kulturālais vai sanitārais?

kalējs | 08.03.2019, 13:04:54 | 576

aptauja
foruma komentāri
kulturāli vai sanitāri
attiecībā uz Mikks

Komentāri (19)

  • -14
    cits kurzemnieks 08.03.2019, 13:11:49

    Vēl viens variants - nožēlojami.Bet tai kategorijai viss piedodams.

  • -11
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 13:26:58

    Jums gļēvuli atkārtot kārtējo reizi ? Vai trolēt pārstāsiet reiz ar saviem n-tiem nikiem? Nožēlojams esat tieši Jūs un to pierādījāt jau sen. Pamperus nomainiet.

  • -10
    cits kurzemnieks 08.03.2019, 14:23:51

    Ceru,ka pats neesiet izveidojis šo tēmu,lai gan aizdomas ir.Un kāds tam visam sakars ar "gļēvuli"?
    Mikks kungs,nu ir tā sagadījies ka esat ne tur,kur ir gudrāki un pieklājīgāki par jums.Nu ko tur var darīt ka tas jūs kaitina.Pilnveidojit sevi ,esiet pozitvs,nenonieciniet citus,esiet kritisks pret savām kļūdam un daudz kas izmainīsies uz labo pusi.Gala rezultātā jūs sevi nepazīsit jo būsiet kluvis par labu cilvēku.Lai jums veicas

  • -9
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 14:38:24

    Man nav n-tie segvārdi kā Jums. Otrkārt - es vienmēr esmu priecīgs par cilvēku zināšanām ,sasniegumiem un kultūru. Trešķart vēlaties par to atkal padiskutēt ko? Manot Jūsu komentārus esat ļoti zema līmeņa indivīds ar niecīgām zināšanām.Tāpēc ņemot vērā Jūsu apgalvojumu ka man tas ir zems tad attiecīgi kāds ir tad Jūsu ko? :DDDDD 4. Es pilnveidojos ik dienas un apgūstu jaunu,nevis sēžu pie deskopa no 5 rītā kā Jūs un Jūsu P-U-ltenes troļu bataljons ar n-tiem nikiem kuri regulāri uzklūp tiem ,kuri zin vairāk.Kļūdās jebkurš! Nekļūdās tie kuri neko nedara.4. Nespriediet aplami,Jo Jūs nezināt ko es daru un nodarbojos dzīvē.Tapēc Jūsu rējieni ir pilni absurdiem un ačgārni.

  • -10
    kaimiņš007 08.03.2019, 14:40:41

    Cits kurzemniek,
    Nevajag traucēt cilvēkam komunicēt pašam ar sevi, var sanākt liela eksplozija un neparedzamas sekas.

  • -7
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 14:44:04

    P-U-lteniek ..nesoeniet klāt visiem savus gājienus.Ne visi ir tādi kā Jūs

  • -7
    cits kurzemnieks 08.03.2019, 15:24:07

    Vienam komentētājam te baigais ķēriens uz komentāru mīnusošanu entās reizrs pie viena komentāra,un pats vēl apgalvo ka nav ar vairākiem nikiem.Cilveks tik kaut ko dara,un pats nesaprot ka uzvedas muļķīgi.
    Man laikam tam cilvēkam jāatvainojas ka iztraucēju viņam dialogu ar sevi.Tik tiešām,to kategoriju nedrīgst "aiztikt",jo tad var notikt "eksplozija".Nu apmēram tā,kā sarunā starp ukraiņu blogeriem un krievzemiešiem internetā.Vajag tikt pateikt tam krievzemietim acīs taisnību,tā gāžas ārā mātuškas vārdu krājums,vai kā saka ukraiņi-pupkans deg.

  • -2
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 16:58:44

    Vienozzīmigi Jums nav kārtībā ar loģisku domāšanu.Paranoja,šizofrēnijas pazīmes jau izsenis. Vēlaties pārbaudīt ko? Jūs jau atkal neieradīsieties 'varoni'' ,trollētāj. Jūs pat karte nesameklēsiet kur ir UA vai Krievija.Tāpēc sēdiet klusāk par ūdeni un zemāk par zāli.Kad Jums teiks palecies tad arī vaicājiet cik augstu.Pielec? Vai vēlaties dzīvajā ko?

  • -2
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 17:14:23

    Jums tupa dzīve - plusi un mīnusi dzīves galvenā sastāvdaļa. :DDDDD Jūs kādreiz vismaz domājat arī ? :DDDDD

  • -1
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 17:21:02

    Aizejiet vēl mammai klēpī ,svārciņos paraudiet ,ka Jūs apbižo ,ka citi nav vienisprātis ar Jums un liek mīnusus. Pisec,dzīves gals tas ir. Secinājums ir kāds ko? Tas ,ka ne visi lēkās Jums līdzi.Jums un Jūsu f-U-n cl-U-biņam no P-U-ltenes! Īstenībā Jūs esat kauns un negods tai dzīvesvietai kur dzīvojat. Jo Jūs apkaunajat to vietu par kuru rodas iespaids ,ka tur tādi iedzīvotāji dzīvo.Sapratāt domu cerams ko? Pl - U -siņg- U-ņčoni? :DDDD

  • -8
    .Barons. 08.03.2019, 15:39:42

    Cit kurzemniek kung.
    Kaimiņ Nr.007 kung.

    Man domat,ka viss to pareizak būt,ka būs Ignoret to mikks,tāpatams ,ka to kurzemniek.
    Ne-reaģet vienkārš.To vienigo,ko varet darit-salikt visur to Īkšķ uz Zem,le vāras iekš sav sul.

  • -5
    Anna16454 08.03.2019, 15:51:35

    Reiz beidziet kropļot valodu .Ja neprot pareizi rakstīt tad aizverieties un klusi sēdiet malā. Varam vāciski varbīūt padiskutēt ko? Angliski ,dāniski,ukrainiski arī varam.Tikai diez vai zināt pat savu ''mātes'' valodu.Tas jau uzrādās kā esat audzis un dzīvojis izsakot šeit.Tad Jums guņčanitsbaron kung visa dzīve sastāv no + un- ,JO Jūs vairāk neko dzīvē nezināt.Talāk par deskopu pie dīvāna neesat bijuši.Veiksmi!

  • -7
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 15:56:09

    Tur nav vērts pat norādīt. Tie kā bija tā būs mugurliecēji visām valsts iekārtām kā arī necienīs pat valodu kura skaitās valsts valoda. Tie ir tikai provokatori. Punktonkul ..pierakstiet savu e-pastu un paroli,savādāk atlal būs taisnošanās ka esat pēc 10 gaidem aizmirsis ko darāt ikdienas! :DDD Smieklonkulis naturāls.

  • -6
    kaimiņš007 08.03.2019, 15:59:48

    Kāpēc vajag sevi saraustīt tik daudzos personāžos...nu jau kaut kāda Anna parādījās, ar kuru Mikks diskutē, bet patiesībā pats ar sevi.

  • -5
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 17:07:23

    gunčoni..P-U-ltenes iemītniek ar n-tiem nikiem,atkārtošu pēdējo reizi Jums uz kašķa provokatoram - man ir tikai viens niks un izsaku tikai no sevis! Tas ka ir citi tādās pat domās nenozīmē ka tas esmu es! Saprotat? Ja saku ka balts ir balts un to pašu saka tūkstošiem cilvēku tad vaitad tas esmu arī es ko? Vai tie kuri Anitas sauc par Anictantēm arī esmu es ? Sakiet ,lūdzu,kā Jūs ar tik šauru pieri un tupām zināšnām vēl eksistējat? Jūs regulāri kādam rejat virsū,apvainojat.Tas ir,atvainojos,tiem ,kuri nav ar Jums vienisprātis.Jūs man uzrējāt nedaudz vairāk kā gadu atpakaļ. Varu tikai atkārtot,ka personīgi es nekad nelēkāšu līdzi Jūsu apsurdiem spriedumiem un nezināšanām.Lai lēkā tie kuriem tāds pats zems līmenis.Un to var redzēt ka tadu te ir daudz.Taču priecē ,ka ir citi ar labākām zināšanām,kā arī interesantāki cilvēki,kuri piemēram nesūtīs sievietes uz paneli ja tās meklē darbu,neliks darīt citas neķītrības.Taču ja vēlaties nepatikšanas,tad turpiniet savā ''ampluā'' ,tās tad būs.

  • -1
    A.n.i.t.a 08.03.2019, 18:03:35

    Izbeidziet vienreiz piesaukt manu vārdu , es pat neuzdrīkstos elpot jūsu klātbūtnē ,lai VB mani atkal neizdzēš, jo tracinot redziet , Mikks jaunskungu. Viņš gan katrā komentārā piesauc manu vārdu . Vienreiz pa visām reizēm , izdomājiet ,kas ir kas un kurš ir kurš. Nemētājieties te pa forumu kā muša pa cukrtūti. Riebjas , no tiem jūsu komentāriem jau raibs viss forums, katrā tēma pa desmitiem komentāru . Nav ko darīt ? Varbūt šis ir jūsu darbs?

  • -3
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 18:46:28

    P.S. Un vēl ..Ne Jums vienīgai ir vārds Anita.Neesat nekad to domājusi? Man piemēram vārds,uzvārds ir tikai viens variants pasaulē.Līdzīgu naf ! :) Jums tā ir ?
    Man muterītei arī ir vārds Anita.Un mana meita reizēm viņu saukā par Anictanti! Atkal jau es ja? :DDDDDD Divpirksti P-U-ltenes iemītnieki .

  • -3
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 18:12:27

    1.Redzams Aniconkuļtantei atkal aizveras širmis.Piekrītu tam cilvēkam kopaziņoja par
    Jūsu ziepoperām.Tas bija desmitniekā.
    2.No manis raibs forums nav iespējams ,jo es te neatrodos no 4-5 rītā kā Jūs un Jūsu kompānija ik rītu ikdienā.Filtrējiet ko izsakāt.
    3.Jūs pat nesapratāt kāpeč tika pieminēts un tas jau norāda Jūsu divpirkstu pleznu :)
    4.Veiksmi Aniconkul!

  • -4
    Normunds Birkhans 08.03.2019, 18:17:59

    Un vēl ,A.n.i.t.a. Ja jau atkal rejat - tad ļudziu apsiprinājumus :) Gaidu.Savādāk atkal tukša muldēšana un īdēšana no Jums un Jūsu f- U - n cl- U- b

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: