Kafejnīca Panorāma/ Biznesa centra kaf. Pārventā- Nova

Vārds mainits | 01.03.2019, 12:48:50 | 1617

Sludinājums domāts meitenēm, kuras meklē darbu.
Abas kafejnīcas pieder vienai īpašniecei. Aizejot uz darba pārrunām , Jums solīs algu 35 e dienā. Arī dos izvēli vai vēlaties uz konta minimālo algu un uz rokas pārējo, vai visu uz konta.
Līgumu ,kurā visu naudu pārskaita uz konta Jums nesagaidīt. Minimlo algu uzņēmums katru mēnesi pārskaita uz konta, bet rokas nauda pirmo mēnesi kavējas, bet pēc tam tās nav vispār. Lielākoties aizbildinājumi ir ,ka nav skaidras naudas.
Es tur strādaju un ticēju,ka reiz pienāks tā diena,kad man samaksās par manu darbu, aiziet tā vienkārši arī nevarēju, jo solija visu laiku ,ka nauda būs, ka esot nedudz jāpagaida.
Es aizgāju no darba. Ir pagājis neliels laiks kopš tur vairs nestrādāju, bet redzot kā uzņēmums atkal un atkal ievieto sludinājumu Ventas balsī ( nekad citās darba meklējumu lapās) no dažādiem e- pastiem un tel.nr. aicinot darbā viesmīli, Meitenes! Tur darba ir daudz, samaksa minimalā.

Komentāri (7)

  • 0
    Pipars 01.03.2019, 12:59:37

    Jūs domājat šito sludinājumu?
    "Meklējam viesmīli kafejnīcā. Darba vieta pārventā. Darba laiks 11°°-14°° darba dienās. Ja ir interese, gaidīsim Jūsu CV."

  • 0
    Vārds mainits 01.03.2019, 13:02:50

  • 0
    Persona 01.03.2019, 13:22:15

    Kur tad vispār maksā visu oficiāli? Ēdināšanā it sevišķi.
    Žēl protams, ka esat apšmaukta.

  • -4
    sranskis 01.03.2019, 17:18:54

    Un, kur problēma? Kā bija darba līgumā rakstīts? Kas ir rokas nauda, kā raksta autore? Vai vispār darba līgums ir?
    Otrs- no kurienes tādas dievgosniņas rodas, ka tic visam, ko viņām sola?

  • 0
    Krišs Daugulis 01.03.2019, 17:49:19

    VIDam šādi gadījumi neinteresē - tos nevar pierādīt. VID labāk "izjās" kādu, kam 2 centi deklarācijā neštimmē

  • -3
    Latvija pāri visām! 01.03.2019, 18:33:26

    Visa valsts kopumā sastāv no tādām dievgosniņām, kas tic visam, ko viņām pirms vēlēšanām sola, vai ne...
    Bet tēmas aizsācēja pareizi dara, pabrīdinot citus.

  • 0
    Moon 02.03.2019, 15:07:01

    Un kādu algu tad cer sagaidīt no 15 darba stundām nedēļā...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: