Vējš 3.29 m/s
Ukrainas specdienesti iebruka okupētā Krimā , izdarīja ,ko pavēlēja komandieri, un bez zaudējumiem atgriezās .
Savā laikā
Gribēju nokārtot sev invaliditāti jo slimoju ar pneimoniju,un astmu.
Aiznesot ārstam savu slimības vēsturi,tas bija izbrīnīts,ka nekur neuzrādoties mans personas kods,un tie neesot mani dokumenti.
Piedodies,jus esat ārsts vai debīliķis.
Personas kods radās pēc 1990 gada.
Un cilvēki dzīvoja un slimoja arī pirms 1990 gada.
Vai varbūt nē.
Ā nu jā latvijā cilvēce radās tikai pēc 1990 gada.
Piedodiet,bet tas velk uz Debelizmos
Karloviča kungs,vai nu tu esi muļķis vai nu tu esi debīliķis no dzimšanas.Un kā lai saka uz slimiem cilvēkiem neapvainojās.
Bet ja jau esi tik slims,kapēc neesi kādā iestādē,kas tad nu izmeta arā,jo nevarēja paciest tavu stulbumu.
Palasi vesturi.
Kad izsūtīja musu latviešu tautu uz Sibīriju.
Kurš tos nodeva,??? Varbūt sarkanie,vai varbūt paši tautieši nodeva???
Vai varbūt tu tās vēstures lappuses nelasi.
Tu tākā mazs bērns lasa tikai tādu literatūra kura patīk???
Ukrainas armija ar raķetēm apšaudīja galveno Melnās jūras štābu Sevastopolē . Nogalināts galvenais admirālis Viktors Sokolovs un vēl 34 augsta ranga virsnieki, 250 ievainoti .
Un kapē pilsētā nevar kaut ko jautr un modern sameistarot? :(
Kapē visur i tāds ģerevņas atmosferas? :(
Uzliek kād moders mākslas priekšmet vai kād izklaids viet, kur i bedova lāb!
Mjā...Šī pilsēta nebeidz pārsteigt.
Dodos savās gaitās gar autoostu un tur viens sēž pilnīgā ķēmā uz soliņa un blakus pilnīgi kaila meitene plivinās ar plastamasas alus pudeli.
Pilsēta ar rītdienu, kur nodzerās daudzi...
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…