22 °C

Vējš 3.29 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Kurjozs ,pārventas veikalā,BETA

Šodien esot veikala Beta.
Redzēju teātri par brīvu.
Kāds apmeklētājs,mēģināja izcelties ar savu kārtējo debīlismu.
Apsargs staigājot pa veikalu ielicis bikšu kabatās,kaut gan ne rokas bet abu roku īkšķus.
Piesējās ka neesot ētiski pareizi,un neesot pieklājīgi.
Вы чего Дебилы???(Jūs ko Debīli)
Mēs dzīvojam ne jau Latvijā,bet gan Eiropā.
Kad jūs debīla tauta vienreiz sapratīsiet??
Eiropā ir pilsoņa brīvība.
Ja es neaizskaru otru cilvēku,tātad kā gribu tā daru,un ja Jums kaut kas nepatīk??
Neskaties

Views
3446
04.10.2023, 21:44
Baronkungs
Darbs. CV

Cik es zinu kad cilvēks iesniedzot savu CV pretendējot uz noteikto amatu,cilvēkam ir jāsaņem arī atteikums.
Neviss kā tas notiek pie mums.
Vajadzīga piemēram apkopēja,sasūta 36 CV
Vienu cilvēku paņem,un pārējiem 35 nepasaka nekko,lai gaida kā tādi idioti.
Kaut gan cik es zinu tad kadru daļai cilvēkiem ir vai nu papīra formātā,vai nu eletroniski jāatbild.
Piedodiet protams bet darba devējs ir tāds pats pilsonis kāds ir darba ņēmējs,pār kuru ir likums,kuru tam tas ir jāievēro.
Vai varbūt darba devēji ir iedomājušies kad viņiem ir visatļautība?????

Views
649
04.10.2023, 21:35
Kūciņa vietējā
vai tikai ar pazīšanos?

Vai tiešām Ventspilī ir tā,kā baumo?
Vakances portālos tiek saliktas fiktīvi,un sen jau darbinieks ir zināms (brālis,māsa,suņa pirmā saimniece, draugu drauga mamma un tml?).
Gandrīz izmisums,CV aizsūtīts 10+ vietām,bet nav neviena uzaicinājuma. Jā,ir laba darba pieredze,zināšanas,droši dabūjamas arī iepriekšējo darba devēju rekomendācijas.
Jā,mani neviens nav uzaicinājis uz interviju! Kā? Ja man šeit nav "galu",pastāv niecīga iespēja kur iekārtoties?

Views
2904
04.10.2023, 06:49
Pipars
Aiviņam 70

Naudas pilnu garu zeķi,
Pieliekamā maizi, speķi,
Pilnu galvu gaišu domu,
Veselību, labu omu.
Gadiņš atkal uzkrīt plecam
Bet vai tādēļ jākļūst vecam!
ja tev sirdī dzīvesprieks -
Gadu skaits ir tīrais nieks!

Visi vēl tev šo un to,
Es to pašu labāko,
Lai tu tortē iegāztos
Un ar krēmu pieēstos!
Atceries to dieniņu,
Kad vēl dzēri pieniņu!
Gultā gulēji un bļāvi,
Sevi visiem bučot ļāvi!

Vēlam laimi spīdošu,
Vīna glāzi dzirkstošu,
Dzīvē prieku, panākumus,
Makā lielus ienākumus.

Views
2124
03.10.2023, 21:14
žurka
Apsveicam!

Apsveicam Aiviņu ar mantas konfiskāciju un izsakām nožēlu par cietumsoda laika samazinājumu! Sarakstu lasa jau vairāk kā pusstundu, gan ofšoru, gan vietējo kompāniju, gan nekustamo īpašumu. Kapā līdzi nepaņemsi! Prozit!

Views
942
27.09.2023, 12:55
Eeeeeeeeee
123 un 456...

Interesanti pavērot kā cilvēki neapmierināti par to un šito, bet rīcības plāna vai sekojošas darbības , kas veicinātu pārmaiņas nekad neseko. :)

Verbāla caureja, kas nekad nevainagojas ar ūdens nolaišanu un gaisa atsvaidzināšanu, bet tikai procesa turpinājums līdz zārkam. :(

Skumji...

Views
530
26.09.2023, 12:50
Pēdējās komentētās

Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…

Pirms 24 minūtēm

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 2 stundām

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 3 stundām