Tikai A.Lembergs.

krustmateflorence | 09.10.2018, 10:31:10 | 1947

To bardaku ,ko redzu valstī ne jau pirmo dienu,man sāp ļoti sirds.
Tikai A. Lembergs-var vadīt valsti un būt cienīgs ieņemt,pat valsts prezidenta vietu.
Es kā miljonāre un vispār kā zolīda kundze,lūdzu Dievu,lai šo saeimu pašreizejais prezidents atlaiž,ir jābūt īstam Saimniekam pie valsts vadības stūres,un redzams ka labāka dotajā momentā -par A. lembergu nav.Mīļais Dievs palīdzi viņam.

Komentāri (63)

 • 0
  Al Bundy Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tiešām lūdzam Dievu, lai Latvijai ir prezidents, kurš var Latvijas dēļ pārkāpt pāri savām privātām interesēm, atbalstīt kristīgās vērtības, būt godīgs pret sevi un to prasīt arī no citiem, nemeklēt savu labumu, bet to kas ir vislabākais Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem….

 • -1
  Soross Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Krustmate Florence ir miljonare un grib, lai valdiibaa buutu Lembergs.

  Es esmu miljardieris un negribu, lai valdiibaa buutu Lembergs!

 • -1
  Pelēkais akmens Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Dievs palīdzi krustmateflorencei nākt pie saprātīgāka lēmuma!

 • -1
  cits Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ne Dievs,bet ārstējošais nodaļas ārsts lai palīdz.
  Haloperidols,aminazīns...
  Ja slikti uzvedīsies,tad krietna sulfazīna šprice..

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Lai Dievs atpestī mūs no miljonāriem,kuri savas bagātības sarausuši būdami pie varas un no falšām miljonārēm, kurām vieta psihiatriskajās klīnikās.

 • -6
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Es arī lūdzu Dievu (bez skepses), lai Latvijā sāk valdīt tiesiskums un kārtība, lai tiesiskuma sfēra tiek pēc iespējas ātrāk sakārtota, lai tiktu izskausta korupcija.
  Jums, rakstošajiem troļļiem (par tádiem uzskatu visus, kas neraksta ar savu vārdu) vajadzētu mazliet pacelt savu kvalifikāciju..., jo par kādu Lembergu - valsts vadītāju varat runāt, ja tuvākajos mēnešos viņam tiks nolasīts tiesas spriedums par smagiem noziegumiem.

 • -11
  Mikess Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  1.To jau Jūs cik gadus nevarat panākt? Drīz jau apaļu jubileju varēsiet svinēt kā neko tādi kā Jūs nevarat izdarīt valsts labā,kā tikai tukši muldēt ka lielākais vairums.
  2.Tollis ( internetā ir - Trollis, āzētājs-internetā ir persona, kas sēj nesaskaņas , publicējot aplamus, muļķīgus, diskusijai neatbilstošus ziņojumus tiešsaistes sarunā ar tīšu nodomu provocēt citus lasītājus atbildēt emociāli, vai citādi traucēt normālu diskusiju.
  Jūs pat to neapjēdzat,ka lietojot savus vārdus ,daudzi interneta lietotāji var tikt pakļauti liekiem zinojumiem ,kuri var traucēt cilvēkiem darboties piemēram.Personīgi esmu devis vairāk nekā vārdu - ziņoju savu mobilā tālruņa numuru.Protams arī pabrīdināju uzreiz,ja tikšu traucēts tad zinu kā rīkoties.
  3.Pirms kādiem ieteikt celt kvalifikāciju,tad sāciet ar sevi kā piemēru,komuņjaga izbijušais ;)
  P.S.Un vēl,normāli politiķi nu noteikti neblamēsies pa prastiem forumiem.,kuri nu nav tomēr īstā vieta lai izteiktu savu nostāju un to reklamēt.

 • -10
  Ens Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Juno Brunčevics-nevajag blatot. Tavs scenārijs atgādina šakāli,no multfilmas "Mauglis". Tā lūk.

 • -2
  arcus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Izskatās, ka tiesas spriedumu jau esat lasījis!

 • -9
  karlito Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Bruno Jurševic! Es arī neesmu ne Lemberga fans ne atbalstītājs,bet kas attiecas uz tiem ''troļļiem'' un aizradījumu par kvalifikācijas celšanu,tad man tev cienītais gribas pajautāt,..kas tu vispār tāds esi,un ko tu sprēgā,jūties pārāks par citiem??

 • -1
  uguntiņa Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Lai DIEVS pasargā mūs no Florences lūgšanām.

 • -5
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  "Cienījamo" troļļu inteliğence nepārsteidz (Opaps, Mikess). Atvainojos, ja kādu citu aizvainoju, bet par kvalifikācijas paaugstināšanu biju domājis trolli "krustmāti florenci" saistībā ar šo izvirzīto tēmu.
  Nepārsteidz arī pati "Ventas Balss", kas pieļauj jēlību publicēšanu forumā ("opapa" gadījumā), jo ja jau pati redaktore G.Mertena 09.10 atļaujas 13.Saeimā ievēlētos deputātus nosaukt par "ākstiem, skandālistiem, bļāvējiem, iedomīgiem pajoliņiem, šovinistiem, ļautiņiem, kas vienkārši grib pasēdēt Saeimā" .
  Šādi šī kundze izrāda arī necieņu vēlētāju tūkstošiem, kuri balsoja par vecās nomenklatūras nomaiņu Saeimā.

 • -8
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Mertenas kundze pateica to,ko domā ekonomiski domājošie Latvijas iedzīvotājs , kurš māk skaitīt naudu ,ko izdot. Vēlreiz atkārtoju- vispirms nopelnīt un tad prātu tērēt , nevis ņemt ātros kredītus.

 • -2
  arcus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nezainu vai Mertenas kundze domājusi visus jaunos deputātus (visi, protams, tādi nav), bet daži tiešām 100% atbilst viņas raksturojumam.

 • -8
  Mikess Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jums taisnība nepatīk tovarišķ B.Jurševic? Es personīgi neesmu trollis.Jums tika norādīts kas tie ir.Otrkārt,ņemot vērā tēmu un Jūs jau ne pa tēmu diskutējat,tad īstenībā pats trollis vien esat.Tāpēc labāk stāviet klusu maliņā.Kas tur ko brīnīties,jo esat izbijušais kompartijnieks,ar to ideoloģiju apsēts.Tādus vispār nedrīkst laist pie valsts "stūres".Ejiet strādāt labāk,nevis cenšaties na halavu saņemt algu kura tiek maksāta no nodokļu maksātāju rēķiniem.

 • -3
  Arnis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Jā, vecās varas atbalstītāji nevar samierināties ar zaudējumu Saeimas vēlēšanās :)
  Uzvarēja KPV, JKP un viņi veidos valdību. ZZS kopā ar Lembergu varēs "pastāvēt pie ratiem".

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Nevienam nav patīkami zaudēt, bet tāpēc jau nav jāgvelž aplamības , piemēra pēc, Opaps raksta ,ka vispirms nauda ir jānopelna un jātērē ar prātu . Super, vecie komunisti ,kuri pie varas bija visus šos gadus , darījuši pretējo , tikai un vienīgi tērējuši tautas naudu , kļūdami par miljonāriem.Plikadīdas tikai pasēž Saeimas krēslos un kādā ministra vai prezidenta amatā un, tavu brīnumu, pēc tur pavadītā laika , kļūst par miljonāriem , tauta sitas ar nabadzību, iekrīt kredītu slazdā un tad aizbrauc no šīs valsts. Nu ļoti jau labi dzīvojam.

 • -6
  arcus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Varbūt pasaki, Kur tā nauda nepareizi tērēta, lai atkal nav tukši vārdi. Lai kaut ko apgalvotu, jābūt faktiem!

 • 0
  Arnis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Arcus, nauda nepareizi tērėta e-veselībā, tieslietu sistēmas nejēdzīgajā darbībā, OIK sistēmas uzturēšanā un nejēdz8gajos valsts iepirkumos (īpaši valsts aizsardzības sistēmā)

 • -7
  arcus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Es nesaku, ka nauda vienmēr tērēta pareizi. Par e-veselību nevaru īsti piekrist, vajadzīgs projekts, tikai prasa uzlabojumus. Pirmais solis tomēr sperts. Par OIK vairāk maksā patērētāji, valstij šie izdevumi nav būtiski. Par iepirkumiem aizsardzībai pilnībā piekrītu. Šos piemērus vajadzēja minēt Anitai! Iepriekš teiktais tomēr nenozīmē, ka valdība strādājusi slikti. Ir arī labie darbi- pensiju indeksācijas pēdējos divos gados bijušas lielākās vēsturē (15-20 EUR vienā reizē, pirms tam 5-8 EUR) , 0 % nodoklis reinvestētai peļņai, ekonomiskā izaugsme tuvu 4% (ES vidēji ap 2%), nodokļi iekasēti par 10% vairāk nekā plānots u.t.t..

 • 0
  Kuzmičš Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Opap! frāze "ar prātu tērēt", vienkārši iespārda!!! Spriežot pēc florences sastādītiem teikumiem, viņa augstāk par 4.klasi nav tikusi.

 • -3
  Tīģeris Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Es arī tēmas autorei piekrītu,šīs vēlešanas nemainīs absalūti neko ,
  Un varu derēt ka brigmanis nerakstīšu ar lielo buru ,jo nav pelnījis būs tāpat valdībā .Vēlēšanas ir netaisnīgas un par labu veciem izlaupītājiem.

 • -7
  arcus Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Brigmanis valdībā nekad nav bijis un nebūs arī šoreiz, bet Saeimā var tikt, ja ZZS dabū kādu ministra vietu. Pie tam pilnīgi likumīgi, patīk tas kādam vai nē. Tas pats attiecas uz Šadurski (nedod Dievs) un Parādnieku.

 • -2
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  nepiekrītu!
  Vēlēšanas rezultāti ir labāki , nekā bija . Brigmanis, Dana Reizniece, čakša, Urbanovič, Sudraba, Parādnieks uc. -Ventspiliī var strādāt pie oglēm,kuras nenormāli put un var sakārtot šo lietu. un ,lai noput šie cilvēki ar netīrām mutēm un pasliktinās veselība, tad arī mēs varētu pasmieties.

 • -4
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  A ko tu neuztraucies par savu Laucieni, Liepāju vai kādu citu dieva aizmirstu vietu, bet lien Ventspilī? Partijas uzdevums un norādījumi? Vai arī tik plašas intereses, ka visu pat aptvert nevar?

 • -1
  Aivars Rozītis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Prātā nojūgusies vecene! Vai tad Ventspilī nav neviena atiecīga iestāde kura varētu šajai nelaimīgajai palīdzēt ?

 • -3
  Sandra Harmonija Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  Tieši tā Bordāns ir labākais! un ar jums zzs nesadarbosies!

 • -2
  arcus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Un kas no tā, tavuprāt, mainīsies???

 • -3
  sranskis Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kas mainīsies? Autore varēs vairāk orgasmēt skatoties uz Bordānu!

 • -3
  Anita Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Komentētājs arcus laikam ļoti labi iekārtojies pie vēl ,pagaidām, pie varas esošās partijas, ka tik dedzīgi aizstāv ZZS , bet kaut jel kādas izmaiņas negrib ne redzēt , jo var beigties labie laiki un varbūt pat jāsāk strādāt , ne tikai deldēt bikses biroja krēslā.

 • -6
  arcus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kur un kā es aizstāvu ZZS??? Es uzskaitīju darbus, kas paveikti. Tie ir tikai sausi fakti un nekāda aizstāvība. Es, atšķirībā no viena otra, kas saka, ka viss ir slikti, pamatot to nevar, cenšos nekad neko neapgalvot bez konkrētiem faktiem. Nekad un nevienā brīdī neesmu teici, ka viss ir labi un brīnišķīgi, bet ir arī labas lietas. Lūdzu, ņem to vērā, pirms izdari secinājumus!!!

 • -3
  Anita Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Persona, kurai veltīta šī tēma arī vienmēr kladzina ,par to ,kur fakti ,pierādījumi. Laikam vienā partijas skolā esat mācījušies, savas kļūdas nekad neatzīt , pieprasīt par katru vārdu pierādījumus. Man tikai gribas domāt ,ka vislabākais rādītājs tam ,ka valsts ir izlaupīta ,nolaista, ir tas ,ka vairums no šīs valsts vai nu ir aizbraukuši vai labprāt to darītu.Lūk, labākais pierādījums un fakts . Beidzot, pēc šīm vēlēšanām ir cerība uz kaut kādām izmaiņām. Beigu beigās , ja nebūs labāk ,tad savādāk gan , bet es ticu ,ka labāk un man var piekrist tie daudzie cilvēki ,kuri savas balsis atdeva par jauniem spēkiem , vecos komunistus noliekot tik zemu ,cik viņiem nekad nebija sliktākos sapņos rādījies.Šitas lapseņu pūznis tā satrakojies, jo jūt ,ka labi nebūs un viņu līdzskrējēji un fani arī.

 • -5
  Opaps Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai jaunizceptie politikāņi , kuri nav darbojošies politekonomisko jautājuma risināšanā un bez izglītības,vai varēs uzreiz kaut ko mainīt par 180 , bez smagām sekām . Var notikt kaut kas līdzīgs 1917.g. apvēsumam cariskajā Krievijā. Toreiz pie varas nāca mazizglītota tauta. Mūsu paaudze to labi atceras.

 • -5
  arcus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Neatbildēji kā es tavuprāt aizstāvu ZZS!!! Kāpēc tu domā, ka tavs viedoklis ir vienīgais pareizais? Vai cilvēki nedrīkst domāt savādāk kā tu? Vai tavuprāt pie citādas valdības cilvēki neemigrētu??? Neapmierinātie būs vienmēr taču ne vienmēr viņiem ir taisnība.

 • -2
  Anita Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Kurš tev uzspiež viedokli,kas tev nav pieņemams? Man pilnīgi vienalga , ko tu domā un dari , es arī drīkstu izteikties kā man tīk , gribi lasi , negribi , nelasi .

 • -5
  arcus Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Lasīt māki? Kur es teicu, ka man kāds uzspiež savu viedokli??? Un vēlreiz jautāju kurā komentārā aizstāvu ZZS un vai tavuprāt šī valdība nav izdarījusi neko labu, un vai pie citas valdības cilvēki nebrauktu prom? Ja atbildes nav, tad tavi komentāri ir tukša ar visu neapmierināta cilvēka pukstēšana.

 • -8
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  A. Lembergs ir cienīgs būt par valsts Prezidentu.

 • -2
  Dajūsko Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Ne jau par prezidentu, bet par premjerministru. Prezidents Latvijā ir nulle.

 • -8
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Drīz Latvijā sāksies cirka izrāde,klauni un mačo ir sabraukuši.
  Tagad pie valsts stūrēšanas vajadzīgs tāds cilvēks kā A. Lembergs.
  Pretejā gadijumā mūsu valsts iebrauks dziļā-piedodiet--pa-.un tur ir tumšs ... .

 • -1
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jaunā valdība m.bosu A.Lembergu iestūrēs pareizajā vietā !

 • -1
  Barons Pirms 4 dienām, 11 stundām

  Krustmāt Florenc kundz.
  Es bij runāt par šito liet ar nodaļs galveno Dakter kung.
  Un man pateic,lai netaisīt liel uztraukum,jo specijāl priekš krustmāt florenc Ģintermuiža būs atvērt jaun portāl,kur vares rakstit tik cienijam cilvēk,viss cit tād godājam persons.Un nebūs brīv nesmukums rakstit.To viss Dakter kungs nokārtoj,lai nav stiprāks zāls jasāk dot.Le zinat.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: