā! Pie tam visi šie rakstoņi domā, ka tā ir jābūt, tā ir pareizi, jo televīzijā arī bieži šo stulbīgo "ko" lieto "kas" vietā.
    Te nav runa par steigā rakstīto neuzmanības kļūdu. Tas ir tikai normāli tagadējā steidzīgajā laikmetā.
    Varbūt tūlīt kādam "nezinītim"būs komentārs: ".. ka tikai saprot par ko runā."

  • -1
    Nif nifs 07.09.2016, 15:43:15

    Pat ja ir taisnība par pareizrakstību, kāda jēga šeit to pieminēt? Vai minētā jaunā māmiņa tāpēc nedzemdēs jau ieņemtu bērniņu? Manuprāt, tieši tikpat šaurpierīgi ir nerakstīt par iesākto tēmu, bet sākt "audzināt" beztēmā.

  • -3
    Novadnieks 07.09.2016, 15:53:35

    Šeit ir forums,katrs komentē kā grib,kā māk un kā uzskata par vajadzīgu.Daudzi daudziem nepieņemami komentāri ir ievērības un atzinības vērti.Vienīgais traucēklis šajās diskusijās varētu būt cenzors,bet kā liecina situācija,tad šis iespējamais traucēklis ir nācis pie prāta.

  • -2
    Siley 07.09.2016, 15:43:51

    Ļoti atvainojos , skolu savos gados esmu beigusi ar izcilību !
    It sevišķi latviešu valodu un literatūru ,
    vienkārši mans jaunākaās paaudzes iPad nespēja izsekot manam rakstīšanas tempam un ātrrakstīšanas režīms darīja savu!
    Nepārlasīju , pirms publicēju,
    I'm so fucking sorry guys!

  • -1
    Ventiņheiteris 07.09.2016, 16:28:50

    Jāsaka jau godīgi kā ir - viedierīču mākslīgais intelekts ir bezspēcīgs mūsdienu jaunatnes analfabētisma priekšā.

  • 0
    Pelēkais akmens 07.09.2016, 18:05:51

    Piekrītu, ka savu tik plašo komentāri ievietoju "ne par tēmu". Bet ziniet, reizēm ier tā, ka sakrājas bieži redzētais un dzirdētais un tad... vairs nevari nerakstīt.
    Simona, es ticu, ka laviešu valodu Jūs ziniet ļoti labi, negribēju aizvainot.
    Nu bet piekritīsiet, ka šeit forumā liels vairums ir tā saucamo "Stiklinieki". Kaut arī viņi grib izteikties, bet sanāk tā kā sanāk. Pareizākais būtu nelasīt vispār šos stulbos komentārus. Forums tomēr nav domāts, lai izlamātos, visu savu "žulti" izgāztu.
    Es paldies pateiktu, ja kaut ko aiz nezināšanas aplami uzrakstītu. Atkal iznāca par garu un dažiem krītīšu uz nerviem.

  • -2
    Novadnieks 07.09.2016, 21:32:45

    Labs komentārs tev ir,bet kas attiecas uz "žulti",tad lai izgāž.Tāpat vien, bez iemesla vēl nav bijis neviens "žultains" komentārs.Stulbs komentārs vai gudrs,forums ir pieejams visiem.Nebūs mums forums gudriem un muļķiem atsevišķi,tā kā samierināsimies.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: