20.4 °C

Vējš 3.31 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
ungārijas nostāja

ungāria izteicās kad Ukrainā nemaz neesot karš,jo krievija neesot pieteikusi karu,bet vienkārši uzbrukysi???
Tad jau sanàk kad tads otrais pasaules karš,un karš PSRS arī nav bijis,jo Hitlers jau karu nepieteica,bet vienkāršu uzbruka.
Tad kapēc vēstures grāmatās māca muļķības par kaut kādu otro pasaules karu??
Tā kaut kāda militārā ooerācija no1939.g.1 sep.līdz 1945.g.8.05.
jeb varbūt tas attiecas tikai iz Krieviju,uz citāv vastīm un nācijām tas neattiecas

Views
569
26.12.2023, 19:58
Baronkungs
Okupantu pēčteči

No kura laika bērns nes atbildību par savu vecāku noziegumiem ..
Kura valstī tas pasaulē notiek un kurā attīstītā valstī tas ir likumīgi.
Vai varūt bērniem piedzimstot vajadzēja vecākiem teikt.
Ei klausieties te nav mūsu dzimtene,jābrauc uz mūsu krievzemi???

Вы чего,Дебилы???

Views
884
25.12.2023, 19:32
Baronkungs
Idiotisma kalngals

Latviešu tautas dzīves gudrība...
Kas notiek savā valstī vai savās mājās tas mums neinteresē
Bet kas notiek blakus mājā,vai ko dara kaimiņi,tas latvietim ir kā sviestmaize.
Un ja vel var kaut ko kretīnisku izdarīt,tad tas uzreiz garīgo paceļ.
Ta arī patreiz ir it kā valsts ir mainījusies,un psrs ir sabrukusi..
Bet mūsu domāšana joprojām paliek tāpat..
Mums interese ko dara Krievijas federācija,kas notiek Ukrainā,kas notiek Gazā un Izreāla..
Bet kas notiek mūsu pašmājās tas lielākai daļai cilvēku ir pilnīgi pajāt.
Nekas taču nav ne jādara,ne jāmaina,ne jāuzlabbo,visam ir jānotiek pašam no seviss,vai ne debīla tauta???
Un pēc tam večas ka vecas video kameras kurām realizācijas termiņš sej jau ir beidzies...sēž māju galis vai pie lielveikaliem un pļāpā...
Jā jā manā laikā tā nebija...

Views
1923
22.12.2023, 23:31
Eeeeeeeeee
Ziemassvētki ir dāvanu laiks!

Mīļo salavecīt, redzi gaismiņa spīd tālumā?
Tā svecīte, lai redzi ceļu tumsā!
Atnes lūdzu cilvēkiem prātiņu uz zemes šīs,
lai tie pārstāj degradēt savā mucā un siļķes būt!

Views
378
22.12.2023, 22:07
Aigars Lācis
Klienta attiecību speciāliste

Jautājums. Vai var 40 gadīga simpātiska sieviete, kurai nav pat pamatskolas atestāta, ieņemt klientu attiecību speciālista amatu, patiesībā iepirkumu menedžera statusu pietiekami solīdā Rīgas uzņēmumā?
Ja var tādu amatu iegūt, tad kādā veidā?

Views
1511
22.12.2023, 19:10
Baronkungs
Maznodrošināto status

Prasības
1.pierādīt kad neesi zilonis,bet esi žirafe
2.Guļot zem tilta,atļauju kad tu tur drīksti gulēt
3.Vācot pudeles pa miskastēm vajaga sertifikātu un domes atļauju,licenci
4.Kāds tev ir ienākumi,tas nekas kad pensija ir zem katras kritikas,un nedod dievs kāds tev būs iedevis lieku kapeiciņu
5 skaties kad vēl nesāk pētīt tavu izkāmēšanas pakāpi,nedod dievs uz pakaļas būs lieks mīkstimiņs
6.visadi citi neiespējamās misijas noteikumi.
Lai dabūtu trūcīgo statūtu,lai cilvēki varētu beidzot dabūt dokumentu kad viņi beidzot ir nabagi ar ciltsrakstiem...
Jā beidzot arī mēs esam iegājuši 21 gs

Views
1568
22.12.2023, 00:20
Pēdējās komentētās

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 15 minūtēm

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 46 minūtēm

Lembergisms norieta fāzē...

Pirms 7 stundām