krievijas vakcīna

tiešām suns | 27.02.2021, 11:24:53 | 1687

šodien droši var teikt-steidzīgi valdība pērciet krievu vakcīnu.lai tie cilvēki kuri vēlas vakcinēties varētu nesaslimt un galu galā izdzīvot.to šodien jau saka pavļuts. tikai atrāk.mums br ūk ekonomika. neļaujeiet sabrukt cilv ēku dzīvei.

Komentāri (63)

  • -2
    Latvija pāri visām! 11.03.2021, 11:29:38

    Visa pasaule būs no "vakcinējusies" ( nemaz gan tā pasaule nedeg kārē špricēties ar ģenētiski modificēto produktu), rezultātā procentiņš būs atmetis kājas,
    bet dažs bauris tik skries un sauks - es arī vēlos,
    jo panorāma teica, ka tā vajagot...
    Gadu jau visi mirst un nevar nomirt.)

  • -1
    tiešām suns 11.03.2021, 11:46:50

    tad jau jums nav ko tā uztraukties. balansējiet uz domas ka nesaslimsiet.citādi kur vēl palasīsim jūsu komentārus. dzīve paliks skumīga. apmēram tā.

  • -3
    Latvija pāri visām! 11.03.2021, 13:15:36

    Davaj, beidz šo 'ķerpilas' attieksmi.
    Esmu jau saslimis un izslimojis.
    Un daudzi man apkārt.
    Mega cepiens par uzpiārotu gripveida vīrusu:!)

  • -2
    tiešām suns 11.03.2021, 15:52:59

    tas jau labi ka jums tik laba veselība. varat pastāstīt ka par citiem jums vienalga.neglīts viedoklis bet ko nu.daudzi citi grib vakcīnu kura nolaidīgu ierēdņu dēļ nav pieejama.taču katru dienu baro ar ierobežojumiem.patika ziņa par savakcinēto izraēlu.nu tā apmēram.

  • -3
    Latvija pāri visām! 11.03.2021, 18:08:51

    Man nav žēl,
    spricējaties cik vēlaties,
    pats galvenais -
    lai mūs liek mierā.

  • 0
    ^^—^^ 12.03.2021, 10:06:29

    Anti vakcīnisti, nesatraucieties. Ar mūsu valdības "apgriezieniem" pie mums neatnāks ne krievijas, ne kādas citas vakcīnas, viss, ko saņemsim būs bukletiņš par vakcīnām!

  • 0
    tiešām suns 12.03.2021, 10:12:41

    jūs ,augsti godājamais cars, es nieka pīslis neesmu aicinājis ne uz ko.lai jums augstība viss kārtībā.tikai par kādu spricēšanos jūs runājat?daru zināmu ka nav vakcinu.saprotu arī ka pēc galvenā aresta var sākties depresija. negribas pat dzīvot apmēram tā.

  • -1
    Latvija pāri visām! 12.03.2021, 10:29:37

    Neesmu anti vakcīnists,
    vnk vakcīnas piemeklēju pēc nepieciešamības un atbilstības.
    Šis GMO produkts nepārliecina.

  • -1
    tiešām suns 12.03.2021, 18:45:24

    es labāk riskēšu ar vakcīnu nekā bez viņas .protams tas katra ziņā.mani darbinieki pozitīvi noskaņoti. vēlas dzīvot ceļot atgriezties labajos laikos.apmēram tā.

  • 0
    tiešām suns 16.03.2021, 09:44:23

    nu redzat pie kā mēs esam nonākuši.krievu vakcīnu ražos eiropā vairākās valstīs tikai ne latvijā.kāda eiropas valsts glābj iedzīvotājus ar krievu zālēm un neviens to nenosoda. mēs esam atkal nevarīgi nogaidoši bailīgi.mums vajadzīga prezidenta valsts.bet kur tādu ņemt?interesanti ko lai dara tie kas saņēmuši poti astraze.../.ko viņiem piedāvās nākamo? vai mēs kādreiz tiksim vaļa no tādas atkarības kad tikai kāda diktātā mums būs jādzīvo. taču tagad skaidrs ka mums būs vakcīnas izvēle.apmēram tā.

  • 0
    Latvija pāri visām! 16.03.2021, 11:25:06

    izbegot no simtiem un tukstosiem miruso,
    ------
    Pilnīgas blēņas.
    Katram vīrusam ir savs letalitates procents un koronovīrusam tas maz atšķiras no gripas.
    No kuras vis nemirst tie simtie tūkstoši.

    Tā jau var apgalvot par visām lietām - ja nestaigāsi apkārt ar folgas cepurīti un pamperiem, tad simttūkstoši mirs:)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: